Проблем след премахване на грима с измиващ гел

  • 1 920
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 310
Аз също използвах измиващия гел за лице на Регал и не съм доволна. Лицето ми ставаше сухо все едно е мито със Веро  newsm11От година ползвам измиващите гелове на Орифлейм - грозде, алое и чаено дърво. Всичко си измиват и съм много доволна smile3521 Дори с чаеното дърво ми изчезнаха всички пъпки newsm03

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 779
Аз също използвах измиващия гел за лице на Регал и не съм доволна. Лицето ми ставаше сухо все едно е мито със Веро  newsm11От година ползвам измиващите гелове на Орифлейм - грозде, алое и чаено дърво. Всичко си измиват и съм много доволна smile3521 Дори с чаеното дърво ми изчезнаха всички пъпки newsm03

Ами аз тая сухота я харесвам, защото така си го усещам много чисто лицето. Пък и имайки предвид, че съм със смесена кожа, а през лятото дори мазна, сухотата е нещо рядко срещано при мен и й се радвам като я усещам. Blush Естествено след това задължително нещо за тонизиране и крем, че иначе кожата се предразполага към поява на бръчки.

# 17
  • Мнения: 1 310
С тези на Орифлейм пак се чуствам чиста, но някак, незнам как да го опиша - абе Регала ми идваше силен май. А и не ми помогна за пъпките. Аз също съм с мазна кожа Sad И това чаено дърво ми подейства чудесно Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 10 858
charmz ако не е твърде късно, да си кажа и аз препоръката за измиващ продукт Heart Eyes
Понеже и аз обичам да махам грима само с един продукт, гледам да става за това. Значи това, което ми е харесало до сега е пяната на Галеник (супер икономична е), много приятна, мека, и не изсушава. Почиства перфектно грима.
Другото, което в момента ползвам и много ми харесва е Крем - пяна на Биотерм (от серията Биосорс). Изключително икономична, супер мека и измива страхотно.

Като второстепенен продукт може би пяната на Виши Олиго 25, но не е толкова хубава, на мен много ми изсушаваше.

На Орифлейм съм ги ползвала почти всичките измиващи продукти но те не са за около очи.

# 19
  • Мнения: 492
Не пише изрично на него да не се ползва в зоната около очите и затова действам. Confused Иначе за варианта с предварителното премахване - мислех си го, но предпочитам да отмия всичко наведнъж. Някой може ли да препоръча такъв гел за отмиване И на грима по очите, който да не дразни?   bouquet
Galenik - пяна.

Общи условия

Активация на акаунт