Споделете 63

  • 20 609
  • 984
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 516
Ахахаха. Кръци, накрая ще ми станеш любимка.
Ето моят преразказ- Бу се колебаеше, дали да си купи Сваровски. АЗ и казах, че това не са най- добрите бижута. Просто стъкълца. И, че типичната притежателка е средностатистическа КМ. Кръци потвърди, че е КМ. В частен разговор казах на Бу, че имам едно бижу на Сваровски нейде из къщи. А тя драматично поднесе новината тук. И народът се възрадва. Това е.
А кръци се обиди.  Mr. Green

# 16
  • на село
  • Мнения: 3 920
Леле в какво се е превърнала темата  Tired ...
аз естествено всичко съм изпуснала...
Да си споделя, че имам много работа, няма време за форум,
от време на време влизам, плесвам си поста и изчезвам, поне си споделям  Mr. Green.

Това за Сваровски, че са стъкла и аз така знам, което е казал Вълкът,
но не ми се спореше, щях да им го плесна в Абитуриентската тема и щяха да ме сдъвчат и изплюят  Mr. Green, а нали нямам и време да споря с тийнове  Simple Smile.

# 17
  • Мнения: 3 405
Ето до къде водят лични разговори, поднесени на аудитория, която не е в течение на събитията.
Пфу, защо ви го казвам, като че ли не знаете  Laughing

# 18
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 670
Споделям, че ми стана много мило от факта, че добрият ми съпруг сериозно се беше притеснил, че ме е отнесло някакво торнадо (човекът ми е изпратил 2 СМСа, ама аз най-безгрижно съм си спала като пън, след като се омлатихме яко от ходене вчера).
Но не би. Тежа си на мястото, и няма да се отървете лесно от мен  Hug
Чудех се дали да си купя таз таратайка, ама не е достаъчно добра за моя вкус:
http://images25.snimka.bg/005831219-big.jpg

В Атлантик сити беше много готино, профуках пет долара на един автомат, но не взех чувала с парите.
Океанът е жесток, успях да го целуна.

# 19
  • Мнения: 3 405
Деси, тъкмо се събуждаш ли?  Grinning

# 20
  • Мнения: 503
Надявам се сериалът "Сваровски" вече да е свършил.
Деско, радвам се да те видя! Да се разсипеш от ходене и гледане си е в реда на нещата. Очакваме и добре онагледени кратки репортажи.

# 21
  • Мнения: 4 300
Деси, Милото се влюби Laughing Mr. Green
Каза, че искал тая кола....

# 22
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 670
Ааа, не, хич не.
Много работа съм свършила от сутринта.
Аз си работя и от тук, та да ми е чиста съвестта пред свестните ми работодатели.
Мислех си, че би ми се искало да съм се родила тук, със същите родители, да серщна същия човек, с който съм сега.
И да съм с толкова акъл. И да мога да се възползвам от възможностите, които дава тази страна на гражданите си.
Добре осъзнавам, че има проблем и тук, но това безпаметно и безсмислено блъскане по нашите земи ми е дошло до гуша.
Гледайки вчера американските бабки по казината, ми се сви сърчицето, сещайки се, че майка ми се чувства унизително от това, че й помагаме да си поема режийните разходи. Почват да ми минават някои мисли. И моля, не мислете, че за мен единствено материалното е важно. Просто си мисля, че то хубаво блъскаш и се напиняш, ама поне да има смисъл.

Рокс, викаш, да я дотъркалям до България тая кола. Такъв цвят ли да е.
Гал, много ще обикаляме.
Направо очите и ушите ми се въртят на всички страни  Joy
Искам всичко да запомня и да видя! Трябва да започна да си записвам в едно тефтерче, да не забравя нещо интересно, което съм видяла.
А пък каква хубава червена рокля на бели точки си купих  bowuu Стил - като от "Брилянтин".
Минах покрай магазин на Тифани, нооо - аз се задоволявам и с обикновени стъкалца. Важното е душата да се радва  Wink

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 20:30 от LemonDesi

# 23
  • Мнения: 1 533
Бу, домашният ти любимец трябва да се казва Гай Юлий Цирконий.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Спрете се, преди и други да паднат в боя!
Молбата е изцяло моя!

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Аз съм изумена от развоя на събитията Rolling Eyes Това е определено нещо, което не предвиждах, нито разбрах какво стана.
Каквото съм писала, е било за Флор, както тя сама потвърди в предната тема веднага след моя постинг.
Може би ще е най-удачно да отпочнем тази тема наново, с удоволствие ще премета всички цирконии и сваровскита от тук.

# 26
  • Мнения: X
Споделям много хубав ден, през който се запознах с една съфорумка и се видях с други две. Всъщност, през последните няколко дни постоянно се натъквам на потребителки  на форума. Готино е. Като някаква секта. Crazy
Споделям първият преглед от зъболекар на дъщеря ми. За съжаление завърши с изваждането на зъб. Детето се държа геройски и дори не изохка.
Споделям и грамотата... Всъщност, не! Нея няма да ви споделя. Тя си е само за семейно ползване. Flutter

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 21:57 от Анонимен

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
...с удоволствие ще премета всички цирконии и сваровскита от тук.
Сторено!

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Притеснена съм за племенника Confused Въпреки усилията на сестра ми, която много иска и кърми изключително, наддава много малко Confused Много е странно: пишка и ака нормално, а за втория месец е наддал едва 100 грама, което е съвсем недопустимо. Ще го приемат в болница за изследване. Притеснено ми е, на нея още повече.

# 29
  • Мнения: 2 792
Извинявам се, нали бях помолила всички плюнки да се трият след 9 часа вечерта или съм забравила, ок сега моля. Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт