LaRedoute.fr - Всичко за поръчката - 62

  • 38 446
  • 846
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 631
Привет!
Искам да попитам след като имам вече карта - дебитна на Пощенска, трябва ли нещо да й активирам или е готова за покупки  Hug

# 46
  • Перник
  • Мнения: 396
Здравейте, бях 15 дни по пътищата на България и не съм много в час. Да питам за това яке  http://www.laredoute.fr/vente-blouson-zippe.aspx?productid=32409 … e&pagesize=16
Някой може ли да даде размери на някой от номерата, за да се ориентирам. Интересува ме гръдна и ръкав. Благодаря  Hug

Мога довечера да измеря номер 50/52 L
А дали е хубаво, шушкаво ли е, като анцунг? На мен много ми харесва, ама моя мъж нещо  Rolling Eyes

# 47
  • Перник
  • Мнения: 396
Привет!
Искам да попитам след като имам вече карта - дебитна на Пощенска, трябва ли нещо да й активирам или е готова за покупки  Hug

Трябва да ти е активирана картата. Май не ставаше веднага  newsm78

# 48
  • Мнения: 17 546
Така, а сега
Champs mal ou non-renseignés
Erreur d'informations sur la carte Famille Nombreuse :
- Vérifier le nombre de caractères saisis
- La date de validité est incorrecte

Може би ще се откажа, ако някой не помогне Sad

На кредитната ми карта има за дата на валидност само месец и година, няма ден, а май това иска да ми каже...

Освен, че попълних полето с броя деца или съм разбрала погрешно точно за какво е то newsm78 Може би това е грешно?

# 49
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Нещо като тънък анцук или ветровка. Мъжът ми го хареса, но има разминаване с горнищата - взехме и такова http://www.laredoute.fr/vente-pantalon.aspx?productid=324086604& … e&pagesize=16
но се оказа огромно

# 50
  • Мнения: 200
Привет!
Искам да попитам след като имам вече карта - дебитна на Пощенска, трябва ли нещо да й активирам или е готова за покупки  Hug

Готова е .Поръчвай смело! Laughing
Аз поръчах веднага след като си взех картата

# 51
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
аз пък искам да питам дали може д асе пазари с дебитна карта на Експресбанк newsm78

# 52
  • Мнения: 3 214
Балу, на мен не ми е искало информация за картата при регистрация  newsm78

# 53
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Момичета,ще поръчам за дете на моя приятелка.До сега не съм питала за конкретен продукт,но не съм и поръчала за друг.Някой може ли да даде отзиви?Момиченцето е по-пълничко в областта на коремчето.
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4309723& … ue&ksource=-1

Моята дъщеря също има малко коремче и аз не бих и купила този модел, струва ми се, че тази материя и модел не са подходящи за по пълнички деца

Аз имам от тези долнища, също имам коремче и са ми супер

# 54
  • Мнения: 229
Привет!
Искам да попитам след като имам вече карта - дебитна на Пощенска, трябва ли нещо да й активирам или е готова за покупки  Hug


Освен парички в картата - нищо друго! Laughing И моята е такава и проверявах в картовия им център, затова ти го казвам със сигурност.

# 55
  • Перник
  • Мнения: 396
Така, а сега
Champs mal ou non-renseignés
Erreur d'informations sur la carte Famille Nombreuse :
- Vérifier le nombre de caractères saisis
- La date de validité est incorrecte

Може би ще се откажа, ако някой не помогне Sad

На кредитната ми карта има за дата на валидност само месец и година, няма ден, а май това иска да ми каже...

Освен, че попълних полето с броя деца или съм разбрала погрешно точно за какво е то newsm78 Може би това е грешно?
В това поле не попълваш нищо. Номера на картата вкарваш, чак когато плащаш. След като си попълнила горните полета, натискаш Continuer.

# 56
  • Мнения: 200
Така, а сега
Champs mal ou non-renseignés
Erreur d'informations sur la carte Famille Nombreuse :
- Vérifier le nombre de caractères saisis
- La date de validité est incorrecte

Може би ще се откажа, ако някой не помогне Sad

На кредитната ми карта има за дата на валидност само месец и година, няма ден, а май това иска да ми каже...

Освен, че попълних полето с броя деца или съм разбрала погрешно точно за какво е то newsm78 Може би това е грешно?
Ако е при регистрация ,наистина иска такава информация ,но тя не е задължителна,оставяш празно и продължаваш  нататък.

опс ,писали сме едновременно

# 57
  • Мнения: 1 251

http://www.laredoute.fr/vente-veste-army-pour-femme.aspx?product … e&pagesize=16

Това ако някой го е получил -може ли една реална снимчица,  Peace

А този сайт 2 дни не ми приемаше картата и сега сутринта вече от нерви и бързане, забравих да си сложа едно кодче за чаши, изпратен ми на имейла, та сега вече съм още по-ядосана! Whistling

# 58
  • Мнения: 17 546
Ако е при регистрация ,наистина иска такава информация ,но тя не е задължителна,оставяш празно и продължаваш  нататък.
Оставих! Стана Embarassed Embarassed Много благодаря! Сега се заемам със следващата страница и може би пак ще пиша, ако нещо не ми се получи...

# 59
  • Мнения: 257
Здравейте, бях 15 дни по пътищата на България и не съм много в час. Да питам за това яке  http://www.laredoute.fr/vente-blouson-zippe.aspx?productid=32409 … e&pagesize=16
Някой може ли да даде размери на някой от номерата, за да се ориентирам. Интересува ме гръдна и ръкав. Благодаря  Hug

Мога довечера да измеря номер 50/52 L
А може ли да дадеш и реална снимка ако не те затруднявам че и аз от доста време му се чудя.

Общи условия

Активация на акаунт