Страх

  • 1 357
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • varna
  • Мнения: 676
Естествено е да се страхувам за детето си.Особено след като е имало няколко сериозни инциденти.

# 16
  • Мнения: 371
От всичко - болести, катастрофи, тераси, прозорци, ножове, вода, отрова и каквото още се сетиш.

Не се справям ...

И аз съм така, че и по-зле newsm78

# 17
  • Мнения: 320
  Когато ме обхванат страхове се опитвам да ги "преместя на друга честота" и да хвана по-здравословна станция. Справям се на моменти, но те не са болшинството.
  
При мен е така.

# 18
  • София
  • Мнения: 39 773
Страхувам се разбира се. Но гледам да не съм черногледа.

# 19
  • Мнения: 958
Явно и аз съм от по-притеснителните. Освен разумните страхове, всеки път като гледам телевизия се страхувам. Не само за моето дете, но за него най-вече. От педофилите, които май вече са много често срещани. От извергите, които крадът деца. От движението по пътищата. Опитвам се да не мисля лоши неща, по принцип съм позитивен човек. Вече ме е страх да гледам новини  Tired.

# 20
  • Мнения: X
От всичко - болести, катастрофи, тераси, прозорци, ножове, вода, отрова и каквото още се сетиш.

Не се справям ...

И аз Cry Много ми е трудно. Когато съм го оставила на някоя баба, постоянно си измислям причини да звъня и да питам как е и какво прави. Много, страшно много е палав и едва се справям аз, а какво остава да бъда напълно спокойна ако е при баба си....Също сънувам кошмари, депресирам се и се обсебвам от тези си състояния, коите на моменти ми пречат изобщо да си живея пълноценно.

# 21
  • Мнения: 2 448
Ами страхувам се, гледам да не мисля негативно ида не настройвам на такава вълна, но все пак изпитвам страх.Мисля, че е в рамките на нормалното. Като се има предвид, че е и доста буен и пъргав, на места със силно люлеещи люлки ми е все още голям проблем, защото не осъзнава винаги опасността, т.е. не винаги преценя до колко може да се приближи улисан в игра.
За развитието му също се притеснявам, дали всичко ще е нормално и такива работи.... ooooh!

# 22
  • Мнения: 154
Страхувам се, разбира се. Падане от високо, нараняване с остър предмет и още куп други неща. Как се справям? Ами никак! Лошото е, че страха расте заедно с порастването на децата. Страха например за големия ми син е направо кошмарен, въпреки че той вече е почти самостоятелен или може би точно заради това. Знам само, че докато са още "пред очите" ни е по-лесно, а после... Господ да ги пази!

# 23
  • Мнения: 3 929
Както казват хората - да не ти се случва това, което ти мислят близките, особено майка ти. Страх ме е да не се разболее, да не се осакати, да не падне от прозореца или терасата, да не си прищипе пръстите на вратата, да не излезе на улицата и да го блъсне кола, да не се изгори, да не се отрови, да не стане нещо, ако хване нож, боже, какво ли още не!

# 24
  • Мнения: 654
малки деца малки грижи,големи деца големи грижи.страхувам се че се страхувам.понякога и се срамувам от това.но мислите препускат из главата ми.моля се да не се случва никога нищо от това от което се страхувам.

# 25
  • Мнения: 1 447
Аз също се страхувам,но гледам да е в рамките на нормалното.Защото колкото повече мисля само лоши неща предизвиквам съдбата.Не мисля,че има някой който да не страхува за децата си.

# 26
  • Мнения: 323
От всичко - болести, катастрофи, тераси, прозорци, ножове, вода, отрова и каквото още се сетиш.

Не се справям ...
и аз

# 27
  • Мнения: 600
Страхувам се и то много. Случва се ни в клин, ни в ръкав въображението ми да изрусава грозна черна картина и тогава ми се свива всичко  Sad Страхувам се от това дали ще е щастливо детето ми, дали ще се вписва сред връстниците си, защото тя е доста стеснителна, а на моменти саможива. Абе притеснявам се и то много  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт