Изпитвате ли потребност да се променяте?

  • 2 724
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 197
 С любовта, защото обекта те е харесал такава и не се знае дали ще те приема друга. Моят съпруг ме харесал с дълга тъмна коса. Аз обаче след няколко дни бях късо подстригана с кайсиев цвят. Не ме познал в кафето, а се заговорихме. Е харесал ме и така, но ако не беше?  Любовта те прави несигурен, защото искаш да се харесаш на всяка цена. А иначе сам отговаряш, за натворените глупости.С карето внимавай, нямаш ли време за подръжка става кофти. По добре смени цвета.

# 16
  • Мнения: 4 733
С карето внимавай, нямаш ли време за подръжка става кофти. По добре смени цвета.
Лошото е че имам време, въпросната фризьорка е на пет минути от входа и обеща да ме издухва перфектно когато пожелая Confused.
 Интересна теория за любовта и външния вид. Моят също ме харесва с тъмна и дълга коса, надявам се промяната която жадувам да не е подсъзнателното ми желание да подкастря и него Laughing

# 17
  • Мнения: 1 645


И ти като начешеш крастата ще мирясаш.
Утре искам снимка с френско каре Wink
Ако знаеш само с какви усилия и с колко грижи пуснах що годе дълга коса и това желание да я отрежа като плод на лудите ми импулси ме влудява. Обаче наистина само за това мисля. След работа може да се поразходя из забранените магазини току виж окото ми хване нещо неподходящо за мен, което да купя на втората минута. Най-много на излизане от магазина да преценя че на въпросния панталон най-ще му отива освен късо каре ами и червенокосо.

Ох......положението е сериозно Laughing
Чакай да се опитам да ти помогна....ами ако утре се събудиш с каре,включиш телевизора и по БТВ някое модно предаване кажат,че дългите коси се връщат на мода #Crazy
Модата се променя много бързо.По бързо отколкото расте косата Peace
Купи си едно модно списание (желателно без прически) седни на някоя тераса да си пиеш кафенце и си разглеждай.
Влей енергиятя в обикаляне на магазините в търсене на модните тенденции от списанието-купи си някоя дрешка(панталон щом каза),пообиколи и парфюмериите за да се сдобиеш с най актуалните гримчета и ще видиш как света ще стане ясен и колко много новите неща отиват на косата ти.
Другото решение,го знаеш ама действай само в случай че си опитала всичко и нищо не помага Peace

П.С. а представяш ли се по бански и с каре Thinking

# 18
  • Мнения: 4 733
П.С. а представяш ли се по бански и с каре Thinking
Rolling EyesДа  EmbarassedС шапка с голяма периферия, с черни очила и с коса зад ушите Embarassed
Понякога успявам да се контролирам до степен, че канализирам всичките блъскащи се в главата ми желания за промяна до едно единствено. Това е максималния резултатен напредък, който бележа. Обаче по настоящем карето ме е завладяло и покрай него още много неща, които толкова желая че чек детайлно ги обмислям. Определено няма да се въздържа  Tired По принцип воля си имам и не е до това. Сякаш вътрешното ми аз пищи на моменти и иска да ме смени, та и аз него така Embarassed

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 15:08 от Kasidy

# 19
  • Мнения: 1 645
П.С. а представяш ли се по бански и с каре Thinking
Да С шапка с голяма периферия, с черни очила и с коса зад ушите

Няма лек Mr. Green
Ще чакам снимка Peace

# 20
  • Мнения: 31 197
П.С. а представяш ли се по бански и с каре Thinking
Rolling EyesДа  EmbarassedС шапка с голяма периферия, с черни очила и с коса зад ушите Embarassed
Понякога успявам да се контролирам до степен, че канализирам всичките блъскащи се в главата ми желания за промяна до едно единствено. Това е максималния резултатен напредък, който бележа. Обаче по настоящем карето ме е завладяло и покрай него още много неща, които толкова желая че чек детайлно ги обмисбям. Определено няма да се въздържа  Tired По принцип воля си имам и не е до това. Сякаш вътрешното ми аз пищи на моменти и иска да ме смени, та и аз него така Embarassed

 Дай подробно другите неща покрай карето. newsm10 Кефиш ме с този ентусиазъм.

# 21
  • София
  • Мнения: 38 515
Много обичам да се променям.
Дотам че, хора,които съм познавала преди не могат да ме познаят сега.
В момента полека залитам към по-офисния стил, какъвто носех преди 10тина години.
И за почивните дни даже си имам нов екип!
Също така си купувам рокли и ризки с буфан ръкавче, които преди не можех да гледам.
Даже и парфюмите непрекъснато си сменям!

На каре и червена бях още миналата година септември.
Сега пак нещо ме влече към фризьора и русата боя.

Забелязала съм, че така си избивам несигурността в работата.

# 22
  • Мнения: 4 447
Постоянно.

# 23
  • Мнения: 4 733
Дай подробно другите неща покрай карето.
То всъщност не че има някаква връзка между карето и разни дрехи ама все си представям колко добре би било точно това каре с едни бял сатенен костюм за който се залепих в мислите си. Нито имам къде да го нося, нито ще ми е конфортно да се чувствам като бяло петно пресичайки шосето, но и него ще си взема. Всъщност може би трябва да спомена, че въпросния костюм никъде не съм го видяла, но в моя случай е достатъчно че мозъка ми го желае та ще падне голямо обикаляне по магазините. Снежно бял сатениран, с много вталено късо сако. Панталонът малко над кокълчето, по тялото, тип цигара. Видях и едни черни високи обувки с лека платформа и с изрязани пръсти отпред. В общи линии много добре биха стояли на карето. Та синтезирано, всичко се върти около карето  Embarassed

# 24
  • Мнения: X
Изпитвам такава нужда, незнам дали през равни интервали от време,но честичко. Мисля,че е хубаво. А защо...ами омръзвам си да се гледам една и съща. Просто в дадени дни се отегчавам от собствената си физиономия... не знам дали е от прекалено често взиране в огледалото, но си имам такива моменти.

# 25
  • Мнения: 31 197
Дай подробно другите неща покрай карето.
То всъщност ...


А давай го насам карето, да те видим. Костюма и обувките ще ти кажа къде..., но си приготви 3-4 хиляди лв. Joy Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 4 733
densi, за хоспитализиране съм аз направо. Такива цифри за дрехи виж наистина биха ме спрели, обаче едно подстригване е 20 лв  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 31 197
Супер си си момиче, пролетта напъва яко в теб. Тичай за карето и се снимай да ни се покажеш. Дрехите, ще ги нагласим в последствие, ще намерим точно каквото трябва, на разумни цени. Хрумват ми още идеи за твоето каренце. Изкарах страхотен следобяд с твоята темичка. Готино ми е.  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 424
Не, не изпитвам  Peace
Обичам да експериментирам с визията си, но от време на време и никога нищо драстично  Peace

# 29
  • Мнения: 1 541
Аз май ще съм единствената, която ще отговори отрицателно по темата  Thinking Май аз ще съм за преглед, като гледам жените как се refresh-ват често и цялостно  Laughing

От не помня колко години съм с черна дълга коса и редките мисли да я променя винаги ми минават бързо, стилът ми на обличане винаги е бил и предполагам ще продължи да бъде "мое пречупване и пресяване на модата",което разбира се се променя плавно през години, но това не го броим за промяна в светлината на въпроса сега,  парфюмите ми са 2-3 любими и много рядко някой нов минава към желязната селекция. Може би даже съм леко скучна, като се замисля над току що изписаното. Промени правя изключително рядко, но кардинални и то дори и за тях идеята съм я имала много отдавна и просто я осъществявам на по- късен етап.

Ти от своя страна обаче, щом се чувстваш добре и промените те правят щастлива- няма какво да се замисляш. Прекрасно е, когато жените съумяват да изненадват и себе си и околните с различна визия- освежаващо е! Ще чакаме снимки, пък дрехите са ти последна грижа  Wink Hug

vodka_s_led, пуснах без да гледам, но значи ставам втората след теб  Wink

Общи условия

Активация на акаунт