Пак за свекървата......

  • 1 490
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 886
Ако искаш - мълчи. Ако искаш - разправяй се. Резултата ще е един и същ каквото и да правиш - ще си съсипеш нервите. Гарантирам ти го.

Единственят вариант е да се преместите, щом не сте склонни да го направите, никакъв начин за оправяне на положението няма.


Peace

# 16
Тесс,права си  Peace
За нас тя не съществува дефакто,нито я закачаме,нито нищо.....но с тези приказки дето си ги измисля,направо откачам...Чудя и се на акъла,какво точно цели....

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 891
МИ аз казах по горе болна е жената,едва ли има някаква цел,просто така и харесва....На хората на които говори съм сигурна че са я разбрали каква е и не и обръщат вниание,не и се връзват на приказките.

По важното е че мъжат ти не я слуша,и между вас всичко е наред.

Остави я да си приказва ти си гледай семейството.

Успех  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 556
Наистина ли те интересува какво цели  Shocked Не е ли по-важно да си живееш спокойно, вместо да се опитваш да разбереш какво се мъти в главата на нестабилните хора?

Не е възможно да не "слушаш" човек, който досажда и живее наблизо. Колкото и да го отбягваш, той намира начин за секунди да ти каже каквото има за казване.

Дадох правилната рецепта за решаване на проблема, който иска - да се възползва - който не иска, да не се оплаква, предлагам аз  Simple Smile



# 19
МИ аз казах по горе болна е жената,едва ли има някаква цел,просто така и харесва....На хората на които говори съм сигурна че са я разбрали каква е и не и обръщат вниание,не и се връзват на приказките.
Тук си много права,хората я разбраха що за стока е и вече почти с никой не контактува,даже съседите са и били игнор заради котите....
Но ето от няколко нейни приятелки,от казване на други хора,новината достигна до мен....

# 20
Каквото и да го мисля,ще продължа по стария начин...Игнорирам си я напълно,както е от няколко месеца,без приказки,без поздрави,пък тя нека си говори колкото иска и каквото иска....То с простаци няма оправия....Нейното си я чака,ама няма да има кой да я погледне Crazy

# 21
  • Мнения: 2 556
Пускането на темата беше напълно излишно, щом си си със здрави нерви. Успех от мен! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт