Абитуриентски бал - 14

  • 17 551
  • 287
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 447
И си мислиш, че полицаите не биха ни разбрали.При положение, че ще минем през целия град ще са наясно, че ще вдигаме лудница..Все пак човек веднъж има бал и поне нашите полицаи според мен не биха се заяли с нас...

Хахаха. Малки сте, глупави...
Нищо де. То в живота всичко
се връща.  Peace

# 136
  • Мнения: 2 229
А защо не отидете на дискотека след това?
Не е въпросът да ви разрешат да останете до късно, а че хотелът навярно ще има гости. Simple Smile
Ние също бяхме до 12 в ресторанта. На мен ми се стоеше още, нооо...после отидохме в дискотеката.

# 137
  • Мнения: 270
Защото няма свясна дискотека..точно 2 дискотеки имаме в района..Едната е на 8 км от града, а другата е просто отвратителна..Има и друго - ние класа не можем да се организираме да отидем, остава за випускът да успеем...Просто сме трагичен случай

# 138
  • Мнения: 146

Не се притеснявай, не знам в някой малък град, в който абитуриентите да са една от малкото атракции и радости на обществеността, да са били изгонени от ресторанта преди сутринта, въпреки всичкия шум, който вдигат. Това е традиция, която се спазва. Simple Smile

Имай предвид, че за тези, които идат на дискотека, балът ще привърши в момента на напускането на ресторанта, каквото и да си мислят. В момента, в който се "омешат" с други хора в дискотеката, вече ще бъдат и те на дискотека, а не на бал.  Simple Smile

# 139
  • Мнения: 270
Остава ми надеждата да посрещнем изгрева всички заедно, но както се казва "каквото сабя покаже" ще е накрая...Ние никога не сме били нито задружен клас, нито задружен випуск.Те дори някои от класа ми не знаят съучениците от другите класове..

# 140
  • Мнения: 682
И аз след ресторанта мислех се преобличам, да си взема къса рокличка някаква  удобна за танци, но се отказах къде ще се занимавам да се преобличам,нали съм абитуриентка да ме видят с балната рокля  newsm03

Ами и аз това си мисля от доста теми насам,ама не се обаждам да не се засегне някой. Какви са тея преобличания,какви са тия чудесии. Била съм на няколко бала,имала съм свой собствен и сега пак ще съм дама и никъде не видях някой да се е преоблякъл. Ако е някаквя традиция по другите градове,ок,но аз не я разбирам. За мен има чар в това като вляза в дискотеката и веднага да видя красивите рокли и костюми и как всички се забавляват. Все пак като за дискотека можем да се облечем когато си поискаме,а този ден би следвало да е различен. Както и да е,всеки да бъде както ще му е най-удобно  bowuu

# 141
  • Мнения: 161
хахах дали сте сумати пари за рокля ,която ще е облечета една вечер..остава и след ресторанта да се преоблечете

# 142
и аз мисля да не се преобличам след ресторанта.няма смисъл

# 143
  • Мнения: 2 229
хахах дали сте сумати пари за рокля ,която ще е облечета една вечер..остава и след ресторанта да се преоблечете

Абсолютно! Peace

# 144
  • Мнения: 161
радвам се ,че има др който мисли като мен ...всяка вечер мога да се облека както си искам,а не всяка с бална рокля и да се чувствам специална Simple Smile Heart Eyes

# 145
  • Мнения: 5 173
хахах дали сте сумати пари за рокля ,която ще е облечета една вечер..остава и след ресторанта да се преоблечете
мина ли 12, щом чух химна и казах чао на камерата, веднагически, ама веднагически се преоблякох. Роклята ми стои в гардероба, едва ли ще я облека 2 път, но не съжалявам, че я съблякох

# 146
  • Мнения: 161
хахах дали сте сумати пари за рокля ,която ще е облечета една вечер..остава и след ресторанта да се преоблечете
мина ли 12, щом чух химна и казах чао на камерата, веднагически, ама веднагически се преоблякох. Роклята ми стои в гардероба, едва ли ще я облека 2 път, но не съжалявам, че я съблякох

вярно...зависи от човека,но аз не смятам да не я  сваля...единственото нещо което може да сваля това са обувките

# 147
  • Мнения: 682
радвам се ,че има др който мисли като мен ...всяка вечер мога да се облека както си искам,а не всяка с бална рокля и да се чувствам специална Simple Smile Heart Eyes

Ставаме 3! Party

# 148
  • Мнения: 161
след бала всеки да покаже по някоя снимка ,че да няма глоби  Joy

# 149
  • Мнения: 893
Павче, да кажа и аз нещо във връзка с бала ти - "Со кротце - со благо, со юмрук - со пищов."

Общи условия

Активация на акаунт