Препоръчайте ми препарат за почистване и полиране на ИНОКС

  • 18 696
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 082
аз я купих от кварталния супер.моята е жълта-не знам дали  различните модели вършат една и съща работа...но
Цитат
Върши ми страхотна работа за почти всичко в кухнята - вратичките на шкафовете /венге/, плочките, иноксовите уреди, плота с котлоните.
става и за прозорци...

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
А микрофибърната кърпа - някаква специална ли е  newsm78, в магазините за препарати ли да я търся newsm78

Да, и големите супермаркети.
Има разлика м/у кърпите, по скъпите са по-плътни.

# 17
  • Мнения: 68
лесен,ефтин,обезмирисва6т,обезмаслява6т-ОЦЕТ.Simple Smile)използвам го единствено в кухнята заради миризмата.разтварям малко оцет във вода и по4иствам с микрофибарна кърпа,полирам със суха.не остават следи,не стои замазано.единствено ширма трябва да се мине няколко пъте,там наи много се наслояват мазнини.пробаите, мисля 4е 6те останете доволни.препаратите за инокс които съм ползвала са кремообразни и трудно ги по4иствах....докато се гланцира повърхноста ми  се изкарваха нервите,все на 4ерти стоеше.успех:))

# 18
  • Мнения: 636
Спреят за инокс на САНО - страхотен е! Дори образува нещо като филм и предпазва от оставяне на отпечатъци (е, от мазни ръце не предпазва естествено  Simple Smile ). Откакто го открих печката ми е винаги почистена.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 493
Спреят за инокс на САНО - страхотен е! Дори образува нещо като филм и предпазва от оставяне на отпечатъци (е, от мазни ръце не предпазва естествено  Simple Smile ). Откакто го открих печката ми е винаги почистена.
Това звучи много добре, но тази фирма я чувам за първи път. Откъде се снабдяваш с това чудо

# 20
  • Мнения: 636
Това е фирмата, производител на бебешкия прах за пране Сано максима. На пазара вече има доста техни продукти - прахове за пране, омекотители, "вълшебна" гъба, ароматизатори за WC .... и въпросния спрей за инокс. Аз си го купувам от едно квартално магазинче за препарати в Младост 1.

# 21
  • Мнения: 2 957
Много се чудя за вградено казанче в тоалетната с иноксов бутон - как ще го чистя непрекъснато от пръсти, с МАТ е 70лв по-скъпо, ама няма да има толкова бърсане

Общи условия

Активация на акаунт