Излизане по мъжки ..

  • 15 546
  • 453
  •   1
Отговори
# 435
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 218
Моя мъж всеки ден след работа е на кафе по мъжки,прибира се към 18 и 30.
В 21часа пак  излиза на кафе по мъжки и се прибира към 23 часа,почти всека вечер.
Много ми е неприятно,но само си хабя нервите да го мисля и вече се отказах.
Надявам се просто скоро да му мине мерака.
Е забравих да отбележа,че една вечер в седмицата когато майка ми не е на работа взема и мен.
Моят съпруг също много излиза, кафе, спорт, кръчма - ежедневно - заедно сме от 1994, семейни от 2003 - нещата не се променят(по-скоро се влошават), просто от тази година аз си спечелих (не е много, но аз им се радвам) - 2 пъти в седмицата ходя на танци, а той гледа дъщеря ни (ако майка му е заета, иначе обикновено го отменя). Излизала съм и 4 - 5 пъти с приятелки (вечер), а през деня на кафе - доста, по-често излизаме и двамата, но..... има още какво да се желае.

# 436
  • Мнения: 2 556
Не, нашите винаги са си били двамата в комплект (къде ти баща ми ще излиза сам Mr. Green) и сега са си доволни и щастливи заедно. Но както вече казах, за мен това не е рецепта за семейно щастие, по-скоро обикновено е признак на скрита ревност и притеснения поне у единия партньор.

Възможно е да има семейства, които искат и двамата да не се разделят нито час, но аз не познавам такива (освен виртуално това на Никол).

# 437
  • Мнения: 919

Възможно е да има семейства, които искат и двамата да не се разделят нито час, но аз не познавам такива (освен виртуално това на Никол).
Аз също не познавам такива Simple Smile

# 438
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 218
Аз лично никога не съм имала против да излиза сам с приятели, не ревнувам, но започнах да се дразня когато това излизане с приятели преобладава пред излизането с мен или споделянето на семейните задължения.
Къщата и семейните задължения - да са предимно мои.
Бракът да е отговорност и промяна само за единият партньор, а другия да си живее като необвързан. - ето това дразни и прави жените мрънкащи (често оправдание за неприбиращите се мъже)
Та нямам против излизането по мъжки, но всичко с мярка!

# 439
  • Мнения: 1 559


Възможно е да има семейства, които искат и двамата да не се разделят нито час, но аз не познавам такива (освен виртуално това на Никол).

Е,чак пък да не се разделят и за час Whistling ..едва ли.Става въпрос за самосиндикални излизания по заведения,барове и дискотеки Laughing.И ние не излизаме по сами,но си имаме нашите часове на разпускане Party.Аз ходя да плувам(той гледа малката,а скоро ще гледа и двете Heart Eyes)..а той си кара събота сутрин квота.... Peace

# 440
  • Мнения: 2 556
Моят мъж не обича да седи в заведение. Аз обичам да седя в заведение. Мога да го заведа там насила, но няма как да изкараме супер, той просто не харесва заведения. Какво трябва да направя аз - да спра веднъж завинаги да ходя на ресторант и дискотека, защото мъжът ми не иска идва с мен или може би да се разведа и да си намеря мъж, който обича кръчмите  newsm78 Когато просто мога да излизам с приятелки в заведение, вместо да досаждам на мъжа ми да идва с мен непременно. Не мисля, че защото съм се омъжила трябва да се уеднаквя с мъжа ми, нито той е длъжен да виси някъде, където не му харесва, защото жена му иска да е там дадената вечер. Нали накрая пак се прибираме вкъщи и сме заедно, къде е трагедията - не знам.

# 441
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ние наистина имахме период (от няколко години), в който бяхме по 24 часа заедно (естествено с малки изключения понякога). И двамата бяхме студенти задочно обучение и не работехме (после и двете ми майчинства). Беше ми много добре така и не исках да се променя ситуацията, но нямаше как... Сега пък прекарваме много малко време заедно.

# 442
  • Мнения: 2 448

Възможно е да има семейства, които искат и двамата да не се разделят нито час, но аз не познавам такива (освен виртуално това на Никол).

Аз познавам друго освен виртуално това на Никол. Но не е моето.  Mr. Green

# 443
  • Мнения: 2 556
Добре, семействата станаха три, ама пак са малко на общия фон  Grinning

# 444
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Моят мъж не обича да седи в заведение. Аз обичам да седя в заведение. Мога да го заведа там насила, но няма как да изкараме супер, той просто не харесва заведения. Какво трябва да направя аз - да спра веднъж завинаги да ходя на ресторант и дискотека, защото мъжът ми не иска идва с мен или може би да се разведа и да си намеря мъж, който обича кръчмите  newsm78 Когато просто мога да излизам с приятелки в заведение, вместо да досаждам на мъжа ми да идва с мен непременно. Не мисля, че защото съм се омъжила трябва да се уеднаквя с мъжа ми, нито той е длъжен да виси някъде, където не му харесва, защото жена му иска да е там дадената вечер. Нали накрая пак се прибираме вкъщи и сме заедно, къде е трагедията - не знам.
Ние бяхме така. Аз излизах с приятелки и не се прибирах по цели нощи (сутрин хората отиваха на работа, аз се прибирах  Embarassed). Това продължи до първата ми бременност и от тогава не ми се е случвало повече.
А, да уточня, че се случваше обикновено по 1 път в седмицата.

# 445
  • Мнения: 2 556
Е, и аз отдавна не осъмвам по заведения, но си излизам понякога, когато успея  Wink

# 446
  • Мнения: 46 573
Добре, семействата станаха три, ама пак са малко на общия фон  Grinning

Брой и gato и Gatoto na Gato, те вече нямат време за форума, но станахме приятелски семейства от тук, така, че смело мога да твърдя, че ги познавам добре в това отношение Grinning и много други познавам, но не мисля, че има значение  Rolling Eyes

# 447
  • Мнения: 2 556
Никол, вие сте се обградили със себеподобни  Simple Smile

# 448
  • Мнения: 46 573
Никол, вие сте се обградили със себеподобни  Simple Smile

Така е, краставите магарета се надушват  Laughing

# 449
  • Под липата
  • Мнения: 620
Свекърва ми винаги е казвала: '' Където мъжът ти, там и ти!" Аз пъК винаги съм реагирала така  Shocked и така  newsm78.  Значи - отива да пие бира само в мъжка компания и аз - там! И за какво? Да слушам цяла вечер за коли, тунинги, мотори и други тъпотии, дето въобще не ме интерисуват?  smile3516 Аз съм близка с приятелите му, но ми е скучно само в тяхна компания. Ако, компанията е смесена - отивам! Разбирам се с жените, лафим си, а и обикновенно е много весело  Grinning Значи всичко е според зависи. Обичам и да излизаме сами - и след 7 години има какво да си кажем, да поспорим , да се посмеем. Обичам да излизам и сама. На него също му е скучно само в женска компания, въпреки, че е много контактен и има лаф с момичетата. Всичко при нас е така, защото се познаваме достатъчно добре и знаем, че излизането по сами не е да си търсим разнообразие в леглото , като последица, а защото имаме нужда от глътка въздух от проблемите, които са общи и за двама ни.
 Но.... Винаги има но! Simple Smile Ако е някой охлюв, който бройка мацки по заведенията и се лигави, ще види излизане сам, ама друг път! Mr. Green Ако е пияндурник, който се налива с бира до откат - също, освен ако не иска касата с бира да му я нанижа на главата ! newsm29 fight Така, че - отношението според мъжа!
 Относно това, дали познавам двойки , които са постоянно заедно - познавам ! Душички са ми те! Simple Smile  Сладки са ми! Пък и щом това им харесва - нека!

Общи условия

Активация на акаунт