"БИЛКА"с екстракт от бяло грозде

  • 34 844
  • 190
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 111
Лоша работа.Чети отзад на опаковките какво е съдържанието поне да знаеш с какво се мажеш и какво евентуално би могло да предизвика тази отрицателна реакция.Чудно, но много жени са алергични към кремове с плодови и растителни екстракти.

# 166
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Скъпа Ji, хич не се излагам  Wink

Говорила съм със специалист-козметик - такова нещо като крем, подходящ за всички типове кожа няма. Както няма и лекарство, лекуващо всички болести (пенкилер)  Peace

И аз бих искала да има, но няма.

Питах те да ми обясниш, как така един крем е подходящ за всички типове кожа и ти ми отговори, че няма нищо за обясняване и един вид кремовете против бръчки са за всички типове кожа. Е, просто не е вярно. Рекламна стратегия е.

Ако видиш в темата, колко момичета пишат, че кремовете с мавруд не им понасят, ще видиш че съм права. Те са за по-зряла и суха кожа, но това сме го установили от личен опит тип проба-грешка.

Не ми се иска да дойда в твоя магазин примерно, да те питам кой крем на Билка е подходящ за моята кожа и ти да ми кажеш - всеки един. Просто не е сериозно  Peace

# 167
  • Мнения: 1 111
 Ееее, ти наистина обаче си се хванала да спориш и въобще не искаш да разбереш какво имах предвид.
 И не мога да разбера кое от написаното от мен те раздразни толкова много.
Lu-lq, мерси. И аз останах с впечатление, че сериите с мавруд и грозде са за по-зряла кожа. Явно умишлено не указват за какъв тип кожа са  Thinking
На кутията на новия пише 25+.
 Щом не е указано, значи са за всякакъв тип кожа.
/п.п. имам парфюмерия и от българските тези в момента са най-продавани./
Ами щом не пише за мазна, суха и т.н, значи е предвиден за всякаква кожа.Доколко е удачно и възможно това е отделен въпрос.

# 168
  • Мнения: 630
Абсурдно е един крем да действа еднакво на суха и на мазна кожа. Явно на самият производител не му се занимава да прави серии за различните типове кожа и затова си измиват ръцете по този начин. Виждала съм го написано на много кремове, но точно такива избягвам да си купувам, защото моята кожа е комбинирана и трудно се поддържа. Това с крем за "всеки тип кожа" е пълна глупост.
Това си е мое мнение и не ангажирам никого с него Peace

# 169
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Най-се дразня като видя крем за всякакъв тип кожа. Naughty

# 170
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
kremi_s, jaklins радвам се, че има и други на моето мнение  Hug

# 171
  • Мнения: 630
kremi_s, jaklins радвам се, че има и други на моето мнение  Hug
newsm10

# 172
  • У нас
  • Мнения: 304
Здравейте ,мами!С интерес изчетох темата ,защото и аз ползвам серията "Билка" и то пак благодарение на форума.Купих си крема с бяло грозде, тоалетното мляко и антицилулитния крем.С него съм вече от 2 седмици ,а на опаковката пише ефект до 2 месеца ,та за сега не забелязвам някакви лични постижения освен ,че съм упорита в мазането и ръце ме болят вече. Открих и това свое качество в себе си ,упоритост или инат.Искам да попитам трябва ли да се мажат вътрешната страна на бедрата ,защото намирам различни мнения по въпроса?  newsm78 Сякаш сега след третиране повече се забелязва целулита или си внушавам.Но ако няма ефект крема поне са го докарали на аромат newsm10

# 173
  • Мнения: 7 723
... Искам да попитам трябва ли да се мажат вътрешната страна на бедрата ,защото намирам различни мнения по въпроса?  newsm78 ....
Не знам, ама не виждам причина да не се мажат...
Логично и там да се мажеш... Thinking

# 174
  • Мнения: 35 970
... Искам да попитам трябва ли да се мажат вътрешната страна на бедрата ,защото намирам различни мнения по въпроса?  newsm78 ....
Не знам, ама не виждам причина да не се мажат...
Логично и там да се мажеш... Thinking

винаги съм мазала и там продуктите с подобно действие

# 175
  • Paris
  • Мнения: 1 727
... Искам да попитам трябва ли да се мажат вътрешната страна на бедрата ,защото намирам различни мнения по въпроса?  newsm78 ....
Не знам, ама не виждам причина да не се мажат...
Логично и там да се мажеш... Thinking
Не вярвам да има две мнения по този въпрос Naughty

# 176
  • У нас
  • Мнения: 304
Ами и аз така мажа ,но реших да попитам,защото съм чела и противно на това мнение.  bouquet Мерси ще действам!

# 177
  • Мнения: 2 414
За колко време Ви стига анти-целулитният?

# 178
  • У нас
  • Мнения: 304
Антицелулитният  на "Билка" ми стигна за седмица и половина сега съм на втора опаковка.Резултат май няма  smile3516 .Съчетавам и с този на Евелин ,дано до месец има ефект  newsm78 Борбата продължава!!!!!!!!

# 179
  • Мнения: 2 414
Аз вече втора седмица го ползвам и ми е на привършване.

Общи условия

Активация на акаунт