Абитуриентски бал - 15

  • 15 728
  • 188
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 520
Ок,няма да споря,ясно е че разбираш повече от всички във всяка една област Whistling
Какъв ти е проблема бе девойко,не мога да разбера.
Казвам ти каквото знам,защото питаш,а ти ми се правиш на интересна.
Ми много здраве.
Иди,нарави си кола маска,стани цялата в пъпки и петна и до последно се крий в деня на бала!
Така по-добре ли е?
Или да бъда по-мазна.
Ай.......

Би ли казала къде съм питала,че аз нещо не виждам #Crazy
Момичето питаше и аз му отговорих,мисля че имам повече опит в тези неща Peace
И не ти ли омръзна да се заяждаш със всички,вземи и престани защото на всички им писна от злобните ти коментари,как е възможно да има толкова злобни и завистливи хора като теб Sick
Аз си правя кола и за твое сведение не чакам да космясам добре (като теб) за да ида и пъпки нямам следователно явно го правя както трябва Peace
Аз теб не коментирам нали,просто споделях мнението си с момичето-не с теб,така че без обиди,моля Joy вече ставаш смешна със скандалите си,вече се скара с половината в тази тема,не се ли сещаш в кого е вината Crazy

# 121
  • Мнения: 2 229
Абе някоя от вас ще си прави ли кола на ръцете и краката преди бала?Аз се чудя дали да си направя,защото ме  страх да не ми излезнат ситнички пъпчици и да съм пъпчива на бала.Досега съм си ги махала само с епилатор и нямам представа какво ще стане с кожата ми.Някой да има опит? Thinking

Като не си си правила досега, в никакъв случай не пробвай преди бала. Peace
Ако толкова си искала, трябваше няколко месеца по-рано да пробваш.

# 122
  • Мнения: 1 354
Ох грешката е моя,извинявам се.
Върнах се назада и видях кое момиче е питало и съм и отговорила.
А и не,че нещо,но от къде знаеш аз колко опит имам,за да казваш,че ти имаш повече?
И не се заяждам с никого.Обосновавам коментарите си и се дразня,когато някой без обосновка отхвърли мое мнение или твърдение.
Нито съм злобна,нито съм завистлива!Но ти няма как да знаеш,защото не ме познаваш,затова айде не ми казвай каква съм аз.
И не смятам,че нещо ти дава против да проявяваш ирония и сарказъм по мой адрес!

# 123
  • на пистата
  • Мнения: 5 868
 ooooh!

# 124
  • Мнения: 86
Може ли да те помоля да кажеш нещо повече.
Аз досега не съм чувала за такова нещо.Поне в нашия град и училището ми няма такива неща и ми стана любопитно. Rolling Eyes

Ходи се пред дома на класната и се пеят песни от рода на учителко любима, клетва и т.н. и после или се отива в класната и тя черпи с нещо символично ,колкото да не е без хич или някъде на кръчма, както в моя случай,защото класната няма къде да ни сложи 26 парчета Simple Smile

# 125
  • Мнения: 270
Аз и в 8ми клас като завършвах ходихме на серенади.Снощи бяхме в кръчма, защото класния няма къде да ни събере-пеем, забавляваме се.Подарихме му една химикалка, писалка и ключодържател, но за бала има и още един подарък за него.Той беше поръчал салати и мезета, пък ние си плащахме пиенето.Иначе в понеделник и в сряда пак ще ходим.Само, че този път ще е в дома на учителите ни.Общо взето е сбирка на класа само, че при някой даскал и той черпи пък ние пеем и си лафим.И по принцип, за да не се ходи с празни ръце се взима нещо.Само за класния взехме подарък, а за другите сигурно ще е букет цветя.Забавно е, на мен лично много ми харесва, става голям купон Simple Smile Дано сте разбрали от това, което се опитах да ви опиша Simple Smile

# 126
  • Мнения: 475
Много хубави традиции , аз не бях чувала за такова нещо,браво супер, емоции Hug Flutter

# 127
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
А вие на вашите класни какво ще подарявате?
Ние в нашия клас си имаме една ......"любимка",която е първа дружка с класната ни,абе като най-добра приятелка и е,та.......тя реши(даже и не предложи да го обсъдим)да и подарим екскурзия SickПредставяте ли си,ама че хубав спомен ще и остане,особено като екскурзията щяла да е за 2 дни в Стаозагорските минерални бани #Crazy

# 128
  • Мнения: 161
А вие на вашите класни какво ще подарявате?
Ние в нашия клас си имаме една ......"любимка",която е първа дружка с класната ни,абе като най-добра приятелка и е,та.......тя реши(даже и не предложи да го обсъдим)да и подарим екскурзия SickПредставяте ли си,ама че хубав спомен ще и остане,особено като екскурзията щяла да е за 2 дни в Стаозагорските минерални бани #Crazy

недейте на нашаете бани...има къде къде по-хубави месте...ние на нашата класна и подарихме цифров апарат

# 129
  • Мнения: 1 354
Момичета това звучи страхотно.
Ние в нашия град,нито в града,в който уча нямаме такава традиция,но ми звучи много готино.
Сигурно си прекарвате супер.
Трябва да пусна идеята на съучениците си,за да видим какво ще кажат.

А иначе и ние на класната ще подаряваме цифрово фото,защото тя е маниачка на тема екскурии,а няма с какво да заснема преживяванията си.
Мислехме за екскурзия,но тя е обиколила цяла Европа и някои страни от близкия изток.
А там,където не е ходила идва прекалено скъпо.
И така решихме да остане цифров.Все пак мисля,че ще остане доволна и ще бъде щастлива,а това е най-важното.
Мисля,че не е важно подаръка да бъде скъп или пък тузарски,а да бъде по сърце на човека. Peace

# 130
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Аз пък мисля,че трябва да е нещо,което ще и остане за спомен цял живот.А това в тия бани -   те доколкото аз знам са били доста порутени и освен това са ей тука,на две крачки,каква екскурзия е това #Cussing outИмаше предложения да се вземе нещо златно или пък да дадем на художник да направи портрет на нея и на мъжа и,което ще е доста по-добре,но...... Crossing Arms

# 131
  • Мнения: 270
На нашия класен подаръка му е пари.Мислихме за нещо златно, но той не носи такива неща.Аз в предишна тема бях споменала, че ще му дадем пари и той ще си вземе или GSM или туристически обувки.Той си го поиска това.Така е най-лесно, тъкмо няма да се чудим какво да купим и дали ще му хареса.А вие подарък за училището ще купувате ли?

# 132
  • Мнения: 2 229
Това със серенадата е много хубава традиция, но зависи от класната/класния.
Ние и да имахме такава традиция, ме избива на искрен смях, като си представя да правим такова нещо с нашата класна. Crazy

# 133
  • София
  • Мнения: 520
И при нас е традиция да се правят серенади,ние не правихме на класната,защото тя не искаше,а на директорката,която също ни беше много близка Heart Eyes но ние не пеем песни,а отиваме с духова музика-в нашия град това бяха едни цигани,които направиха страхотен купон тръгваме от някъде,където се събираме всички и така пеша до директорката,а пред тях играем хора,а след това се почерпихме в тях и беше много весело,по принцип в нашия град (Видин) серенадата е задължителна и всички я правят по този начин Laughing

# 134
  • Мнения: 1 379
Абе, хора, пак ме затресе една стара дилема - със или без чорапи(чорапогащник) на бала  newsm78 ще съм със сандали и си мисля, че няма да стои добре дори и да са без ограничител, ама нали пък е официална рокля и не вървяло без, пък и верно самия крак ще стои доста добре...ама нз не мога да реша кво да прая (нищо ново де  Joy ). Вие кво решихте в крайна сметка по тоя въпрос?  Thinking Joy

Общи условия

Активация на акаунт