С какво ви спечели бившия/та?

  • 4 450
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 732
Па мойта БИ-МНД ми направи ориз ...
Не може да се каже че ме спечели точно с това - щото ориза беше просто поразителен - в прекия смисъл на думата!
Пич, кефиш! hahaha Joy hahaha

# 16
  • Мнения: 2 336
Иса, май трябва да пуснеш и тема - с какво спечелихте БНД.  ThinkingПо другия понеделник примерно и пак да я окачим за пример.  Joy

# 17
 Laughing
ами беше висок, рус, млад...
сега е само висок  Laughing

# 18
  • Мнения: 9 990
Иса, май трябва да пуснеш и тема - с какво спечелихте БНД.  ThinkingПо другия понеделник примерно и пак да я окачим за пример.  Joy

Сиси, ми аз незнам с какво.... newsm78

# 19
  • Мнения: 2 336
Пенелопа, това автореклама ли е, ааааа?  Naughty

# 20
Иса, май трябва да пуснеш и тема - с какво спечелихте БНД.  ThinkingПо другия понеделник примерно и пак да я окачим за пример.  Joy

Сиси, ми аз незнам с какво.... newsm78
...аз знам, виждала съм те  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 2 336
Айде да оспамя поредната тема... Иса, не ме бий. Пенелопа, дай фотосесия де!  Peace Поне на мен...  Whistling

# 22
  • Мнения: 9 990
 Laughing
Не съм мис, Сисе, споко...средностатистическа съм. Grinning посредствено-статистическа се оказах явно.
ПП-редно е да уточня,ама вие си знаете де-той така и не събра смелост да си тръгне, а аз не събрах смелост да му сабера сака...исках сам да го направи.Така че...една година мъка, да видим следващата година какво ще ми донесе. Whistling

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 14:15 от пенелопа

# 23
  • Мнения: 2 336
То славата ми витае из въздуха на форума - снимкотърсач. Мис, не мис - пращай, че ще умра от любопитство. Нали не искаш после да ти тежа на съвестта?  Naughty
Да напиша и другото нещо, с което ме ЕРД-то ме очарова (че да не спамя само) - направи ми сам кекс (ама истински кекс, не тоя дето ще си помислите). Вътре имаше картичка и беше страхотен.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 352
Три месеца ме канеше на срещи и аз три месеца отказвах.
След като кандисах, още 3 месеца на всяка среща идваше с букет.
Майка ми беше очарована - вази, буркани, легени пълни с цветя.
И аз си виках, лелееее какъв романтичен мъж.
А и колко много ме обича...  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 14
На 6-тия месец трябваше да ходи на кино с друг - и аз я изпращах ...
Мотахме се и тя каза "Уфф ... не ми се ходи на кино с него ... Ми аз май те обичам" Stuck Out Tongue
Като любов от пръв поглед - ма не съвсем Simple Smile
Га да нея  заобикне човек Simple Smile

Гатето

# 26
  • Мнения: 2 723
С какво ли не...

Първата ни среща беше в 8ч сутринта, на разходка с кучето в парка, заваля и се качихме у нас. Цял ден не спряхме да си говорим, не се сетихме дори да ядем... Пихме мляко с нес, а той по-късно си призна, че не обичал... и така до 7-8ч вечерта.

Около седмица се виждахме всеки ден и говорехме до сутринта, той си тръгваше към 3 - 4 часа, после на работа, вечерта пак...

Пращаше и цветя в офиса без това  да изглежда превзето и помпозно.

Сутрин, когато тръгваше преди мен на работа винаги ми оставяше разни шантави и много мили бележки.

Той беше първият мъж в живота ми, на когото казах "Обичам те", без това да ми прозвучи фалшиво...

Беше отговорен, уравновесен, мил, романтичен, разбиращ, имаше прилична работа и беше независим, можех да говоря с него за всичко... не беше любов от пръв поглед, но нещата се развиха със скоростта на светлината и странното е, това ми харесваше, а обикновено не съм толкова спонтанна.

По това време нямах никакво намерение да се обвързвам, защото се развеждах с мъжа си... разводът ми още не беше приключил, когато той ми предложи да се омъжа за него... беше само месец след като се запознахме и аз казах ДА...

Само месец по-късно бях планирано бременна с Гого...

Никога в живота си не съм обичала някого по такъв всеотдаен начин, не съм се и чувствала по-обичана... вярвах, че съм най-голямата късметлийка на света и бях сигурна, че ще остареем заедно...

# 27
  • Мнения: 911
ами...бях окуцяла по едно време  Mr. Green (синдром на Мортън - по-известен като спортна травма в голфа, но при мен си беше от чиста газария = от тесни обувки) и този почти непознат мъж като взе да се грижи за мен по телефона, който толкова категорично ми взе (още му се кефя на това - няма "не искам!" е неговият маниер), та, скъса телефона да звъни и да ми дава наставления как да се лекувам = въобще го игра толкова грижовен и мил...чудеса!
Когато се представи с огромна гордост каза: "Имам голяма дъщеря." и аз си помислих какви ли не хубави неща за бащинските му добродетели...
А когато за първи път влезе у дома заяви: "Аз от днес съм официално свободен и ша те взема!"  Shocked

# 28
сиси,
направо ме разби  Laughing Joy Joy
Цитат
направи ми сам кекс (ама истински кекс, не тоя дето ще си помислите).
е ако беше викал за помощ някой за другия вид кекс, дали щеше да те спечели... Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 463
Ами с какво ме спечели,ухажваше ме упорито.Един ден дойде и си държеше ръката по странен начин,помислих че я наранил.След три часа,в най-подходящия момент изкара от ръкава си една роза,беше я скрил там.Каза ми позволи ми да те обичам,и аз се вързах.

Общи условия

Активация на акаунт