"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 13

  • 11 541
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 572
а добре ли се чувстваше след това? след пиенето на топла вода само? имаше ли ефект?

# 16
  • Мнения: 1 218
Ауууууууууу какви сте ранобудни  Hug Кака ви Джиндж сега се изниза от спалнята  Crazy

Ха Добрю утрише на навалицата  Mr. Green
Ауууууууу и кайвенце има ... Амора много гоцко изглежда, чакай да си сръбна, че нямам търпение ...
Аз понеже от няколко дни ме гони зверски глад (ко ми става   #Cussing out) и ще сервирам и закусчица, заповядайте:



Не ми барайте кифличките, всичките са за мен  Crazy   Crazy  Crazy За вас са плодченцата , че нали трябва да сте фини на плажа летоска, а аз ще показвам секси сланински крачка  Crazy  Crossing Arms (Що бременните стават крави беееееее, не ща мамамус  ooooh!)
Ма засега държа фронта де  Flutter , ма усещам просто задрямалата ламя в мен, леко се разбужда  #2gunfire

Omiss , добре дошла при нас  Hug
За питанката ти   newsm78 , аз специално не съм имала такъв проблем , нищо не ти пречи да попиташ Оги за това ... Понеже най-компетентен отговор би могъл да ти даде единствено той  Thinking 
Хайде дръж ни в течение как вървят нещата при теб и успех в битката с килцата  Hug

^desika^, БорянаІ68 радвам се, че темичката ви е харесала, другия път ще се постарая повече  Mr. Green

Честита победа на amora    Hug Този месец ти ни разби направо, издържа на изкушенията наречени козунаци , това си е направо живо геройство . Радвам се , че си прогонила черните мисли и продължаваш смело напред - ще видиш , че много скоро кантарчето ще те зарадва. Аз си мисля , че този проблем с WC-то ти играе лоша шега и затова кантаря не мърда  Thinking

БорянаІ68   това момиче отдавана не пише при нас (за озоновата терапия )  Най-добре е да си получиш инфо от първа ръка ако питаш мен  Thinking  Само си спомням , че пишеше , че е супер доволна и се е чувствала много добре .... без повече подробности .

Айде муцунки оставям ви да си слябеете  Party и без никакви изкушения ЕЙ  Naughty Че, ще изкарам пушката и ви почвам подред  hahaha

Лекичък и слънчев ден ви желяая  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 290
а добре ли се чувстваше след това? след пиенето на топла вода само? имаше ли ефект?
За алергията пиех и малко хомеопатични льокарства по схема, но ефекта от водата беше редовно ходене до WC (по 2-3 пъти дневно). Беше ми наложил и диета - без млечни и житни!!! (мисля, че те съдържат глутен и затова , ама.....  това само така си мисля).
Аз трудно приемам нещо за чиста монета - обикновено дъъъъъъълго проучвам нещата (ето вас, например, ви чета от началото на годината и чак сега се регнах).  Като дете са ме натъпкали с цялата гама антибиотици за онова време и сега категорично отказвам да пия каквото и да било. Привърженик съм на хомеопатията и от 1999г. не съм пила алопатични лекарства. Това не му е тука мястото, обаче. Моля за извинение! Praynig
Джиндж, писали сме едновременно. Благодаря за инфото. Аз във втроник ще разбера за какво става дума - нали съм при Оги, а това той ми го подхвърли, когато му звъннах да се запиша

# 18
  • Мнения: 304
Момичета, току що си хапнах едната от моите любими "салати". Правя си я с пуешка шунка + 1 яйце (което са ми по 50% от количествата в лист 2) и 450 гр. домати. Не знам, обаче на мен вкуса на домат с яйце ужасно много ми  харесва и много я обичам тая салата. За мазнини - 2 ореха Flutter

# 19
Здравейте момичета! Приемате ли нови членове?

# 20
  • Мнения: 77
Привет и от мен най-после!Нямам икони в момента, ама на всички изпращам мноооооооооого големи прегръдки.
Нямаше ме много дълго, ама ви чета.Иначе хапвам и забранени неща, но спазвам съотношението П+В+М и не съм качила изобщо.
Джиндж, честит ти още един мъж в къщата - много е сладък.

Лек и режимен ден на всички!

# 21
Аз се свързах с Огнян по скайп - но все не мога да намеря време - първо да преведа парите, и второ - да отделя час и половина вечер - в най пиковото време, когато се надпреварваме кой да седне пред компютъра - за да проведем разговор, след което той да ми направи програмата за хранене.... мале, дори не знам дали правилно се изразявам. Ама момичета - помагайте - имам да смъквам 10 кг, като на първо време си мисля че и минус 5 - ще изглеждам много по-добре Wink Точно за какъв режим става дума, и иска ли се много воля - която напоследък на мен ми липсва

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 13:43 от sevi_ss

# 22
  • Мнения: 1 218
Еййййййй michel7  Hug Hug Hug
Ти се появи бе сладурка, много се радвам да те видя  Heart Eyes
Мислех , че вече си ни забравила   Hug Hug
Ауууууу видя го значи малкото ми момченце, благодаря за честитката и комплимента (много сладко носле се очертава да имаме  Flutter )
Ще се радвам да драскаш по някое друго редче от време на време  (че и по-честичко да е, ще бъде екстра  Heart Eyes)

sevi_ss   , на тия 10 килца ще им видиш сметката за има няма 1 и 1/2 месец без да изпиташ глад и за секунда  Peace
Какъв е режима : ами ще получиш 2 листа с грамажи на различни храни и Доки ще те научи как да ги комбинираш.
Ще хапваш по 5 пъти на ден  ( няма да си гладна  в никой случай ) и не се иска кой знае каква воля , щото се ядат много храни , в смисъл не е като да ядеш само месо и млеко, или само яйца  и т.н.
Хайде стискаме ти палци скоро да се сдобиеш с листите и да почваш слабеенето  Peace

# 23
Хей, ама вие сте супер  Heart Eyes Хем получих бърз отговор, хем някак си придобих вяра че ще се справя . Благодаря

# 24
  • Мнения: 1 218
sevi_ss   ще се справиш и още как  Party
Най-гоцкото в цялата работа е , че хем си хапваш от всичко , хем си слабееш ...
Е ...  сега под всичко , нямах в предвид торти и т.н. ... ами и плодове, и зеленчуци, и сиренце,  и кашкавалче  ... мечта работа е това .

Момиченца тук какво временце се е отворилоооооооооооооо, иде ми да си ковна банския и да ходя да се пофръцкам малко из плажа , да понатръшкам мъжете с екзотична гледка от към задник  Crazy  Crazy   Whistling , че и маскировъчното шалче нема да ми свърши работа  Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 3 118
и у наше село е слъчево Mr. Green ма след малко тъй ще заплющи, че ни знам   umbrella

# 26
  • Мнения: 290
Преди 20 минути един облак ми намокри перушината  newsm57 . Сега като гледам през прозореца се е поразведрило, ма ду `га?!?! Ни`ие ясну.
Аз много обичам да се прибирам през гората от работа и дано не завали, че няма да има от къде да мина  Praynig

# 27
  • Мнения: 367
Ехо и аз да се запиша в новата темичка.
Джинджи ни е разглезила - все едни хубавини ни правииии Hug Heart Eyes
Аз нещо се понапрегнах напоследък и не ми се пише много много .
Дано до го преборим това парцелче, че направо сърцето ми остана там.
В общината му объркали скицата и сега с адвокатите ще видим какво ще мъдрим докато му оправят документите.
Докато не се оправят не могат да ни го прехвърлят.

Стискайте палци.
Добре дошли на новите девойки .  wavey wavey wavey
На всички успех със свалянето на килограми.
Аморичка честита награда  Hug Hug Hug напълно заслужена при това.
Аз вече съм под 53кг ама още не съм точно 52 - гледам че стрелката вече сочи надоло.
Бавно но славно се движим към целта  Heart Eyes - доволна съм сега, няма да се оплаквам.
От началото на седмицата почвам Тае Бо - ще разказвам   bouquet
А за зеления чай - има един в аптеките , в зелено и бяло кутийка с черни букви , китайски.
Той разхлабва яко. Дават го за отслабване до 4 кг .
Ако някой реши да си го купи ще му свърши идеална работа.
Ако го изпиеш сутринта ще ти подейства вечерта - ама яко разтоварване. smile3550 smile3550 smile3550
Трябва да си планираш кога ще го пиеш за да не те завари неподготвена по сред бял ден .
   

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 15:26 от Felina

# 28
  • Мнения: 1 218
Охххххх този емотикон с акащото човече, направо ме разбива отсякъде  Crazy
То бива зор бива, ма горкинкото  .... сменя три бои , големи напъни големо нещо .... ще му фръкнат очетата по некое време  Joy  hahaha

# 29
  • Мнения: 304
Купих си чая, за който Фелина разказа и след малко го варя, щото вече усещам някакви жестоки болки в корема и почвам да се притеснявам да не ми се случи нещо newsm45

Ама да питам Фелина, много ли е гаден чая и ако ми е горчив или нещо такова дали ще мога да му сложа половин стевийка, че да не злоупотребявам с меда newsm78

Общи условия

Активация на акаунт