ВИЕ какво бихте избрали.....?

  • 1 822
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 2 140
Парички е добре,но явно в неговия случай трябва да са доста повечко,за да оцени!

# 16
  • Мнения: 1 554
Парите Peace

# 17
  • Мнения: 4 733
Пари.Момчето само ще си купи нещо, което желае.

# 18
  • Мнения: 315
племенницата ми е абитуриентка и съм решила да и подаря маркови слънчеви очила- подарък, който може да се направи и на момче, но - има две но-та: първо - мисля, че ще струват между 200-300 лв. и второ - трябва да ги купиш с него - да ги пробва , да си ги хареса - много е индивидуално.
аз мойта ще я водя в магазина с мен.

# 19
  • Мнения: 2 309
Класика - парфюм! За сумата, която сте определили има много хубави. Заложете на някаква голяма и известна марка, с по-стандартно звучене на аромата.

# 20
  • Мнения: 492
Пари според мен е много безлично. По-добре изберете някакъв подарък. Злато е добре, но за толкова парички.. Thinking А може от тези кожените гривнички, които са само със златна плочка отгоре. Или един хубав колан - примерно на Diesel са страхотни коланите и са към 80-100лв мисля. А може и портфейл пак на някоя хубава марка. Успех в избора. Peace

# 21
  • Мнения: 1 975
Варианта с часовник ми допада доста  Peace

# 22
  • Където пожелая
  • Мнения: 270
Екскурзия из старната - за ден-два; билет за концерт; огромен плакат колаж от снимки /може и смешен монтаж - може да се поръча в дизайнерско студио за реклама/ или нещо такова, което ще го изненада. Сувенир или нещо свързано с любим отбор, група, нещо "фенско".
Аз бих подарила дизайнерски /шантав/ стол или лампа - сега има много хубави и модерни неща.
Ако спортува - нещо , свързано със спорта му.
Страхотни предложения Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 7 191
Варианта с часовник ми допада доста  Peace

Да, но както описват момчето, няма как да се вземе подобаващ часовник за 100 лв.
В случая по-добре наистина нещо малко, но марково.

# 24
  • Мнения: 3 929
Да, най-добре е пари. Ние бяхме подарили златен пръстен и той още на следващия ден го заложил в заложната за пари.

Общи условия

Активация на акаунт