С трепет чакаме вече, да ни ритне НОЕМВРИЙСКО човече!

  • 8 916
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Попово
  • Мнения: 687
Hriska-piska ДА ВИ Е ЗДРАВА МОМАТА И МНОГО ДА ВИ РАДВА

# 16
  • Мнения: 8 952
колкото до коремчето, на мен ми се подува и от към матката и от към стомаха, особено, като хапна
направо съм като като в шести месец

 smile3521 И аз съм така. Сутрин положението е горе-долу добре, но вечер съм като в пети месец. Мъжа ми си умира да ме бъзика, пък аз се цупя.

Хриска, Честито ти рожденничка! Да ти е жива и здрава!  bdbaloni smile3510

Днес как ще изкараме работния ден, а?!
Аз снощи отново не успях да се вредя за преглед. Днес обаче на обяд вече съм се уговорила. Да ми стискате палци, че малко се притеснявам дали всичко е наред!   Praynig Praynig Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 167
Добро утро!!
Хриси, честита ти рожденичка!
Да ти е здрава и хубава като майка си bdbaloni
Мишле, в моята книга 1-ви и 9-ти месец са по 6 седмици, а другите си вървят нормално по 4. Все едно ще ги минем всичките седмици. smile3503

Yanoren, utro, и аз се бъзикам, че бебчо вечер расте, сутрин се смалява. Смяхме се, че съм била много точен образ на израза - бременна хлебарка

Успешен ден момичета!!!
 smile3525

# 18
  • Мнения: 611
Малеееееееее вие сте ме изпреварили бре  Crazy
Ах как си ви обичам Heart Eyes
Хайде пускам ви черпнята  Hug




Хайде наздраве  Mr. Green
Мен днес ме чака купон с 10 хлапета   ura Tada happy bd
и с двайсетина родителя   bigdance2 dance newsm18

# 19
  • София
  • Мнения: 587
Добро утро и от мен!

Честит рожден ден на малката принцеса! Хриска, да ти е жива, здрава, послушна и да има най-щастливото детство изпълнено с много игри!

Мацки много сте дейни... Направо едва ви изчитам! Аз съм добре... сравнително. Снощи стояхме до късничко с колегите и днес едва се донесох на работа, но документите мен ме чакат и трябва да се стегна... Надявам се всички да сте добре и в добро настроение!

Отивам да работя милички, но ще наминавам да ви следя!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 789
Добро утро и от мен! Hug
Днес почивам! smile3534 Сега дъвча закуската, която си приготвих и ще поровя малко из нета Flutter
Хриска, честита ти рожденничка! Да ти е жива и здрава, много да ви радва!   bouquet   

Валя, това за седмиците го копнах от някъде. Иначе вчера намерих едно много хубаво обяснение как се смятат и сега ще го потърся и ще пусна линк. Ето

Днес почивам, ама към обяд съм планувала да ходя до един сервиз да ми видят колата, че нещо скърца, като набивам спирачки...накладки ли са, що са...не знам...затова ще ходя по майстори!

След 11ч трябва да звънна на док да ми каже какви са ми резултатите от изследванията, та сега и за това се притеснявам.

Хубав ден на всички ви желая от сърце! Hug

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 09:50 от Мишле_

# 21
  • Мнения: 7
Хриси честит рожден ден на красивото ти момиченце! Да е все така усмихната,и мноооого щастлива!
Точно днес е родено любимото ми момче на приятелката ми детето,ще му ставам кръстница - много ми е сладък и е такава душица,сигурно и дъщеря ти е голямо Слънчице,като я гледам!
Приятен празник и мноооооооооого усмивки днес!
За коремчета и аз така расте ми горе около пъпа и то като се нахраня обилно,вечер съм издута сутрин преди да хапна почти няма никой!
Абе да ви попитам притеснена съм - приятелка ме пита защо не качвам килограми,аз й споделих това,иначе имам коремче,и паласки се оформят,но на килограми не пълнея,нормално ли е според вас,има ли други такива? Верно 1.75 см съм висока,но все пак трябваше да започна по-миналата седмичка да трупам май? newsm78Да се притеснявам ли според вас?
Руми хубаво ми обясни за масажите,но аз съм от Варна и принципно се вълнувах при нормална масажистка мога ли да ходя,след като я предупредя разбира се.
Тая настинка леко си отива,но един масаж би ми помогнал зверски много! Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 3 789
Розичка, до колкото знам при всеки е индивидуално. Ако следите редовно бебо на УЗ и се развива добре- няма от какво да се притесняваш.
Чувала съм, че за доста лекари покачването на тегло е признак, че всичко на бебо си му е наред, че с еразвива и т.н. Но това не значи да ядем като отприщени Naughty
Аз имам позната, която до 4 месец беше свалила около 4 кг, но всичко си беше наред. Консултирай се все пак с лекар.

При мен лично тези 5 кг, които трупнах за последните 2 месеца са предимно върху бедрата, ханша и около корема

# 23
  • Мнения: 611
Благодаря ви за поздравите мацки  Heart Eyes
За подуването , аз съм същата , ама с разликата че си ходя цял ден така подута  Mr. Green
Аз така бях и с Цвети като бременеех , от втория месец , корема ми стърчеше , при все че с нея забременях на 55 килограма , а сега да не казвам на колко  ooooh!

# 24
  • Мнения: 8 952
Аз не съм се теглила още от  преди да забременея. Но ми се струва, че не съм надебеляла, освен че корема ми е по-подут.  newsm78
Обаче май е време да започнем редовно да се теглим и да си следим килограмите, че най-голямото натрупване тепърва ни предстои.  Peace

# 25
  • Мнения: 10
Здравейте мами! Аз съм една от тези, които "гледат от балкона" и не пишат, но понеже ме разскомпирирахте и ми е леко неудобно вече, защото ви чета от самото начало, ще се разкрия, а вие се надявам да ме приемете в отбора. На 35г. съм, от София, втора бременност, термин 13.11.2008г. Имам дъщеричка на 7г. Ако са необходими още данни, питайте.
Hriska-piska честито ти рожденничка,пожелавам и здраве, щастливо и безгрижно детство.

# 26
  • Мнения: 7
Мирабела добре дошла сред нас! Hug
Мишле,бебчо се развива точно както трябва винаги си отговаря на дните,но ще я видим тая работа!
Понеже баща ми ме заплашва,че ще стана танк или слонче и аз се вързвам сега ooooh!

# 27
  • Мнения: 7
днес само аз ли отработвам празничните дни? newsm78

# 28
  • Мнения: 398
Hriska-piska, честита рожденичка.Много усмихнато и безоблачно детство й желая.И да радва много мама и тати.
Мирабела добре дошла!
Коремче и аз си имам вече и само как го пъча.Та то си е моята гордост Heart Eyes  А татито как го гали и го изучава всяка вечер.
Целувки и лек ден на всички  bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: 398
Мишле, аз днес влизам в 14 г.с. Това значи ли че влизам в 4-тия.
Според мен щом термина ми е на 8.11 на 8.05 трябва да влизам в 4-тия.
Нещо ми е много объркано а и двете ти таблички се различават

Общи условия

Активация на акаунт