Абитуриентски бал - 14

  • 17 587
  • 287
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Мнения: 893
Извинявайте, че малко ще се отклоня от темата, но се сетих, че със Славчето и двете въздишахме по един пръстен на Swarovski и да и кажа нещо за него. Отидох аз там в магазина с нагласата да го видя и да му се порадвам и разбира се, нямаше такава красота... то е блясък, преливащи цветове, просто съм Two Hearts за него. Това, което ми направи впечатление беше, че целият е кристал-нали, супер! Обаче се оказа, че едно момиче, което познавам го е счупило само с едно закачане в ръба на масата и ми стана тъжничко  Cry. И се отказах да го взимам - ами на бала кой знае колко пъти ще си ударя ръката в нещо, каквато съм непохватна. И сега съм малко "гроздето е кисело"- хем ми се вижда скъп, хем ако го счупя няма да знам къде се намирам от яд. Ама аз пак ще си въздишам по него пък!!!  Crossing Arms

Е, нали си има гаранция?

# 92
  • Мнения: 6 060
СлеДи оТ СълЗи утре вечер ще ти пратя снимки, защото ще ходя на пробна прическа. И таман ще се снимам с роклята.
Лорън обувките не ми харесаха. Не са мой тип.

# 93
  • Мнения: 146
Ами имат гаранция, но не и за счупването на кристала. Аз като отидох в магазина и ги питам: "А те нали лесно се чупят?" Тя продавачката ми каза: "Да, това е все едно да изпуснете кристалната ваза у вас и да не се счупи" Което за мен говори, че счупя ли го, няма да ми го подменят в магазина срещу гаранцията  Confused

# 94
  • Мнения: 2 229
Ами имат гаранция, но не и за счупването на кристала. Аз като отидох в магазина и ги питам: "А те нали лесно се чупят?" Тя продавачката ми каза: "Да, това е все едно да изпуснете кристалната ваза у вас и да не се счупи" Което за мен говори, че счупя ли го, няма да ми го подменят в магазина срещу гаранцията  Confused

Хмм ако е така изобщо не си заслужава! Толкова пари и да трепериш нон стоп да не си удариш ръката някъде. ooooh!
Въпреки че сменят паднали камъни, потъмнели верижки, би трябвало и за това да важи...

# 95
  • Мнения: 893
Ами имат гаранция, но не и за счупването на кристала. Аз като отидох в магазина и ги питам: "А те нали лесно се чупят?" Тя продавачката ми каза: "Да, това е все едно да изпуснете кристалната ваза у вас и да не се счупи" Което за мен говори, че счупя ли го, няма да ми го подменят в магазина срещу гаранцията  Confused

А има един друг...нали си приказна героиня, та и той се казва "CinderellA..." нататък го забравих...Мога да ти потърся снимка, как стои реално, а ето го в сайта:

http://www.swarovski.com/product/Cinderella+Ring/Web_AA/en?Categ … amp;ProductPage=0

# 96
  • Мнения: 4 435

Хмм ако е така изобщо не си заслужава! Толкова пари и да трепериш нон стоп да не си удариш ръката някъде. ooooh!
Въпреки че сменят паднали камъни, потъмнели верижки, би трябвало и за това да важи...


Ама тоя целият е от камък и няма как да се смени. Confused Оф.....много го искам и аз. Cry

# 97
  • Мнения: 146
Хаха, мерси  Hug за предложението(йееее, аз съм приказна героиня Hug ), но вече реших-няма да си взимам пръстен, тъй като колието ми е:
1. достатъчно голямо за представите ми за бижу
2. няма да намеря пръстен, който да си отива с кристалите на колието ми (или поне така си мисля)

Serendipity, така е-казаха ми, че гаранцията важи две години за отлепяне на камъни, но явно това не важи за счупване. А за потъмнелите верижки ми казаха, че продавали специални кърпи, да съм си купела от тях като ми потъмнее. Ама да видим кога и как ще стане това; като ми потъмнее, ще го занеса в магазина, ако ми я сменят-супер, ако не- ще търкам с кърпа.

# 98
  • Мнения: 240
Този прословут пръстен и аз исках да си го взема, в комплект с гривна и обици към него...но нещо се разубедих- по принцип нямам хубаво мнение за Сваровски- това са си боклуци. Има къде-къде по-хубави бижута. Сваровски са твърде масови, а в същото време некачествени. Като си пресметнах колко ще ми струват бижутата от там, стиганаха към 1000лв, а за тези пари могат да се купят по-хубави бижута, с по-ценен материал в тях  Peace

# 99
  • Мнения: 4 435
Този прословут пръстен и аз исках да си го взема, в комплект с гривна и обици към него...но нещо се разубедих- по принцип нямам хубаво мнение за Сваровски- това са си боклуци. Има къде-къде по-хубави бижута. Сваровски са твърде масови, а в същото време некачествени. Като си пресметнах колко ще ми струват бижутата от там, стиганаха към 1000лв, а за тези пари могат да се купят по-хубави бижута, с по-ценен материал в тях  Peace

Тоя дето ние го искаме ли?

# 100
  • Мнения: 2 229
Хаха, мерси  Hug за предложението(йееее, аз съм приказна героиня Hug ), но вече реших-няма да си взимам пръстен, тъй като колието ми е:
1. достатъчно голямо за представите ми за бижу
2. няма да намеря пръстен, който да си отива с кристалите на колието ми (или поне така си мисля)

Едни красив маникюр и не ти трябват пръстени! Peace

# 101
  • Мнения: 146
Да,този, Славче(аз поне така разбрах). Вярно е,че са скъпи,ама на мен ми харесва блясъкът им. На мен пък ми излезе по-евтино. Колието ми сега е 440 лв. А за едно хубаво колие бяло злато няма мърдане от хилядарката. Така че, аз самата си предпочетох този вариант.

Аха, и аз тъкмо като си взех само колие и си казах- сега нещо по-красиво и детайлно за маникюр и приключвам.  newsm47

xxvxxi, ние по този въздишаме:
http://www.swarovski.com/product/Nirvana+Aurora+Borealis+Ring/We … amp;ProductPage=3
ти за него ли говориш, или за този "cinderella ring", който го показа следи от сълзи?

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 13:27 от libellen

# 102
  • Мнения: 240
libellen, за този говоря!Даже и обиците са почти същите, но май камъните бяха по-големи  Grinning Имам чувството, че всяка втора ще е с такъв  Rolling Eyes

# 103
  • Мнения: 4 435
libellen, за този говоря!Даже и обиците са почти същите, но май камъните бяха по-големи  Grinning Имам чувството, че всяка втора ще е с такъв  Rolling Eyes




Ааааа недей така.Да си купуват други,тоя не давам. Crossing Arms

# 104
  • Мнения: 146
Не, няма страшно. Поне в моето училище или е злато/бяло злато,или нещо по- евтино като сребро или имитации. Засега от моя клас само аз съм със Сваровски, а се съмнявам всяка втора да е с такъв пръстен- все пак само той е 400 лева, а никой няма да се размине само с пръстен. Аз съм забелязала и друго- никой не се хвърля толкова много на тези кристали от моето обкръжение. Имам една приятелка, която даде 700лв за колие масивно сребро с камъни (което лично на мен не ми харесва). А на мен ми излезе по-евтино. Някои хора просто предпочитат нещо ,което после да претопят и да имат ново бижу от същия метал.

Общи условия

Активация на акаунт