Помогнете ми за име Никълъс или Недко

  • 9 546
  • 248
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 929
Не мога да се пречупя - определено нито едно от имената не ми харесва, ама никак не ми харесва.

# 226
  • Мнения: 4 753
между тези двете.... Никола или Николай  Joy

# 227
# 228
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 И все пак кое си избра-май Никълъс. Mr. Green
 Свят широк,хора всякакви. ooooh!

# 229
  • Мнения: 489
Никола звучи най- добре. Peace

# 230
# 231
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Никола

# 232
  • Мнения: 421
Нейтън ми е фаворит

# 233
  • София
  • Мнения: 327
Никола

# 234
  • Мнения: 3 069
Никола.

# 235
Недко !Никалъс е мноооого смотано Laughing

# 236
  • Мнения: 2 159
Никола Peace

# 237
  • Мнения: 184
никола  Peace

# 238
  • Мнения: 433
Гласувах за Никола, но с уговорката:  ако детето ще пребивава често и в чужбина и в БГ, името Недко не е никак за подценяване. Спелва се лесно, едва ли ще затрудни с изговаряне англоезичнитте (най-много да казват Нетко, както доста българи  Wink )  и звучи интересно за чуждоезичните уши. Единствено трябва да се провери дали не означава нещо недотам приемливо/смешно/обидно на по-разпространените езици.

Имена, които на нас ни звучат остаряло, за чужденците са много интересни - като Гена, Цено, Тодора, Койна...  Мои познати в САЩ нарочно кръстиха децата си със стари български имена с лесно произнасяне/спелване - така хем се чувства българското, хем ползването на името е лесно.

Съгласна съм с Биляна, че Никълъс и Нейтън излишно ще затруднят живота на детето и ще го направят обект на подигравки в училищна възраст. То ще се почне с проблемите още при посещенията при лекари и общинари/социални - познайте как всеки ще пише името сгрешено по актове и др.документи...

# 239
  • Мнения: 1 733
Извинявай много, но щях да умра от смях като прочетох заглавието на темата Simple Smile Никълъс или Недко.... Laughing
Е, гласувах за Никола - прекрасно име!!!

Общи условия

Активация на акаунт