Мнения за д-р Гиздов (АГ) от ВМА

  • 50 632
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 152
Виждам, че е стара темата и не знам дали има смисъл да я повдигам, но може да е от полза за някое бременно мамче.
Гиздов ми следеше бременността и нямах проблеми с него, но ми направи неприятно впечатление най-накрая когато категорично отказа да ми издаде обменна карта за раждане, с довода че бил остарял документ. Дори и да е така при условие, че се иска от всяка болница при постъпване за раждане ... ми се струва некоректно да се причиняват подобни притеснения в един и без това напрегнат момент за всяка жена. Все пак не всеки ражда в частна клиника Sad   

# 16
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 308
Страхотен лекар и професионалист! Peace

# 17
  • Мнения: 4 358
Пламена това доста ме учудва което пишеш newsm78.Ако наистина се иска как така newsm78 ще откаже.Не съм много наясно с тези обменни карти - извинявай Embarassed, не знам за какво ги искат.Наистина ли няма да те приемат без нея newsm78.Много странно ако е така как пък ще ти откаже Sick.Все пак той работи по ЗК.Много странно newsm78 Rolling Eyes newsm78

# 18
  • Мнения: 21
Пламена,обменна карта и на мен не ми е давал Гиздов,но и нямах нужда,след като всички изследвания си ги имаш.Аз раждах в държавна болница и не са ме върнали заради липсата на такава карта.Тя представлява изследванията през бременността.
Колкото за доктора- много добър.

# 19
  • Мнения: 4 358
Мен само това ме притеснява, че за раждане при него само  в св.Лазар Rolling Eyes

# 20
zdraveite momi4eta,moq prqtelka mi prepora4a d-r Gizdov,mnogo sam dovolna i sam i bezkraino blagodarna za koeto  Peace,zapo4nah da hodq pri nego 4oveka e izklu4itelen profesionalist,mnogo vnimatelen,sajalqvam,4e ne se sre6tat pove4e takiva doktori kato nego i v ostanalite oblasti na medicinata,strahoten 4ovek poklon pred nego 4e e uspql da se sahrani kato takav prez godinite.Vsi4kite moi priqtelki koito go pose6tavat ve4e moga di vi kaja sa to4no tolkova dovolni ot nego kolkoto i az   bouquet.Sajalqvam,4e trqbva6e da si gubq vremeto i parite do sega po drugi nari4a6ti sebe si ginekolozi s diplomi s samnitelen proizhod,da e jiv i zdrav doktor Gizdov ta i nie pokrai nego  Hug.Pojelavam mu o6te dalgi godini da ima tarpenieto da se zanimava s tazi nai-vajna za jenata nauka.USPEH DOKTORE   bouquet

# 21
  • Мнения: 32
този кабинет 025 във ВМА, частен ли му е на д-р Гиздов или може с направление?

# 22
  • Мнения: 4 358
Може с направление.Лично съм ходила така Peace

# 23
  • Мнения: 373
A ако го помолите за обменна карта? Как мисилте? Бъни ти записа ли се при него?

# 24
  • Мнения: 4 358
A ако го помолите за обменна карта? Как мисилте? Бъни ти записа ли се при него?
Аз не съм бременна.Ходила съм за прегледи при него, но е следил бремеността на приятелки Peace

# 25
  • Мнения: 373
Бъни, а на тях давал ли е обменни карти? Доволни ли са?

# 26
  • Мнения: 4 358
Бъни, а на тях давал ли е обменни карти? Доволни ли са?
За обменни карти не знам.Доволни са да.Родиха си в държавни болници и не си спомнят да са коментирали някакви проблеми.Бяха без проблеми девойките по отношение на бремеността си.
Не знам ако бремеността е проблемна дали той би могъл да се справи newsm78, но иначе за стандартно проследяване мисля, че е Ок.
Аз пак казвам лично аз имам впечатления от него само от гинекологични прегледи.
Отнася се добре с пазиентите с направления.Ходила съм и с направление и без при него.Разлика в отношението му нямя Peace
Има едно такова специфично чуство за хумор и ако човек не го познава може да се изненада, но иначе е внимателен.

# 27
  • Мнения: 373
Аз също съм ходила при него за обикновен гинекологичен преглед и съм доволна, с изключение на това, че имаше много чакане. Бременността по принцип не изглежда проблемна, пък и ми е близо болницата. Аз също ще раждам живот и здраве в държавна болница, но като ги знам какви са да не вземат нещо да се разправят с мен за обменна карта, само това ме притеснява. А пък чувството му за хумор съм го усетила  Simple Smile
Благодаря ти за бързия отговор   bouquet

# 28
  • Мнения: 2
Бих те ли ми казали какви са му цените за преглед без направление. И все още ли работи в ВМА.

# 29
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 308
Мисля, че беше 25 лева прегледа. 10 лв-микробиология

Общи условия

Активация на акаунт