Зимафлуор

  • 931
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 391
Нашият педиатър също каза да давам Зимафлуор, но след консултация със стоматоложката ми се отказах и не съм давала нито капка. Всеки сам преценява кое е най-добро за детето му.  Peace

Е добре, ако всеки сам преценява кое е най-добро за детето му защо тогава консултираме педиатри; стоматолози и пр специалисти???? newsm78

Защото получава противоречиви отговори от различните специалисти и в крайна сметка решението си е нейно. А и различните педиатри съветват различно - чия е по-голямата истина тогава. Майката решава след като се информира добре, кое най-правилното за нейното бебе. Същото е и с други неща, просто вече има не една теза и не всички са коне с капаци (но има и такива), затова съветваш се, питаш, четеш и взимаш сам решение, но задължително след добра информираност.
Аз давах първите 2-3 месеца и спрях. Четох информирах се, а и педиатърката ми каза да спра да давам.

Така е, напълно съм съгласна. КОгато става въпрос за захранване, смяна на мляко или др подобни решавам сама според инфото което зная, чела съм и съм чула и това как на мен ми се струва добре за детето. Но стане ли въпрос за медикаменти предпочитам да оставя това на специалистите.

# 16
  • Мнения: 731
Стоматоложката ми каза, че е по-добре да не давам. Във всички минерални и трапезни води се съдържа флуор - дори и в розовия Девин. А не се знае какво е количеството в другите неща, които приема детето. За това лично за себе си съм взела решение да не давам  Peace

# 17
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Стоматоложката ми каза, че е по-добре да не давам. Във всички минерални и трапезни води се съдържа флуор - дори и в розовия Девин. А не се знае какво е количеството в другите неща, които приема детето. За това лично за себе си съм взела решение да не давам  Peace
И аз така!  Peace

# 18
  • Мнения: 439
аз му давам. Педиатъра ме посъветва, даже от по-ранна възраст
Ти сама решаваш, наистина

# 19
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз по съвет на нашата педиатърка не съм давала нито на
каката,нито сега давам на малкия.

Общи условия

Активация на акаунт