Предложения за легло?

  • 4 751
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
На мен много ми хареса.Съжалявам че не купихме такова,но
когато ги видях вече имахме сгъваема кошара. Confused

# 16
  • Мнения: 9 973
 на мен ми харесва Hug

# 17
  • Мнения: 174
Леглото найстина е хубаво , но решетките са много къси.На нас ни се наложи да купуваме 2-ро легло, защото на 1-вото решетките са подобни и малката като започна да се изправя имаше вероятност да се прехвърли през тях и да падне(стигаха й до кръста. тя е 75 см.).


Нали за това е по-долното ниво?


Леглата на Дибо също са добър вариант, но ми се иска да се трансформира леглото. Ако ни омръзне  може да го закараме при баба и дядо..и пак да си купим ново легло, ако решим.

# 18
  • София
  • Мнения: 44 115
Леглото найстина е хубаво , но решетките са много къси.На нас ни се наложи да купуваме 2-ро легло, защото на 1-вото решетките са подобни и малката като започна да се изправя имаше вероятност да се прехвърли през тях и да падне(стигаха й до кръста. тя е 75 см.).


Нали за това е по-долното ниво?


Леглата на Дибо също са добър вариант, но ми се иска да се трансформира леглото. Ако ни омръзне  може да го закараме при баба и дядо..и пак да си купим ново легло, ако решим.

най-вероятно именно за долното ниво е писала и тя и на мен ми се вижда плитко леглото. а такива трансформиращи се легла колкото искаш, разглидайте и мерете решетките  Wink

# 19
  • Мнения: 174

най-вероятно именно за долното ниво е писала и тя и на мен ми се вижда плитко леглото. а такива трансформиращи се легла колкото искаш, разглидайте и мерете решетките  Wink

Ще отида тези дни пак до магазина и ще измеря колко е като е на долното ниво. Обърнах внимание само за горно - 60 см.
Благодаря за мненията.  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 674
Леглото е много хубаво.Ако те устрйва като цена не се замисляй и си го купи.

# 21
  • София
  • Мнения: 44 115
Аз както го гледам това на снимката докато е малко детето май си е едно ниво...или това на снимката е долното....до колкото разбирам както е сглобено за малко дете то матрака лежи на бъдещия плот на бюрото...та по-надолу и да е с решетка май няма как..
Ако искаш малчо като стане ще премеря неговата решетка. С нея проблеми махме чак на година и 10-11 месеца, защото се научи да влиза отвън навътре...но то тогава вече е нормално де и или се махат решетки или пръчки от решетката....

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
И аз се колебах между двете фирми и се спрях на това, което пуснах като линк.
И на мен ми изглеждаха плитки, но не са. Просто са по-високи леглата, заради чекмеджетата, а и не намерих по-дълбоко от 60 см. по магазините, колкото са и двата модела, които обсъждате Peace

# 23
  • Мнения: 702
Аз съм се спряла на Дибо по точно този модел заедно със скрин мисля,че е много практично защото става и на юношеско легло,а скрина е доста голям и ще събира много неща
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3124

# 24
  • София
  • Мнения: 44 115
Аз сега и нашето  мерих от горната страна на матрака е 60 см височината, ако наистина и при това легло е така явно снимката подвежда много Wink

# 25
  • Мнения: 1 335
Аз съм със сгъваеа кошара, много съм доволна, удобна е, лека е да я тътря насам-натам из къщи, а пък то тръгнем да обзавеждаме детската стая ще имам възможност да се развихря (евентуално, според финансите Simple Smile ).

# 26
  • Мнения: 112
Нашето е на "Dibo",модел"George".Много съм доволна.Побирам всички дрешки,завивки,бебешки пренадлежности.Люлката е голямо удобство. Peace

# 27
  • Мнения: 367
 И аз харесах точно  този модел в "Пигис хаус ",там имаше няколко височини(три ако не се лъжа),а и е много функционално, 360лв му беше цената(на това със средна височина).Люлката може да се застопори при желание,когато бебето поотрасне и  почне да се изправя  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 17 592
Не харесвам леглата с решетки. Предпочитам леглата тип "кошара за игра и сън" - бебетата по - трудно се прекатурват през тях (не знам някое да е успяло), няма пръчки, по които в един по - късен момент да се хваща и да се изправя, преди да се е научило да сяда от изправеното положение - и да те вика по няколко пъти на нощ с боен рев и ги има във вариант с люлка отдолу - много ценно преимущество в периода на коликите.

# 29
  • Мнения: 518
и аз го гледах това легло, много ми хареса и им писах мейл там да питам колко струва и как стават нещата с доставката, тъй като не съм от София, но вече повече от месец не съм получила отговор. #Cussing out Затова си купихме подобно, пак се трансформира, има много място за дрешки и т. н., но решетката има само едно ниво и няма люлка Crossing Arms Аз също съм малко дребна и бая трябва да се изпъвам май. #Crazy Не сме си купили още матрак и се надявам все още,че с него ще е малко по-високо и ще мога да достигам бебо. А иначе и корема сега ми пречи за да се доближа максимално и да проверя дали достигам до дъното, където ще е бебето.

Общи условия

Активация на акаунт