Добра треньорка по плуване във Варна за басейн Приморски

  • 126 849
  • 468
  •   1
Отговори
# 450
  • Варна
  • Мнения: 965
Здравейте,
моят син тренира при Таня. Известно време я нямаше и бяхме прекъснали, но вече е "на линия".
Споделям, тъй като докато я нямаше, често ходехме да проверяваме и в Младост, и в Приморски, но не ни даваха информация кога ще се върне.
Така че информацията, че вече е в Младост може да е полезна на някой.

# 451
# 452
  • Мнения: 107
Здравейте, препоръчайте ми треньор за закрития басейн на Приморски, който да води тренировки след 18 часа. 

# 453
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Доротея, ПСК Черно Море
Мисля, че и Абатрос/Жанет/ са от 18ч.

# 454
  • Мнения: 195
"Одесос 2008" Цвета Миланова също са от  18 ч

# 455
  • Мнения: 1

Препоръчвам Калин Иванов от Торпедо с две ръце. Тренировките му са от 19ч. в закрития басейн. Изключително внимателен и отговорен.

# 456
  • Варна
  • Мнения: 152

Препоръчвам Калин Иванов от Торпедо с две ръце. Тренировките му са от 19ч. в закрития басейн. Изключително внимателен и отговорен.

И аз препоръчвам! Simple Smile

# 457
  • Варна
  • Мнения: 3 057
Здравейте, дъщеря ми е на 5 години и искам да я водя в Дом младост събота и неделя преди обяд, бихте ли ми препоръчали треньор при който да я запиша?

# 458
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте, дъщеря ми е на 5 години и искам да я водя в Дом младост събота и неделя преди обяд, бихте ли ми препоръчали треньор при който да я запиша?
Здравейте, синът ми(4,5г.) тренира при Розалия и Мишо - нямам база за сравнение, но ги препоръчвам, доволна съм, най-важното е, че на него много му харесва и ходи с удоволствие. Той тренира през седмицата, но имат тренировки и в събота и неделя. https://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0 … 183844743?fref=ts

# 459
  • Варна
  • Мнения: 3 057
Здравейте, дъщеря ми е на 5 години и искам да я водя в Дом младост събота и неделя преди обяд, бихте ли ми препоръчали треньор при който да я запиша?
Здравейте, синът ми(4,5г.) тренира при Розалия и Мишо - нямам база за сравнение, но ги препоръчвам, доволна съм, най-важното е, че на него много му харесва и ходи с удоволствие. Той тренира през седмицата, но имат тренировки и в събота и неделя. https://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0 … 183844743?fref=ts
Благодаря много за мнението    Simple Smile

# 460
  • Мнения: 656
Някой знае ли кога да очакваме списъците с треньорите за летните курсове на басейн Приморски newsm78

# 461
  • Мнения: 237
Някой знае ли кога да очакваме списъците с треньорите за летните курсове на басейн Приморски newsm78
и аз се надявах да се обновят, но неее.. вс. седмица проверявам, защото минават оттам. Април си отива, нали знаете и Май какъв е откъм раб. дни- а и помня че миналата година излязоха ок.24 Май  Peace

# 462
  • Мнения: 2 096
Ами на мен ми е много чудно, за какво са ви списъците по-рано при условие, че юни пускат локвата.

# 463
# 464
  • Мнения: 2 096
ВНИМАНИЕ!
НАЧАЛНО ОБУЧЕНИЕ ПО ПЛУВАНЕ ЗА 2015 ГОД. В ПЛУВЕН КОМПЛЕКС"ПРИМОРСКИ"
От 1 май т.г. започва записването за начално обучение в детския басейн/ЛОКВАТА/ в Плувен комплекс"Приморски".
КПС"Варна" има график както следва:
1-ва група - пон, сряда и петък от 19,20 до 20.00 часа - първа тренировка на 25 май 2015 год.-понеделник......
2-ра група - вторник, четвъртък и събота от 19,20 до 20.00 часа - първа тренировка на 26 май 2015 год. - вторник
 Времетраене на курса - 20 тренировки по 45 мин., явяване 15 минути преди началния час на входа на плувния комплекс
 Такса за целия курс - 20 лв., която се заплаща на касата на комплекса
 Възраст - 6-12 год., момчета и момичета
 Екип - плувки/бански, плувни очила, джапанки, хавлия
 ЗАПИСВАНЕ ПРИ ТРЕНЬОРА НА КЛУБА - м.с. НАЙДЕН НАЙДЕНОВ, завършил НСА"В.Левски" , специалност "Плуване и водна топка", Капитан на националния отбор по водна топка - ТЕЛ:0879/32 99 01
или чрез другите треньори от клуба: Станчо Велков-0899/39 77 35, Йорданка Павлова - 0898/67 03 16
ВСИЧКИ СЪЗТЕЗАТЕЛИ ОТ КПС"ВАРНА" ДА ИНФОРМИРАТ РОДИТЕЛИТЕ СИ И ТЕХНИТЕ РОДНИНИ, КОЛЕГИ И ПОЗНАТИ ЗА ЗАПИСВАНЕТО!
Благодарим Ви прадварително за съдействието!

Общи условия

Активация на акаунт