приятелката ми реши да маха бебето моля помогнете да я разубедя

  • 2 512
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 085
Ееее стига сте били дребнави.Може да нямат добър правопис.Влезте им малко в положение.Но ако пише само госпожицата да създава драми не и свалям шапка и наистина не е зряла за да има бебе, но ако пише и момчето от нейния ник ок.

# 16
  • На топло...
  • Мнения: 584
Ако наистина не е готова... няма да успееш да я разубедиш!
Ама аз си мисля, че не е готова да се откъсне от майка си по-скоро...
Трябва да и дадеш сигурност, че дори и светът да се срути ще бъдеш до нея... И оттук нататък сте само двамата с бебето. Оженете се, станете семейство...
И дръпнете чертата на досегашния живот с роднини и т.н., ако трябва.
Това е- друг начин не виждам!

# 17
  • Мнения: 2 660
Че кой е наистина готов за бебе? Нашето си го правихме сума ти време и толкова ми беше криво, че не става, а като видях теста - в първия момент ми беше пълен шок. Даже първите 3-4 месеца доста често се питах ставам ли за майка, всичко наред ли ще бъде... Мисля, че  това е една нормална реакция. Изисква подкрепа и обич, а не ултиматуми. Peace

# 18
  • Мнения: 1 085
Наистина майка и реагира много жестоко.Майките трябва да подкрепят децата си в добро и зло.

# 19
  • София
  • Мнения: 408
Започна вече да става смешно. Мисля ,че тук не е мястото да се правят подобни шеги  Rage

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ако наистина не е готова... няма да успееш да я разубедиш!
Ама аз си мисля, че не е готова да се откъсне от майка си по-скоро...
Трябва да и дадеш сигурност, че дори и светът да се срути ще бъдеш до нея... И оттук нататък сте само двамата с бебето. Оженете се, станете семейство...
И дръпнете чертата на досегашния живот с роднини и т.н., ако трябва.
Това е- друг начин не виждам!
напълно съм съгласна  Peace

# 21
  • Мнения: 2 755
Това, че не е готова и е натрапено от майка и. Можеш да и предложиш да се ожените, така ще е сигурна, че винаги ще разчита на теб и ще си до нея, ще и помагаш за бебето. Майка и ще и прости покрай сватбата.

# 22
  • Мнения: 1 085
Не мисля че една пребързана сватба ще реши въпроса. Naughty

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Вчера си изказах мнението по въпроса.Ти ако си мъж на място ще тропнеш на масата.Постави и въпроса или ти или майка и.Щом искаш толкова това бебе постави и някакво условие така че да не може да откаже.Поговорете като големи хора.Успех и дано го задържи.
напълно съм съгласна Peace
Вие сте тези които трябва да вземете решението.
Ние каквото и да кажем.......глас в пустиня.....

# 24
  • София
  • Мнения: 2 734
Не за първи път тийнейджърки с богата фантазия относно бременности и аборти въртят драми тук...На мен ми намирисва на поредния сценарий...

# 25
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
С тези неща шега не бива  Naughty

# 26
  • София
  • Мнения: 39 765
Писах и в предната тема, писах и в тази. Сега лекинко ще допълня.
Моя мъж стана татко на 23. Нито неговите роднини, нито моите имаха думата ще го бъде или няма да го бъде. Моята мама се опита да мрънка, но общо взето си остана с мрънкането. Тя също се има за властна и проклета жена Simple Smile

# 27
  • Мнения: 6 442
Ако си правите шега-не ви прави чест-наистина  Confused

Иначе това на колко години ще родиш си е личен избор.Някой и на 40 не се чувстват готови.Моята майка също мрънка,че съм забременяла на 19,но това си беше наше решение и не съм съжалила за миг.

И ако ти не успееш да я убедиш,ние ще сме като глас в пустиня> Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 2 755
Мда и на мен ми се струва, че някой си прави майтап и ни гледа сеира. Само искам да кажа, че е много грозно.
А, ако не си права? Разбра се, че има много съмняващи се и укоряващи за правописа, но нужно ли е да се повтарят еднакви постове до безкрай? Човека пита за съвет, който не може да даде, поне да не критикува. Истината няма от къде да се разбере.

# 29
  • Мнения: 266
Според мен вие двамата трябва да си поговорите много сериозно.Ние дори да ви отговаряме, ако вие не се разберете ,просто незнам кой ще ви помогне.

Общи условия

Активация на акаунт