Добро утро, Викторе!

  • 4 041
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 4 586
http://network-hv.com/index.php?option=com_content&task=view … 015&Itemid=51
Да поздравим бебето Виктор, с добре дошъл.

# 1
  • Мнения: 39
Да е жив и здрав Виктор,а така също и родителите му Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 3 099
Браво! Браво! Най-после община да направи истински смислен разход! Просълзена съм!

Да е жив и здрав малкият!   bouquet Господ да благослови това семейство!

# 3
  • Мнения: 25 695
Да им е жив и здрав малкият юнак!   bouquet

# 4
  • Мнения: 14 133
Браво на общинарите!!!  Hug
Жив е здрав да е бебе Виктор!!!! Peace
Браво и на таткото с голямото  сърце!!!!  Hug

# 5
  • Мнения: 765
 Добро утро, Викторе! Прекрасно детство ти желая, да пораснеш силен и добър, и да станеш шеф на общината!  Grinning

# 6
  • Мнения: 3 405
Добре дошъл, мъничък Вики!
Нека винаги да ти върви по вода  Grinning

# 7
  • Бг
  • Мнения: 846
 Hug Нищо, че не съм орисница, на Виктор пожелавам само хубави неща да му се случват. А на щастливите родители много късмет.

# 8
  • Мнения: 516
Добро утро, Викторе! Да си силен и смел като майка си!  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 48 009
Честито на майчето и да са живи и здрави цялото семейство и много щастие!
Чудесно е, че общината се е включила с адекватна помощ!

# 10
  • Мнения: 49
Разплаках се! Невероятно смела жена!!! Докато четях историята й се замислих за колко безсмислени неща мрънкам!
Добре дошъл, Виктор! Ще станеш добър човек, убедена съм!

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Добро утро Викторе ! Да си жив и здрав и много да радваш родителите си

# 12
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Добре дошло малко юначе-победител!
Нека детството ти е безгрижно, а любовта на близките ти безгранична!
Поздравления за мама! Дано Общината съдейства и за нов дом!

# 13
  • Мнения: 5 647
Да е жив и здрав Виктор!

# 14
  • Мнения: 118
Да е жив и здрав Виктор!
Честито на родителите му!  bouquet
А за общинарите newsm20, дано и с апартамент да помогнат, защото такива родители заслужават.

# 15
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Възхитих се на тази майка - такава воля за живот!
Да и е жив и здрав Виктор!

# 16
  • Мнения: 2 478
Волята и желанието на една майка са по-силни от всичко!Браво!

Добро утро Викторе ! Да си жив и здрав и много да радваш родителите си

Честито за най-голямото събитие в живота ви!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Най-добри пожелания за малкия юнак! Браво на смелата мама и на таткото, нека изпитват много щастие и гордост покрай мъничкия си победител!

# 18
  • Мнения: 1 447
Браво на общинарите!!!  Hug
Жив е здрав да е бебе Виктор!!!! Peace
Браво и на таткото с голямото  сърце!!!!  Hug
Да е жив и здрав малкия Виктор и всички около него.Възхищавам се на смелостта на тази майка.
Още веднъж да са живи и здрави

# 19
  • Мнения: 368
Честито бебче Виктор, да е жив и здрав и да стане умен и добър човек.
Поздравявам родителите за смелостта им, болницата за грижите им и общината за подкрепата!

# 20
  • Мнения: 335
Темата е хубава, защото е за Виктор.
Дано да побеждава в живота.




Исках да питам как така една частна клиника има необходимото легло, а "УМБАЛ не разполага с такова".
Как така в безбройните офиси на измислената "Здравната каса" (съчинена почти в годината на откриване на цитираната частна клиника) има всички нужни столове за г...овете на безбройните й чиновници, а пък в една университетска болница няма едно легло за родилка със здравословен проблем.

Частната клиниката, която е помогнала на жената, съществува от 8 години и е в специално преустроена, ремонтирана  сграда, строена 1923 г. - културен паметник.
Здравната каса е новоизмислен държавен мастодонт, глътнал незнайно колко милиарди, за да бъде създаден, а общият размер на приходите и трансферите, заложени със Закона за бюджета на НЗОК за 2008 година, е 1 686 116 900 лева.
Как добрали се до държавни лостове мозъци се сетиха за начини да вземат от държавата милиарди и да ги дават за новоизмислени бюрокрации (с комисионерски опции), а не се сещат поне за едно смислено нещо по повод живота и здравето на хората...
Как навсякъде пише, че УМБАЛ Плевен има договор с НЗОК, пък никъде не пише, че няма легло за родилка с определен здравословен проблем...

Пожелавам успех и на Виктор, и на неговите родители в бъдещите им битки.

# 21
  • Мнения: 91
Честито! Да са живи и здрави мама и бебчо! Расти здрав, силен и умен!

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Браво! Браво! Най-после община да направи истински смислен разход! Просълзена съм!

Да е жив и здрав малкият!   bouquet Господ да благослови това семейство!
Hug

# 23
  • Мнения: 3 886
Шапка ти свалям и ти желая най долямото щастие на света(въпреки че имаш вече ВИКИ )Нека да расте и ви радва .Некае жив и здрав и много щастлив  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 553
Много здраве на бебе Виктор както и на родителите му  Hug
Дано бързо се реши и въпроса с апартамента  Peace

# 25
  • Мнения: 9 776
Браво! Браво! Най-после община да направи истински смислен разход! Просълзена съм!

Да е жив и здрав малкият!   bouquet Господ да благослови това семейство!

 Peace

# 26
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Честито на младото семейство! stork-boy,
Дано скоро да им честитят и за жилище. Praynig

# 27
  • Мнения: 3 622
Честито   bouquet

# 28
  • Мнения: 389
Да ти е живо и здраво детенцето, Невена!   bouquet  Дано общината направи още едно добро дело и ви помогне и за жилище, където да се радвате на Виктор!

# 29
  • Мнения: 2 070
Темата е хубава, защото е за Виктор.
Дано да побеждава в живота.




Исках да питам как така една частна клиника има необходимото легло, а "УМБАЛ не разполага с такова".

Частната клиниката, която е помогнала на жената, съществува от 8 години и е в специално преустроена, ремонтирана  сграда, строена 1923 г. - културен паметник.
Как навсякъде пише, че УМБАЛ Плевен има договор с НЗОК, пък никъде не пише, че няма легло за родилка с определен здравословен проблем...

Пожелавам успех и на Виктор, и на неговите родители в бъдещите им битки.


Само уточнявам, че клиниката наистина съществува от години, доста печеливша и богата си е, а болницата, в която е раждала жената е към клиниката и е прясна прясна от миналата година, намира се в друга сграда, а не във въпросният културен паметник, което няма много значение. Нормално е в Б-я частна болница да може да си позволи такова легло. Явно става дума за специфични нужди, за един случай на хиляди... А Университетската болница разполага с определен бюджет и най-вероятно има много по-голяма нужда от други животоспасяващи апарати, скъпи неща и оборудване. Специално Родилното към УМБАЛ  е само на 4 години и наистина е от най-добрите бази в страната. Но ако трябва да се разпределят пари най-вероятно ще се купят кувиози за бебетата и други неща.
Евала на Авис Медика и на Общината, че са съдействали на момичето. Аз се чудя колко специфично е такова легло и не може ли да се приспособи нещо, да се пригоди, за да се посрещат в държавната болница и други такива пациенти. Или инициативни хора да намерят спонсори и дарят на болницата.
Иначе това за порите за бумащина, чиновничество и т.н. - едно на ръка. Права е Холограма.

Пожелавам на Невена много здраве и сили да се справя с Виктор занапред, близки хора, на които да може да разчита и само положителни емоции.

# 30
  • София
  • Мнения: 6 743
Жив и здрав да е Виктор, както и семейството му!  bouquet
Чудесна новина  Hug

# 31
  • Мнения: 648
    Добро утро, на Виктор Hug Силна майка- щастливо дете!
Здраве, късмет и семеен уют на цялото семейство

# 32
  • Мнения: 606
  Да е жив и здрав...
  А в общината как са останали 300 кинта  неоткраднати - само Господ знае. Та това е бензин за 3 дена за S-класата на някого.

# 33
  • Мнения: 2 386
Добро утро и хубав живот на Вики!

(Не ми харесва тенденциозния край на статията, ама това е друга тема.)

# 34
  • Мнения: 843
    Страшно се радвам за тази мама!!!   Да ги радва Виктор!!

     Вълчо,  няма банкови сметки,   как да им помогнем?    Защото всичко това е много мило,  но  е добре да се помогне!
  нямам много, но пък с удоволствие,  а тук сме много .


  пп.  това  на авара ТИ ли си? Laughing

# 35
  • Мнения: 17 546
Има нещо специално в това, че Виктор се е появил на този свят на връх Великден! Дано неговия живот и този на неговите родители, от тук нататък да бъде закрилян от силата на един от най-светлите празници, с който вече са щастливо свързани завинаги!  bouquet

# 36
  • Мнения: 4 586
Предполагам, че съм изглеждал долу-горе така, преди трийсет и една.
Най-малкото вълче е. Къде видя банкова сметка, ще отида да видя.

пп.  това  на авара ТИ ли си?  Laughing

# 37
  • Мнения: 843
Предполагам, че съм изглеждал долу-горе така, преди трийсет и една.
Най-малкото вълче е. Къде видя банкова сметка, ще отида да видя.

пп.  това  на авара ТИ ли си?  Laughing


    тюх!      Не съм видяла сметки, затова питам.   Ако ти назнайваш нещичко.   Ако трябва да ги издирим...  ама хич не ме бива мен.
   
    п.П. На аватара, разбира се съм аз , в Африка,  така изглеждам след 11678 посещение на бели туристи и ме гримират непрекъснато . Досадно е, гладна съм,  а те снимат, та снимат.  И ме гоъдъличкат под брадичката  - "  ЯЯ, кво хубаво момиченцеее" Аман!  /  Това изразява аватара и е съвсем наистина, авторска снимка  на скъп мой човек/

Общи условия

Активация на акаунт