Кой каза, че любовта трае три години?

  • 4 938
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 568
Не вярвам на такива неща!
Омъжена съм вече ...16 години и повече....до преди 7-8 всичко беше...о.к.
Стигнах да убеждението,че за да се задържи една двойка просто е нужно да не вървят по-една пътечка,но да отиват на едно и също място!!!

# 16
  • Мнения: 2 448
На четвъртата откривате Дом и Семейство.
Честито!

   Joy Joy
Тя темичката още на първата страница в ДиС се озова.  Joy

# 17
  • Мнения: 2 005
Не е вярно  Naughty вече 5 г. съм влюбена в съпруга си и той в мен и се обичаме безкрайно  Hug Пу да не ни е уроки  Peace

# 18
Понякога хората измислят някакви глупости, на които просто не трябва да се обръща внимание. И какво всички двойки ще чакат 3 -тата година и ще се разделят, само защото некой болен мозък претърпял нещастна любов на третата година е написал това. Обичайте се живейте заедно и не мислете за бъдещето, а се наслаждавайте на настоящето!

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Наистина е добре да се прочете книгата, все пак:)

И разбира се, че не е общовалидно твърдение.
Имала съм любови, които са траели цял един уикенд.

# 20
  • Мнения: 24 467
Хм, ами най- вероятно този, който е преживял само една любов за точно такъв период, го казва...

# 21
  • Мнения: 661
Не ти трябва книга за тия работи .КАто си познаваш човека , действай .В огъня на семейното щастие , трябва да се хвърлят непрекъснато дръвца .Понякога ще има само тлеещи въглени ,друг път - огромен пламък .Но всичко си зависи от вас .Имам седемгодишна връзка и нищо не се е променило в отношенията ни .Продължаваме да се глезим и да си измисляме лигави прякори .Около нас има още една - две такива двойки .ХУбаво е .

# 22
  • Мнения: 11 747
Преди десетина години имах подобна теория, че една двойка ако до 3-тата година не сключи брак се разпада. Около мен с мноого хора се беше получило така.
Затова се ожених на втората година, да не го изпусна  Laughing и на четвъртата нямаше как да открия 'Дом и Семейство', защото още не съществуваше  Rolling Eyes та се разведох. Това само затвърди теорията ми, че 3-те години са си 3 и толкова.
После се самоопровергах, сега съм на 7-ма година щастие и любов, да видим ще опровергая ли и 7 годишната  теория.

поправка, караме 8-ма година, а 7 са навършени - брои ли се, че съм ги прескочила?

# 23
  • Мнения: 24 467
 Laughing От мен- 11 години до момента.

# 24
  • Мнения: 4 733
Три години, трънки. много мразя такива обобщения. За мен подобни съждения идват от хора, които са се разочаровали от партньора си и отношението му към тях.

# 25
  • Мнения: 161
винаги съм смятала,че ако е истинска любов ще трае вечнои че едни години не определят нищо ...с приятеля ми съм от 2 год. и с всеки изминал ден го обичам все повече

# 26
  • София
  • Мнения: 3 754
Критичните години за един брак са 3-тата,5-тата и 7-мата.                                                                                                                                                                                                                                                                                  Иначе мисля,че е точно така.До 3-тата година всичко е о.к.После влизаме във един коловоз и се започва една монотонност...Няма тръпки,няма екшън,няма сърцебиене,само ежедневие.../да не кажа сиво,че ще прозвучи отекчително/                                                                                                                                                                               

# 27
  • Мнения: 9 814
Кой каза, че любовта трае три години?


АЗ!

# 28
  • Мнения: 661
Май има нужда от дефиниция - какво рабирате под любов ? Защото за едни това е силата на сексуалното привличане , за други вниманието и подаръците ,които получават и още много неща .МАй всеки като каже "любов "  и си представя различни неща .

# 29
  • Мнения: 9 814
Май има нужда от дефиниция - какво рабирате под любов ? Защото за едни това е силата на сексуалното привличане , за други вниманието и подаръците ,които получават и още много неща .МАй всеки като каже "любов "  и си представя различни неща .


Точно така, всеки дефинира понятието "любов" по различен начин.
Лично за мен любов означава уважение, разбиране на партньора и компромис.
А секса?! Да, дори и след 20 годишна връзка може да е хубав, но не това е любов.
Макар че, в повечето случаи секса ражда любовта.

Общи условия

Активация на акаунт