Атракции в Лондон?

  • 11 123
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
 Simple Smile За Мамма мия имахме страхотен късмет със сестра ми - купихме си билети на входа на театъра и то от последните останали от по 35 паунда, тогава /преди 2 години/ това бяха най-евтините и на най - страничните места /в центъра бяха по 75/, но и залата беше сравнително малка. Да, обаче почна спектакъла и ние съзираме две супер централни свободни места. Изчакахме десетина минути и хоп - настанихме се на по - добрата позиция  Wink.

# 16
  • Мнения: 143
За децата / а и на майките им /, горещо препоръчвам  Natural History Museum , и особено залата с динозаврите.  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 20:02 от vel

# 17
  • София
  • Мнения: 362
За децата / а и на майките им /, горещо препоръчвам  Natural History Museum , и особено залата с динозаврите.  Heart Eyes

Да не забравят майките обаче да посетят и залата със скъпоценните камъни - невероятно е  Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 3 880
Ако ще букваш нещо през нета и имате време, букни си мюзикъл - ние ходихме на We will rock you - е, не съм виждала такова нещо, но ще се надявам да видя пак Simple Smile

привет!
отиваме за 4 дни в Лондон, откъде можем да си букнем мюзикъл?

# 19
  • София
  • Мнения: 362
Не мога да ти кажа от кой сайт точно ги поръчахме - бяхме в Лондон тогава, свекърва ми отвори един сайт и от там ги взехме. Цените бяха 25 паунда за Circle (това е горната част на амфитеатралната зала - аз лично смятам, че се чува чудесно, а се вижда откъдето и да е единствено и само с бинокъл - искам да кажа ако имскаш да видиш лицата на изпълнителите) и 35 паунда за Centre.
Провери в Google и се ориентирай по цените, които ти написах Simple Smile
Това за We Will Rock You - нямам представа дали цените на другите мюзикъли са аналогични...

# 20
  • София
  • Мнения: 3 880
фанита, мерси за бързото включване!
имаше някъде много хубав сайт за билети за всякакви атракции, обаче не мога да го намеря Sad

# 21
  • София
  • Мнения: 461
Побутвам темичката да питам и аз за Стоунхендж. Има ли някой, който е ходил до там? На мен ми се струва направо задължително да го посетим, но ще видим как ще се организираме Thinking

# 22
  • София
  • Мнения: 362
http://www.visitlondon.com/attractions/ - това е сайтът, който аз най-много харесвам, но има и други, питай чичко Google Wink

И ние се чудихме между Стоунхендж и Уиндзор, но в крайна сметка избрахме Уиндзор. Има влакчета до всички точки, тъй че организацията не е проблем.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 880
редактирам се, за да благодаря за сайта, успях да купя билети за Мадам Тюсо и за Dali Universe  Wink
много благодаря още един път за насоката  bouquet

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 18:53 от Aurora

# 24
  • Мнения: 486
Аз не мога да купя билети за Мюзикъл  Sad, или не ми минава транзакцията или иска да ми праща билетите по пощата...или нещо не приема данните от формуляра и не мога да потвърдя.
Ние заминаваме в сряда , и май ще купуваме билетите на място.Ще излязат по-скъпи, но това е положението.
Приятно изкарване на всички, който са там или ще заминават скоро.

# 25
  • София
  • Мнения: 362
Zoia_Alex, има друг вариант - да купите билетите от дистрибутори, които се намират на някои ъгли, на ключови места. Например, предполагам задължително ще идете на Пикадили съркас ( статуята на Ерос и рекламите) - там на два срещуположни ъгли (единия е точно до станцията на метрото) има такава будка, ще я познаете по плакатите за някой си мюзъл, сега е много популярен Lion King и най-често на него плакати има Simple Smile
Другото, и най-благодатно за целта място е на Leister square (това е площадът около който са кината, това е площадът, на който те извежда Covent garden и National galery + Trafalgar square) - там има на много места, трябва само да се огледаш Simple Smile

P.S. Леле, как ви завиждам на вас, заминаващите... Снощи гледах "Шифърът на Леонардо" и пак се затъжих за Лондон... Sad Изкарайте си добре и като се върнете ще се радвам да разгледам снимките ви и да чуя впечатленията ви   Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 3 880
да се похваля, върнахме се вчера, изкарахме уникално!!!
много съм впечатлена от изложбата на любимият ми Салвадор Дали, въпрки, че съм била в музея във Фигерас, имаше неща, които досега не бях виждала, особено склуптури...
хареса ми и музеят на мадам Тюсо, но най-много, нечовешки просто съм впечатлена от мюзикъла "Мръсни танци". препоръчвам го на всеки, който се е запътил натам. 3 часа уникален спектакъл!!! точно пресъздава филма, а Бейби и Джони са едно към едно с тези от филма...и всички танцуваха уникално! не съм виждала такова нещо, сигурно имаше над 20 актьори на сцената, такива декори, такава красота...
билетът е скъп, но си струва всяка стотинка. дали заради сезонът цените на билетите са по-високи, но понеже видях програмата на всички мюзикъли в Лондон и такива евтини билети от 25-23 паунда нямаше. моят билет струваше 78 паунда, всички които видях бяха в този диапазон 50-80 паунда...

горещи благодарности на Явче за препоръката за Хард Рок Кафе, наистина вечеряхме много вкусно и изкарахме супер в много яка атмосфера!!!  bouquet

п.п. Фанита, благодарско за сайта, ако не беше той нямаше да видим Тюсо, опашката беше километрична, а с билетите, купени от интернет влезнахме веднага!   bouquet

п.п.п. прилагам и снимки за достоверност: Wink Laughing Party
http://picasaweb.google.bg/la.aurora/LondonJuly2008

# 27
  • Мнения: 4 784
Aurora, радвам се, че сте изкарали страхотно! Hug
Вписвам и този мюзикъл в списъка за посещение при следващото ми пътуване към Лондон, много се надявам това да е скоро. Аз като ходих на Мамма Мия имаше билети по 35 паунда, директно от театъра купени, в последната минута, но това са цени за по - крайни места. Имам и билет за бленувания концерт на Мадона през септември, но не се знае още, знае ли се...  Thinking

# 28
  • София
  • Мнения: 3 880
Aurora, радвам се, че сте изкарали страхотно! Hug
Вписвам и този мюзикъл в списъка за посещение при следващото ми пътуване към Лондон, много се надявам това да е скоро. Аз като ходих на Мамма Мия имаше билети по 35 паунда, директно от театъра купени, в последната минута, но това са цени за по - крайни места. Имам и билет за бленувания концерт на Мадона през септември, но не се знае още, знае ли се...  Thinking

Вени, за Мадона супер Hug моя много близка приятелка ще ходят на концерта й в Цюрих края на август. ние обаче не се организирахме навреме  Sad

аз много се учудих, че поне за този мюзикъл нямаше вариации на билетите, а всички бяха по толкова. залата беше претъпкана, а като се има предвид, че го играят всеки ден по два пъти от понеделник до събота...явно интересът е огромен и затова държат билетите на едни и същи цени, независимо от мястото...но нищо, наистина беше уникално!

# 29
  • София
  • Мнения: 362
Aurora, радвам се за това, че сте изкарали добре Simple Smile  Предполагам сега ще се съгласиш, че Лондон е чудесен град, една страхотна дестинация... е, доста по-скъпо е от някои европейски държави, но си заслужава!
Харесаха ми думите ти за мюзикъла - "всяка стотинка си заслужава". Точно това казах и аз след като излязохме от Доминион театър на съпруга си, като продължението беше "Ако дойде някой гостуващ мюзикъл в БГ и билетът е 150 лв аз ще ида"  Simple Smile
За Музея на Мадам Тюсо бях научила и аз от майки във форума, че е добре да си имаш билет, когато си там - особено ако е почивен ден. Незнам вие с каква група сте се случили, но ние се случихме с едни французи, за които никога не съм предполагала, че са такива простаци, още повече не знаят грам английски, не можеш и бележка да им направиш Simple Smile
Е, още веднъж казвам - радвам се, че сте изкарали добре и ви пожелавам пак да идете Simple Smile
Отивам да гледам снимки  Wink

P.S. Божееее, тези на палатките, пред Парламента, са там от м. февруари - знаеше ли това??? Протестират срещу тероризма.

Последна редакция: вт, 15 юли 2008, 09:56 от fanita

Общи условия

Активация на акаунт