Дали е време за изследвания?

  • 1 562
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 444
Да, при доктор Владимиров ще е спермограмата. Ще пиша непременно! Искаме се всичко да е наред, за д аможем спокойно да продължим опитите до октомври!! Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 675
Ние не се пазим от юни 2006 г. И все още не мога да забременея.Щом досега не е станало май ще се ходи на лекар.Искаме бебе, но не сексим редовно.Имам предвид 3-4 пъти в месеца.Като гледам някои девойки го правят през ден, на това му викам секс маратон.  Mr. GreenГледаме да използваме времето по средата на цикъла, но уви.Явно има проблем...Ходила съм на гинеколог, не са ми казвали нищо такова за наличие на проблем.Явно трябва да хващам мъжа ми за ухото и да го водя на лекар, друг начин няма.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Гита,отдавна ти бях казвала да направите спермограма и поне хормони за теб.Две години вече не са много молко враме.Действайте по-целенасочено PeaceА,и още нещо,имаш ли овулация,как я следиш?

# 18
  • Мнения: 3 675
Ами по ЦС.Обикновено я усещам, по средата на цикъла винаги в един определен ден ме заболява корема.Сигурно съм несериозна.Но определено това си е доста време.Ние сме все на принципа, да правим секс, пък може да стане.Хормони не са ми правили, гледали са ме само на вагинален ехограф.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И какво казват,има ли овулация?

# 20
  • Мнения: 1 950
gitadam, 2 години си е сериозен срок. Дори и 3, 4 пъти в месеца, ако нямаше проблем все би трябвало да се случи до сега. Изпращай мъжа ти да прави спермограма /само в клиника по стерилитет/, а ти пускай хормони и направи поне една фоликуметрия Peace.

# 21
  • Мнения: 444
Момичета, записах си час за 8.10.08, но ми препоръчаха да изчакаме със спермограмата за тогава, защото ще трябва да я повтаряме. Общо взето някъде 1 месец е давността на спермограмата. Така че продължаваме с опитите до октомври! Hug

# 22
  • Мнения: 3 675
Не съм си правила фоликуметрия, но един път като ходих ми казаха, че имам фоликул, който до ден два щеше да се спука.Не стана нищо тогава.И мъжът ми е на мнение, че до сега трябва да е станало бебето.Има една клиника Бора.Моя приятелка ходи при Матеев, може ли да ми кажете отзиви за тази клиника.

# 23
  • Мнения: 3 675
Пък и тъпата ми работа е от 8.30 до 17.30.дори на един лекар не мога да отида като хората.ако тръгна да си правя някакви изследвания, ще трябва да се взема болнични.

# 24
  • Мнения: 1 950
gitadam , не си търси оправдания. Всички работим с работно време, дори далеч по-кофти от твоето. Тук пишат момичета, които ходят по клиниките от години и това не пречи на работата им.
Аз нямам мнение за клиника Бора, ако имат добра апаратура обаче като за начало и фоликуметрии може и да свършат работа.
Направете спермограма първо.

# 25
  • Мнения: 3 675
Май наистина е добре да се започне със спермограма.Въпросът ми е трябва ли аз да ходя с мъжа ми или той може да отиде сам на това изследване.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Естествено,че може да отиде сам PeaceТи, ако желаеш,можеш да го придружиш,но не е задължително.Предполагам си наясно за 3-5 дневното въздържание.

# 27
  • Мнения: 1 950
gitadam, не май, а задължително се почва със спермограма. И не се чуди ами записвай мъжа ти в клиника по стерилитет, нека има въздържание от 3 до 5 дни. Може да отиде сам, стига да няма проблем с отделянето на материала, има мъже, които предпочитат жените да подпомагат тоз процес Wink
Оспамихме темата на Lyubi, но се надявам и на нея да сме били полезни.

И четете бе момичета, има закована тема по-горе във форума, там е написано като за първолаци, четете и се информирайте, не откривайте тепърва топлата вода.

# 28
  • Мнения: 2 382
Lyubi,не чакайте до октомври за спермограма.Ако там изскочи проблем до октомври е достатъчно време ,за да предприемете нещо за подобряването й.
Така или иначе,има ли проблем,ще се правят контроли.Дай Боже всичко да е наред Peace.
gitadam,когато си помислиш,че организацията е сложна,помисли си за това колко момичета пътуват по няколко пъти в месеца до София или Пловдив Peace

Общи условия

Активация на акаунт