какво месо след заек,пиле и пуйка?

  • 1 480
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 814
телешко и риба

# 16
  • София
  • Мнения: 329
благодаря на всички ви още веднъж,косе босе и на теб,специално!

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353

Рибата не е по-малко замърсена:

- Изкуствено отглежданите риби (каквито всъщност са повечето на пазара) се хранят със стимуланти, модифицирани храни и антибиотици. Отделно в самите басейни се излива стабилно количество антибиотици, за да оцелеят в изкуствена водна среда и да растат със същите необичайни темпове като бройлерите.
- Всички риби съдържат живак. Проблем обаче са най-вече океанските и морските (едрите и хищните). Те натрупват между 10 и 100 пъти повече живак от другите сладководни и дребни морски риби.
- Отделно е фактът, че рибата трябва да се съхрани прясна и тук също има разни трикове.

Рибата наистина е сред топ-алергените, но освен в случая на алергично предразположение, всъщност няма официални препоръки да се отлага след 1 год. Механизмът на рибната алергия е доста специфичен и отложеното захранване не е гаранция, за разлика от други храни.


Възможно е  Thinking

# 18
  • Мнения: 502
аз бях дала телешко след изброените. но риба и свинско смятам след годинката да дам.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 588
Телешко  Wink

# 20
  • Мнения: 514
Аз дадох агнешко и сега ще въведа телешкото! Peace

# 21
  • Мнения: 1 165
Телешко, агнешко,риба.

# 22
  • Мнения: 1 367
С телешко мисля,следващото полезно месо.Рибата,черния дроб  след годинка.
Точно така.Рибата съдържа някакъв активен белтък или какво беше там,който водел до алергии при деца под една годинка.Казвам го по мътни спомени от нашата лекарка.

# 23
# 24
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 Peace телешко, риба и накрая свинско.

# 25
  • Мнения: 681
С телешко,после риба,свинско и накрая ч. дроб  Peace

Общи условия

Активация на акаунт