Продълговат или кръгъл?...

  • 4 631
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Купувам Ризон на Крина, чудесен е, едър и много вкусен.

# 16
В моята кухня се използва изключително бисерен или перлен ориз (което е правилното наименование за кръгъл ориз) В зависимост от нуждите ползвам и кафяв ориз, понякога ползвам (за разкош) и ориз басмати, но това са повече изключения, отколкото правило.

# 17
  • Мнения: 463
В моята кухня се използва изключително бисерен или перлен ориз (което е правилното наименование за кръгъл ориз) В зависимост от нуждите ползвам и кафяв ориз, понякога ползвам (за разкош) и ориз басмати, но това са повече изключения, отколкото правило.
И при мен така!!!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 312
Гласувах за кръгъл, по- вкусен ми е,не знам кой е по-качествен, но с челадинки на фурна..... #Crazy

# 19
Гласувах за кръгъл, по- вкусен ми е,не знам кой е по-качествен, но с челадинки на фурна..... #Crazy

Ох,ох, къде са тия челядинки, дано по скоро пораснат по поляните...... Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 27 524
но с челадинки на фурна..... #Crazy

Хм, и кое му е толкова странното, че чак толкова са ти изхвърчали очите?  Simple Smile Супер вкусно ястие, днес го направих. Снимка искаш ли?  Wink

# 21
  • Мнения: 1 175
Основно използвам кръглия,но за гарнитури продълговатия е по подходящ.Така,че стремя се да имам и от двата.А челадинки обожавам,я почерпи с по една снимка.

# 22
  • Мнения: 27 524
И на мен ми е любимата гъбка.  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 6 017
Все ми е едно.  Peace
Това гласувах

# 24
  • София
  • Мнения: 1 312
Блонди, ето затова са ми изхвърчали очите ...само като си представя как изглежда и колко е вкусно...а аз го пресолих и не става за ядене..... А ориза ти е май продълговатия- добре изглежда...!

# 25
  • Мнения: 354
Използвам и двата вида  Peace За сърми , пълнени чушки, домати с ориз, супи и мляко с ориз - бисерен, за месо с ориз, гъби  ориз, гарнитури или със зеленчуци - продълговат, бланширан.Е, понякога се налага да ги замествам де, ако е свършил единия от видовете  Grinning

# 26
  • Мнения: 422
Гласувах  за кръглия ориз. От година ползвам само бисерен, перлен и ризон на Крина. У дома е голяма почит и за месец пакета си отива, не случайно брат ми казва, че само ориз мога да готвя:)

# 27
  • варна
  • Мнения: 1 830
Вземам и от двата Peace

# 28
  • Мнения: 27 524
Блонди, ето затова са ми изхвърчали очите ...само като си представя как изглежда и колко е вкусно...а аз го пресолих и не става за ядене..... А ориза ти е май продълговатия- добре изглежда...!

Ааа, аха  Hug Кръгъл е  Simple Smile Но голям  Grinning

# 29
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Предпочитам кръглия. Много рядко използвам продълговат(само ако специално се изисква в някоя рецепта) Peace

Общи условия

Активация на акаунт