Да отслабнем рязко със сланина в ръка 2

  • 21 224
  • 396
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 575
Включвам се, само да ви кажа, че съм на тази диета от доста време и ефекта е непоправим!Вече нямам грижи за нищо, но трябва да сте доста стриктни и да не се отклонявате, редувайте петте дни непрекъснато и си свиркайте.Не се самозалъгвайте, че ако си позволите волности извън този режим ще имате резултат.
Успех на всички ентусиасти, живота е хубав!
Поци,  bouquet най-накрая едно откровено мъжко мнение за това как трябва да се живее и да изглеждаме!

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Според мен  може хляб за да е съвсем балансирана диетата, но трябва да се добавят и яйца, и зеленчуци. Предполагам ще е най-добре зеленчуците и яйцата да се изпържат в мас, лой и олио. После само топиш хляба в сосчето и си хапваш, мммммм  Grinning
Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 480
Добро утро на всички!
Били,  bouquet
Аз закусих beerще мина по-късно,че ...
Май започнах да се харесвам,а съм само 2 ден на диета newsm78

# 48
  • Мнения: 4 678


Ха, дУбрЮ'трУ!Поци, Петя я няма... newsm78

Тук е, ама пак не може да се ориентира в темите newsm62

# 49
  • Мнения: 2 331
Четох аз.Ще я чакаме след месец, че ми липсва уникалното и остроумие и чувство за хумор.
angyL.A. , цвете и за теб!
Как е?Върви ли сланината, група?

# 50
  • Мнения: 480
Ето ме и мен за малко.Да не ви липсвам? newsm78
Аз съм на гости,ама си носех следобедната закуска и си я хапнах!
Хора,ама голяма мъка бе-за вечеря ще се мре май-няма мас и лой,а само омлет Cry
Надявам се да е в добра компания-ей,да ме чакате за вечеря!ще се прибера!Къде без мен!

# 51
  • Мнения: 1 432
Искам снимки ''преи'' и ''след'' на диетуващите  Naughty

# 52
  • Мнения: 4 678
      Сланина,лой.мас... Ако не сте любители на сланината, вероятно и не знаете как да ги приготвяте правилно.   food002

Ако дори и веднъж сте яли преварени, разкашкани и съответно останали без вкус сланина и лой, не е чудно, че не са ви много на сърце.
Преварената сланина не само не е вкусна - тя е изгубила и голяма част от хранителните си качества и антиоксидантите в нея.

Ако се научите да ги приготвяте правилно, може би ще ги оцените по достойнство. Опитайте - ползата, която ще имате, си заслужава усилието.

Най-добрите начини за готвене на сланина са на пара, на грил, бланширана или соте със съвсем малко добавена мазнина (най-добре зехтин).

Основно правило е да омекне съвсем леко - само отвън. Така тя запазват структурата си, а съответно и полезните си качества.

За да добавите още вкус, може да сложите малко лимонов сок, чесън или някакви подправки - нищо от това няма да увеличи калориите в ястието. family

# 53
  • Мнения: 480
Искам снимки ''преи'' и ''след'' на диетуващите  Naughty
Нямаш проблем,само ми напомни по-нататък!
Поци,благодарско за инфото!  bouquet

# 54
  • Мнения: 4 678
Свари сланината ,идвам след малко Laughing

# 55
  • Мнения: 480
Добро утро!
Аз ще я сваря-няма проблеми,а и всеки от групата е добре дошъл! Hug
Ама сега съм сложила закуската-мас,боза(ферментирала е Laughing),сиренето и разбира се-кафе!
чакам!Който става рано-да идва! 1dating

Да ви е сладко-сменям маста със сочна сланинка-шарена!

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 08:23 от angyL.A.

# 56
# 57
  • Мнения: 6 029
Това майтап ли е? Какъв хляб, каква сланина?  Sick

# 58
  • София
  • Мнения: 2 958
Това майтап ли е? Какъв хляб, каква сланина?  Sick

 Joy

Това е малка пародия на диета, за забавление и... поука. Peace

# 59
  • Мнения: 6 029
Това майтап ли е? Какъв хляб, каква сланина?  Sick

 Joy

Това е малка пародия на диета, за забавление и... поука. Peace

ААа, сега разбрах.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт