"4400" новият сериал по Btv

  • 4 360
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 908
Има развитие в сюжета,има неочаквани неща,допълват се все повече със всяка следваща серия и сезон нещата...но към 3-ти сезон вече почнаха да мажат с различни глупости и май се чудеха как да запълват сериите.Не казвам,че не е интересно,но се вижда,че не е така както беше в началото и на много хора започва да им омръзва,защото повечето хора искат интересен сюжет,а не боза....аз например гледах до края всичко-интересно ми беше да го гледам,чаках всяка серия,но признавам,че 3 и особено 4-ти сезон просто се чудеха какво да е вече-ама всеки трябва да си го гледа и да си види за себе си...Прилича ми на "Изгубени"-първите 2 сезона-супер яки и интересни,мистериозни,а после почнаха да увъртат,да запълват,да измислят нови работи....малко вече изчерпано ми се вижда това.А на всичкото отгоре"Изгубени"има още 2 сезона... Tired

# 16
  • София
  • Мнения: 5 828
По-скоро "Геори" прилича на "the 4400"

Точно  thumbsup
На мен 4400 повече ми харесва.

# 17
  • София
  • Мнения: 472
Чакам 5-ти сезон. Някой знае ли нещо???

# 18
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Чакам 5-ти сезон. Някой знае ли нещо???

Сериалът е спрян

# 19
  • Мнения: 2 229
Ееее аз видях рекламата вчера и се изкефих, че го продължават, а те го пуснали отначало?!??!?  ooooh!

# 20
  • Мнения: 1 941
Защо са го спрели? Беше ми един от най-любимите сериали. Сега като се замисля, това сектантство, което проповядваха в последните серии може да е станало причина да замразят проекта...

# 21
  • Мнения: 2 908
Ами според мен не е това...просто както казах и преди сериала е много интересен,ама те накрая го направиха боза и рейтинга явно спадна.

# 22
  • Мнения: 3 826
, спряха го , защото затъпя , нисък рейтинг , ясно се изчерпаха ,
първите два сезона беше много интересен , но после зацикли - около сектанството и промицина

# 23
  • Мнения: 4 593
на мен ми бяха много изтересни всички сезони
много повече от'' герои'' ми хареса
но нямам нерви да гледам по тв на час по лъжичка , затова си ги тегля

# 24
  • София
  • Мнения: 472
Не може да го спрат-не се разкри защо хората от бъдещето са отвлекли тези 4400. Горе- долу стана ясно че да спасят земята, но явно, че има и противници. Вече позабравих хронологията- трябва да си го припомня.

# 25
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Не може да го спрат-не се разкри защо хората от бъдещето са отвлекли тези 4400. Горе- долу стана ясно че да спасят земята, но явно, че има и противници. Вече позабравих хронологията- трябва да си го припомня.

Не може, но може. "Готините" хамериканци не го гледат, рейтинга паднал и не са продължили със снимането.

# 26
  • Мнения: 1 941
Гита, това с рейтинга мисля е било само проформа. Просто сериала започна много да проповядва сектантството и са го кръцнали. То чак в един момент и моя мозък започна да се промива  Joy Еле, пък ако се гледат серия след серия....

# 27
  • Мнения: 3 826
мен точно секстантско-пирамидалното ме отблъсна от сериала ,
много добре е описано всичко - сега пиша в една тема за една подобна организация - пирамида на Норбеков - нещата са същите , принципът на действие е еднакъв навсякъде ...
иначе сериалчето започна обещаващо , но дотолкова са им стигнали силите ,
още декември обявиха , че няма да има нов сезон  , тогава бях на най-интересното , и се учудих , но като стигнах средата на трети сезон , вече ми бе ясно ..

# 28
  • Мнения: 2 786
Ами след като си гледал Герои, малко трудно ще се задоволиш с 4400.
Гледах първите два сезона и някъде по средата на третия усетих, че вътрешно се насилвам да го гледам.
Докато Герои го изгледах на един дъх буквално за 3 дни  Joy

# 29
  • Мнения: 723
Вчера започнах да гледам 3-ти сезон и съм тотално зарибена по този сериал. В края на втори сезон нещата доста се завързаха, а в първите 3 серии на 3-ти действието тръгна в много интересна посока...
Първи сезон и началото на втори не ми харесаха особено и да си призная дори ми бяха малко скучни на моменти след Lost 3 и двата сезона на Heros.

Общи условия

Активация на акаунт