бременна съм в 2рия месец да го махам ли

  • 4 987
  • 125
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 825
Дано си взела правилното решение. Стискам палци да си решила да задържиш бебето. Нов живот е това все пак. А и щом го искате и двамата.  Praynig

# 46
  • Мнения: 24 467
На подобни въпроси, зададени от възрастни хора, могат да си отговорят само последните и то сами.
Всякакви други лични мнения са напълно излишни, както на роднините им, така и на хора като нас, които въобще не те познават.
Мисля, че е най- добре да се слуша разумът, не сърцето, при вземане на важни решения- твоят и на другата "засегната" страна.

# 47
  • Мнения: 199
АКО ИСКАТЕ БЕБЕТО И ПОМИСЛИТЕ ВСЕ ПАК ЗА БЪДЕЩЕТО НА 3-МА ВИ ЗАЕДНО ЗАПАЗЕТЕ ГО  Hug

# 48
  • Мнения: 2 312
Щом и двамата искате дететото,не прави аборт!
Приемането на новината от майка ти и бригадата са временни проблеми!
Ако махнеш детето ,особенно в твоя случай както ти и приятелят ти ги искате,ще си отвориш рана за цял живот и никога няма да си го простите!

# 49
казах на майка ми и тя ми е бясна сега не ми говори и обвинява приятелят ми в че го е направил нарочно че да не замина и ме кара да го махам а то е 8 седмица почва почти 3-тия месец от бригадата ще ми варнат една част от парите ама това няма значение
ааа за малко да забравя какво да взема за гадене аз си купих свещички ама деган дали мога да пия че ми е супер лощо

# 50
  • гр.София
  • Мнения: 250
Извинявай за това което ще кажа, но мама му стара нали и тя е майка знае какво е това  #Cussing out. Как може да те кара да убиваш този малък и невинен живот. Извинявай за силните думи но съм бясна #Cussing out #Cussing out #Cussing out. Не мога да си представя че жена която е изпитала това чувство да прегърне детенцето си да дава акъл на същото това дете да убие нероден живот. Ти не си малка и ще се справиш щом имаш и мъж до себе си. Според мен е време да покажеш на майка ти че не тя решава животът ти. Но ти си знаеш. Успех каквото и да решиш

# 51
  • Мнения: 931
И в крайна сметка тя като ти е казала да го махнеш ти съгла си ли се с нея, послуша ли я или просто и съобщи факта да се примири че ще става баба???
За гаденето незнам дали може деган да се взема

# 52
  • Мнения: 1 809
казах на майка ми и тя ми е бясна сега не ми говори и обвинява приятелят ми в че го е направил нарочно че да не замина и ме кара да го махам а то е 8 седмица почва почти 3-тия месец от бригадата ще ми варнат една част от парите ама това няма значение
ааа за малко да забравя какво да взема за гадене аз си купих свещички ама деган дали мога да пия че ми е супер лощо

Не взимай никакви лекарства без предписание от лекар. мисля че деган не е най-подходящото в момента, но не съм 100% сигурна.

# 53
  • Мнения: 1 671
cannellka , хубаво помисли ти ли ще гледаш това дете заедно с бащата или майка ти! Ако смяташ, че майка ти може да взима такива решения, които засягат твоя личен живот, и щастие, и бъдеще и... наистина не си готова за дете!
Да имаш дете е решение, което трябва да вземеш с другия родител и да си наясно в общи линии какви последици има това решение, защото освен безкрайно щастие, едно дете носи и много нови отговорности. Аз се омъжих на 22, но решението ми беше продиктувано от сърцето и внимателно обмислено не с някой друг, а със съпруга ми!  Родих детето си на 24, защото в началото не можах да забременея и много сълзи съм изплакала, че сигурно нещо ми има и не мога да имам дете. За нищо на света не бих позволила моите родители или който и да е било да ми определят кога да създавам семейство.
Между другото моята майка също беше бясна, докато сега, след 3 години умира да хвали зет си и обожава двете си внучета. За съжаление все още се опитва да диктува какво да правя в моя дом и често се караме по този въпрос, но с времето май се учи по-малко да ни се меси.
п.с. И аз съм пила Деган за гаденето - първите 3 и последните 2 месеца. Пиех не повече от една таблетка на ден при нужда. Бях се съветвала с лекар за това, ако решиш, че ще запазиш това дете по-добре се консултирай не с форума, а с лекар какво да пиеш и какво не  Wink.

# 54
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Как майка ти ще ти каже да имаш ли дете или не? Ти пита ли майка си дали да правиш секс ( чрез който се правят децата)?
За какви пари говориш, ти знаеш ли колко хора колко " бригади" са дали за да си имат детенце и не става и не става...

# 55
  • Мнения: 91
 smile3518 НЕ ГО ПРАВИЦял живот трябва да живееш с това. Ако майка ти толкова са и мъчни парите, ще дойде ден когато ще можеш да ги възстановиш и да ги върнеш, но това, което ще направиш не можеш да го върнеш. КАЖИ НА МАЙКА СИ ЧЕ ГЛЕДА МНОГО СЕРИАЛИ. Ако се обичате, дори и нарочно да го е направил, какъв е проблема.Разбирам властна майка, но твоята можем да я обвиним в убийство. Силна дума е знам, но хубаво си помисли. За гаденето-след 3-ти месец ще поотмине яж кисело повече, дори лимони облекчава. Моля те кажи каво сте решили, но не ти и "майка ти", а ти и приятеля ти. И аз забременях в "неподходящ" момент, но не ми е минавало през ума да го махам. preggo

# 56
  • Мнения: 4 292
Майка ти е гаднярка! Да не ти пука за нейното мнение, лично твоя работа си е дали ще имаш или не, дете! Аман от такива родители.  Tired

# 57
  • Мнения: 1 085
Ако бях на твое място щях да се махна от вкъщи и да не заминавам на бригада.Ако си искаш бебчето и щом приятелят ти има добре заплатена работа отивай да живееш при него и на майкати изобщо не и звъни.Защо тя няма да ти говори.Не и говори ти и дори не и се обаждай като родиш.Според мен тя няма дории право да го види.Аз така бих наказала майка ми ако постъпи по този начин.На бригада в сащ не се изкарват много пари.След това ще съжаляваш че си го махнала а и представи си имаш усложнения от аборта и после трудно забременееш цял живот ще се упрекваш за това.Ти си решаваш Успех и не слушай майка ти все пак си на 22 и мисля че можеш да вземеш решение сама. Peace

# 58
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Решението е много отговорно и лично.

Кое ти е приоритет?

Каквото и да решиш, знай, че пари винаги можеш да спечелиш по един или друг начин. Но не дай Боже някой ден можеш да съжаляваш в опитите си за бебче  Confused

# 59
  • Мнения: 3 376
Ти с майка си ли ще живееш или с приятеля си???

Нищо не казваш за него,май не си му казала още,все пак според мен е редно той да научи преди майка ти и двамата да вземете решение какво да правите.

Аз бих говорила с него,тогава да взимам решение,все пак и той има право да знае.На 22 се очаква,че достатъчно зряла,за да знаеш какво да правиш с живота си,а не майка ти да взима решенията вместо теб.

И както каза някой по-горе-детето не е просто вещ,която можеш да изхвърлиш ей така или "да го махнеш",това е бебе,което расте и живее в корема ти вече и майка ти като майка би трябвало най-добре да знае това!!!

А за нас остават изводите само...Че са ни още малки децата,да внимаваме как ги въпитаваме и какво е поведението спрямо тях,резултата иначе е налице.

Общи условия

Активация на акаунт