"БИЛКА"с екстракт от бяло грозде

  • 34 849
  • 190
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 557
Днес я видях серията с бяло грозде на поне 3 места. Има я и в Ремедиум

А по-точно? Praynig

# 61
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
По точно на Шишман и Славейков...

# 62
  • Мнения: 7 723
hahaha Joy Joy JoyЩе чакаме.....Руска може да е отишла да го пръска със син камък.... Laughing
Глейте си раб`тата Crossing Arms
Бъгна ми се рутера и два дена кОпах от яд, че ще ми излезне име  ooooh! Crossing Arms

Ето ви една макар и не чак толкова качествена снимка  Whistling

# 63
  • Мнения: 557
И аз днес го видях ,но нищо не си купих за съжаление Sad - заради беба не смея да се мажа много ,много -прочетох че в крема за ръце има витамин А. Поне ръцете мога да си мажа, а в момента използвам този с Мавруд /уникална миризма/. Crazy

# 64
  • Мнения: 2 631
Може да пробвам след време тоалетното мляко с бяло грозде. Фенка съм аз на бялото грозде, така че давайте отзиви!  Laughing

# 65
  • София
  • Мнения: 10 858
Ха сега и мен ме зарибихте. Ще си купя на първо време крема за ръце с Мавруд и душ гела с краставица. Ако ми харесат, тогава и още нещо ще пробвам  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 35 971
душ гелът с краставица го изхвърлих директно - за нищо не го бива според мен

# 67
  • Мнения: 100
На мен Билка като цяло много ми харесва,пробвала съм крема с мавруд,антицелулитния и гела за измиване на лице- допадат ми
В сайта им има подробва информация за новата серия с бяло грозде и аз мисля да пробвам крема Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 10 858
Венета, кой антицелулитен ползва? Обикновения или модулатора от сериата Мавруд?
Чудя се за него, някой ползвал ли го е?

# 69
  • София
  • Мнения: 4 752
След многото положителни мнения за БИлка из форума преди два дни си взех крем с пъпеш и краставица. Не е лош, леко кремче, а и ароматът му ми хареса Flutter Става ми по-лятно като си го сложа Laughing Дано да не се окаже, че запушва порите обаче  Tired

# 70
  • Мнения: 2 631
Венета, кой антицелулитен ползва? Обикновения или модулатора от сериата Мавруд?
Чудя се за него, някой ползвал ли го е?

Ако питаш за модулатора на Билка с мавруд, то аз си го купих. Адекватно мнение, обаче, не мога да дам, тъй като съм се мацала само 2 - 3 пъти, тъй като имам още стар антицелулитен на Нивея и искам да изкъшкам първо него.
Иначе от модулатора мога да кажа засега, че кожата става много мека и ухае приятно. Но не ти става студено от него. Не е като антицелулитните кремове.

# 71
  • Мнения: 1 875
Ай, Руска, кланям се доземи в молба за прошка omm

И що не са я кръстили Керацуда серията Crossing Arms
Последно за каква възраст е? 25+? Много уклончиви описания. Обичам ясни категоризации. Crazy

# 72
  • Мнения: 2 631

Последно за каква възраст е? 25+? Много уклончиви описания. Обичам ясни категоризации. Crazy


Каква ти ясна категоризация чакаш?? Нписали са го така, че от 15 - годишни до 60 - годишни да купуват продуктите им... Нали търсят печалба от оборота...  Crazy

# 73
  • София
  • Мнения: 10 858
Венета, кой антицелулитен ползва? Обикновения или модулатора от сериата Мавруд?
Чудя се за него, някой ползвал ли го е?

Ако питаш за модулатора на Билка с мавруд, то аз си го купих. Адекватно мнение, обаче, не мога да дам, тъй като съм се мацала само 2 - 3 пъти, тъй като имам още стар антицелулитен на Нивея и искам да изкъшкам първо него.
Иначе от модулатора мога да кажа засега, че кожата става много мека и ухае приятно. Но не ти става студено от него. Не е като антицелулитните кремове.

Кафенце, сигурно, защото е модулатор и затова не изстудява. На мен изстудяващите са ми неприятни, предпочитам да не усещам такъв ефект. Ще го пробвам  Peace

# 74
  • Мнения: 7 723
Ай, Руска, кланям се доземи в молба за прошка omm

И що не са я кръстили Керацуда серията Crossing Arms
Последно за каква възраст е? 25+? Много уклончиви описания. Обичам ясни категоризации. Crazy

Моля Crossing Arms Whistling
...

Епа, универсална е. За всички. Whistling
Как да категоризират например гела за бюст?
Сега е модерно за абитуриенските балове да се подаряват цици.
Възрастните жени (като мен) също искат да им пораснат циците.
....и така... Wink

Общи условия

Активация на акаунт