www.promod.fr -- 23

  • 22 751
  • 507
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • на пистата
  • Мнения: 5 881
теди,днес ще преведа малко парички,я кажи на старата сметка ли newsm78че нали пиб ще фалира Joy та......

# 92
  • Мнения: 1 058
теди,днес ще преведа малко парички,я кажи на старата сметка ли newsm78че нали пиб ще фалира Joy та......
Какво става с ПИБ? Аз пак не съм разбрала.

# 93
  • на пистата
  • Мнения: 5 881
теди,днес ще преведа малко парички,я кажи на старата сметка ли newsm78че нали пиб ще фалира Joy та......
Какво става с ПИБ? Аз пак не съм разбрала.
глупости,щели да фалират Laughing

# 94
  • Мнения: 9 095
теди,днес ще преведа малко парички,я кажи на старата сметка ли newsm78че нали пиб ще фалира Joy та......

на старата да, те идиотите си смениха версията на банкирането и сега не виждам имена на превеждащите, ден през ден звъня да се разправям ooooh!

# 95
  • Мнения: 3 216
Като стана дума за ПИБ, могат ли да се превеждат пари онлайн вече, че имаха проблем (поредния)  #Cussing out

# 96
  • на пистата
  • Мнения: 5 881
Като стана дума за ПИБ, могат ли да се превеждат пари онлайн вече, че имаха проблем (поредния)  #Cussing out
не може още

# 97
  • Мнения: 9 095
според мен тоя който им е правил банкирането си е хванал пътя и са се принудили да направят нов софтуер, защото поне на мен ми искаше да си сменя паролата и сега е пълен ад с тия новости ooooh! а за фалита, като гледам как си рекламират депозита незнам дали ще ги обявят в несъстоятелност Peace

# 98
  • Мнения: 3 216
Теди, и аз сменях паролата  #Cussing out А с една блокирана сума ме разиграват сума ти време  #2gunfire Вчера големи разправии паднаха - нямала съм блокирана сума, кой ми бил казал  Shocked Е, кой да ми каже, нали не мога да си ползвам сумата, която уж трябва да имам реално по картата  Tired Накрая се съгласиха, че имам блокирана сума (повече от 45 дни) и жената каза, че ще звънне. Звънна ми чак в 7 ч. да ме уведоми, че все още не са ми я разблокирали, ама щели днес до обяд евентуално  #Crazy Аз стигнах до убеждението, че тези хора не могат сами да се оправят със собствения си софтуеър, пък какво остава за нас  Rolling Eyes

# 99
  • Мнения: 9 095
боооже, аз отидох да си подам заявление за кредитна карта и чаках цяла седмица и накрая им се обадих за да разбера че аджаба не са ме одобрили, дето си имам доход, нямам задължения и какво ли не и те с недоумение ми казаха " много интересно че не сте одобрена" Shocked какво да ти говоря, не са виновни, то така ги кара нали знаете Laughing

да се върнем на темата http://www.promod.fr/nouveautes/short-ceinture-en-jean-jeans-cla … 987N101P4O32.html тези са невероятни Flutter

а тези от вас които са били в бутиците, ще има ли отворени сандали с ток 5-6см?

# 100
# 101
  • Мнения: 1 058
И на мен ми се иска да пуснат нещо на ток.

# 102
  • на пистата
  • Мнения: 5 881
теди,ще имаш ли възможност днес да пуснеш една поръчица до адрес тук в карлово Rolling Eyes

# 103
# 104
  • Мнения: 1 304
Днес получих тези:
http://www.promod.fr/tops/manches-longues/t-shirt-extensible-col … 026008N5STA3.html

http://www.promod.fr/robes/robe-volantee-en-voile-imprime-multic … 61500N93P6Z1.html
това си е прозрачно-то се вижда,ще го нося с дънки или нещо друго Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт