Проблемното обличане

  • 1 072
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Андрея е на две години - одрала е магарешкия инат на майка си и като рече, че няма няма да се облича, значи няма да се облече и толкова. Тя има доста богат репертоар като се заинати - реване, тръшкане, бягане ритане и хапане.
Аз обаче твърде не се впечатлявам - сестра й на нейната възраст беше същата. Мислеше си, че като не е облечена, няма да я заведа на ясла. Няма да ви кажа как ме гледаха  Shocked лелите в яслата като я водех посред най-тежката зима по фанелка с къс ръкав и долни гащички. 
Ама и аз като яхна метлата afwitch много не му мисля.



# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати, нашите деца са на една възраст почти. Пеи с всичко е така, ела да се храниш, ела да те обличам, събуй се, мий ръцете, все се прави на неразбрал и недочул, вече ме побърква Tired
И при вас ли е така или само за обличането се разсейва?

Общо-взето да  Rolling Eyes Май само за яденето тя ме пришпорва мен, защото все е гладна  Laughing
Ако се изнервя от поведението й и й се скарам, ситуацията излиза от контрол - започва да се цупи, да плаче понякога и др. подобни драми...Номерът е да я забаламосам нещо или да й припомня, че иска да е послушна и изобщо някаква хитрост да измисля на момента, но трябват железни нерви, а това не винаги е постижимо   Thinking
Пък ти, в твоето състояние не знам как се справяш - сигурно ти е много трудно  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 4 371
Нати, нашите деца са на една възраст почти. Пеи с всичко е така, ела да се храниш, ела да те обличам, събуй се, мий ръцете, все се прави на неразбрал и недочул, вече ме побърква Tired
И при вас ли е така или само за обличането се разсейва?

Общо-взето да  Rolling Eyes Май само за яденето тя ме пришпорва мен, защото все е гладна  Laughing
Ако се изнервя от поведението й и й се скарам, ситуацията излиза от контрол - започва да се цупи, да плаче понякога и др. подобни драми...Номерът е да я забаламосам нещо или да й припомня, че иска да е послушна и изобщо някаква хитрост да измисля на момента, но трябват железни нерви, а това не винаги е постижимо   Thinking
Пък ти, в твоето състояние не знам как се справяш - сигурно ти е много трудно  Rolling Eyes
Яденето пък при нас е най-големия проблем сякаш. А на мен ми е гадно аз да се наям, а той да седи гладен, както ме съветват всички ooooh!
Трудно ми е, но пък той не е виновен, че майка му е решила да бременее и ражда Laughing Но трябва ли да клеча или да се навеждам става страшно, вече нервите ми не издържат Blush

# 18
  • Мнения: 700
Мислеше си, че като не е облечена, няма да я заведа на ясла. Няма да ви кажа как ме гледаха  Shocked лелите в яслата като я водех посред най-тежката зима по фанелка с къс ръкав и долни гащички. 
Ама и аз като яхна метлата afwitch много не му мисля

Да знам ако видя голо дете в Редута, че е твоето.  Laughing
Ако видиш някоя луда да тича полугола из квартала, да знаеш, че съм аз и дъщеря ми окончателно ме е побъркала.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Яденето пък при нас е най-големия проблем сякаш.

При нас също е проблем, защото тя има апетит, но за "боклуци" - сухоежбини, сандвичи, филии, сладки неща и чат-пат мръвки. Не яде почти нищо готвено, а за зеленчуци и плодове да не говорим  Rolling Eyes Добре, че поне сирене и кисело мляко обича.

П.С. Малко поизместих темата  Blush

Общи условия

Активация на акаунт