Душ гел

  • 23 233
  • 148
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
Карчева, мерси! Много обичам такива "вкусни" аромати, задължително ще си взема тия дни.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 176
Cottage предлагам и аз. Има разнообразие от аромати. Карамел си взех аз.

# 17
  • Мнения: 3 641
Момичета откъде си купувате Cottage
Благодаря предварително!  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 1 176
От Пикадили си го взех аз, в сити центъра.

# 19
  • Мнения: 899
Кожата ми е много суха, най съм доволна от Eucerin pH 5 и от душ геловете на Grenland - повечето видове.
В момента ползвам този, струва около 16-17 лв., минавам и без мазане с крем после :

# 20
  • Мнения: 1 424
Cottage предлагам и аз. Има разнообразие от аромати.
Подкрепям идята за Cottage , страхотни са  Peace

# 21
  • Мнения: 6 164
Ee, чак до Стамболийски не ми се ходи, няма ли в аптеките, магазини за козметика?

# 22
  • София
  • Мнения: 1 176
Не говоря за мола, а за сити центъра до Хемус.
Иначе, да, навсякъде ги има-и по аптеки, и по магазини за козметика.

# 23
  • Мнения: 16
Tъй и тъй съм пуснала една тема..ще може ли да ми кажете някъкъв хубав лосион за тяло  Praynig

# 24
  • Мнения: 6 164
Ми аз като развалена плоча пак ще повторя Дав Mr. Green , но и Cottage имат, стига и този път не съм недоразбрала.

# 25
  • Мнения: 3 830
Преди 4 дена дерматоложка ми каза, че светлите кожи като моята са много чувствителни и предразположени към различни кожни болести. Каза също и че светлите кожи са по-сухи и имат нужда от специални грижи.

Имам в момента активизирани лишеи, понеже съм ползвала много агресивни душ гелове, съчетано с изкуствени материи и вирусно заболяване.

Препоръча ми да забравя обичайните измиващи средства и да ползвам бебешки продукти.

Написа ми рецепта за това (цена: 19,50лв.):




Много съм доволна. Не ми изсушава кожата. Прави я много много мека и гладка. Чак не мога да се спра да си докосвам ръцете, коремчето Laughing

# 26
  • Мнения: 16
Благодаря  Heart Eyes , но не мисля че ще си го купа..че този месец бая пари изръсиц за козметика  Crazy наще бяха във вазторг когато им дадах да осребряват чека  Mr. Green Blush

# 27
  • София
  • Мнения: 351
От лосиони за тяло съм доволна от Laura Vanidni, в една бяла тубичка, има една марка Betina Barty май беше, не съм сигурна, червения не е лош; Dove също... Simple Smile

# 28
  • Мнения: 3 830
Благодаря  Heart Eyes , но не мисля че ще си го купа..че този месец бая пари изръсиц за козметика  Crazy наще бяха във вазторг когато им дадах да осребряват чека  Mr. Green Blush

Е, да, не е евтино Peace

Има едно бутонче "Проверка правопис" Peace

# 29
  • Мнения: 899
Estellia, много добро нещо ти е изписала лекарката, лосиона за тяло пак от серията Липикар също е много добър. Аз имах подобни на твоите проблеми и позлвах известно време бебешки продукти и никакви агресивни препарати, нещата се оправиха.

Друг много хубав лосион за чувствителна и суха кожа е на Авен, прави чудеса Simple Smile .

Общи условия

Активация на акаунт