Абитуриентски бал - 15

  • 15 709
  • 188
  •   1
Отговори
  • Мнения: 893
Абитуриентски бал







предишни теми :


Абитуриентски бал - 7
Абитуриентски бал - 8
Абитуриентски бал - 9
Абитуриентски бал - 10
Абитуриентски бал - 11
Абитуриентски бал - 12
Абитуриентски бал - 13
Абитуриентски бал - 14



Модни къщи:
модна къща "Романтика"
"Мон Амур"
"Симон"
"Холидей Сона"
"Джул"
"Галинел"
"Виргиния Ателиер"


Предаването "Такъв е животът - Балът":

08.03.2008
15.03.2008
05.04.2008
19.04.2008
26.04.2008


Форумски абитуриентки 2008:

20 май(вторник):

YaNaAaa -  Ресторант "Елбрус", гр. Пазарджик

21 май(сряда):

just_smile_{F} - ресторант "Верея", Стара Загора

23 май(петък):

Raulista - хотел "Шератон", София
Betty Boop - ресторант "Балкан",  Плевен
NaNicHka - ресторант " Марица', Пловдив
issues - хотел "Принцес", София.

24 май(събота):

аХ`Не! - хотел "Тиара Бийч", Слънчев бряг
pav4eto - хотел "Троян Плаза" , Троян
L 0 V E - хотел "Мимоза",  Златни пясъци
_Rossy_ - хотел "Iberostar Sunny Beach", Слънчев бряг
Wa...wA - хотел "Аугуста", гр.Хисар
libellen - хотел "Шератон", София
moonbeam - хотел Санкт Петербург, Пловдив
blacklady - хотел "Кемпински -Зографски"
Crystalls - "Sky Plaza", София
ICE_89 - "Новотел Пловдив", Пловдив

25 май(неделя):

СлеДи оТ СълЗи - хотел "България", Добрич
kaSsisS - ресторант "Боровец", Шумен
^DeNiAl^ - Велико Търново

26 май(понеделник):

elitsssa - "Интерхотел Сандански", Сандански
Betty Boop - хотел "Диамант", Слънчев Бряг (втора бална вечер)

27 май(вторник):

BeRrY_GiRl - ресторант "Радисън", София



Последна редакция: пн, 12 май 2008, 20:30 от СлеДи оТ СълЗи

# 1
  • Мнения: 475
Честита нова тема! Grinning  bouquet

# 2
  • Мнения: 270
Отново браво Simple Smile

# 3
  • Мнения: 6 028
третаааааааааааааааааааааааа Party


Браво Следи  Hug

# 4
  • Мнения: 2 897
Кажете сега с какъв маникюр ще се сте на бала, какъв цвят, шарки Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 280
 Като казахте маникюр, ICE_89 ти опази ли ноктите вчера  Flutter
 запис

# 6
  • Мнения: 5 173
ха, за къде без мен

# 7
  • Мнения: 475
Като казахте маникюр, ICE_89 ти опази ли ноктите вчера  Flutter
 запис

Дам  Grinning, живи са,чистих с домакински ръкавици и чиниите мия така
, няма да има нужда от ноктопластика ,дължината им в момента е точно такава каквато искам дано не ги счупя Praynig

Маникюра мисля да е френски и педикюра също  с цветенца  в комбинация от бяло, сребристо,черно и камъче може би Simple Smile

# 8
Може ли да ми препоръчате някакви сенки, трябват ми двойни или тройни със сиво и бяло ???
Мм трайни и да са до около 20 лева... май искам много  Embarassed
Предложения ?

# 9
  • Мнения: 22 471
Може ли да ми препоръчате някакви сенки, трябват ми двойни или тройни със сиво и бяло ???
Мм трайни и да са до около 20 лева... май искам много  Embarassed
Предложения ?

Севънтийн имат палитра 3ка, мисля че беше около 16лв, може и по-малко. Буржоа също, бяло, сребристо, черно.

# 10
  • DE
  • Мнения: 967
Хубава тема!!!

# 11
zdraveite na vsi4ki abiturientki mnogo ste qki vsi4kite ne se karaite za gluposti pomagite si v resheniata za bala zashtoto kolkoto i da e tova e edna nezbravima ve4er koqto shte si  super kupon4e pojelavam vi vsi4ko nai xubavo i da ste nai qkite abiturientki v cqla bg puk moje i izvun neq Hug  Wink az ne sum abiturientka sled no mi predstoi sledvashtata godina taka 4e ako iskate da pitate neshto moje da zadavate vuprosi Hug Party Simple Smile Grinning bowuu hahaha

# 12
xaxaxa "teritooo"purvo se nau4i da pishesh posle shte ti zadavame vuprosi hahaha

# 13
az mislq 4e na borjua sa xubavi i eftini newsm78

# 14
  • Мнения: 1 813
А има ли някой,на който ще му се наложи да си прави ноктопластика?

# 15
  • Мнения: 161
ах`не ,аз мислех да си правя ,но се отказах или по-точно ме отказаха

# 16
  • Мнения: 6 624
Може ли да ми препоръчате някакви сенки, трябват ми двойни или тройни със сиво и бяло ???
Мм трайни и да са до около 20 лева... май искам много  Embarassed
Предложения ?
Вземи си базата за сенки на Арт Деко и е без значение какви ще сенките /като изключим цвета разбира се/

# 17
  • Мнения: 199
И аз не знам какво да си правя ноктите. В момента не са ми много дълги, ама дано след 2 седмици да са с по-подходяща дължина. Не мисля да слагам ноктопластика, по простата причина, че няма да я опазя  Crazy . И трябва да я поддържам после, а на мене не ми трябва за след бала, така че само за една вечер няма смисъл. Пък и съм чувала, че се разваляли ноктите  Thinking . Така ли е?

# 18
  • Мнения: 161
и аз така съм чувала...за това моята маникюристка не прави такива неща

# 19
всичко изкуствено е вредно но в името на красотата ...  bombs  Joy pletka

# 20
  • Мнения: 5 173
и аз така съм чувала...за това моята маникюристка не прави такива неща
това е оправдание Whistling
А моите нокти се изпочупиха точно за бала, не че бяха мн дълги де. Но маникюристката ми така ме лакира, че не си личеше изобщо Peace

# 21
  • Мнения: 89
аХ`Не! ,аз мила,в петък съм на ноктопластика  Grinning

# 22
  • Мнения: 270
Пък и съм чувала, че се разваляли ноктите  Thinking . Така ли е? [/i]

Братовчедка ми е с ноктопластика от доста време.До колкото ме е информирала маникюристката ти изпилява твоя нокет(не до "мръвка"Simple Smile, но го изтънява], за да ти постави гела.В момента не може да си позволи да е без ноктопластика, защото вече ноктите и са като найлон.Дали не ги разваля?
Вярно, че от един път не може да стане така, но също друга моя приятелка и правиха и то само един път и после ноктите и докато се оправиха трябваше да мине доста време, защото трябваше да израстат на ново отначалото на нокета, защото стои едно грапаво и гадно.И ви уверявам, че маникюристките, които са им правили това са професионалистки, просто това си е вредно за нокета, и най-вече за емайла му.

# 23
  • Мнения: 475
Не бих си жертвала ноктите ,пък и после разходи за поддръжка, залагам на естественото Nerd

# 24
  • Мнения: 26
Аз възнамерявах да ходя на ноктопластика, но в Пазарджик има уж две много добри маникюристки и при едната си запазих час и в един момент срещам една позната която си е правила ноктопластика и знаете ли как беше? Не и е пилен нокатя които трябва да се постави а и е пилена пожата около неиния си нокат, ама като казвам пилено това означава че е направено на рана и това като си го докосела се едно и забивали хиляди иглички в кожичките й. За това реших да си wзема изкуствени и да ида да ме налакират от колкото след това да сажалям че сам си попиляла ноктите само и единствено за една вечер.  Laughing

# 25
  • Мнения: 199
Олеее много гадно  Confused . А после като си махнеш ноктопластиката, как ще правиш каквото и да било с тия ръце, след като ноктите ти са толкова тънки  Thinking . То сигурно боли. Ааа не благодаря  Naughty

# 26
  • Мнения: 4 435
Малееее,голямо писане сте ударили.
Забравих какво трябва да кажа...сигурно ще изпусна някой  Embarassed. Значи на Айската да кажа,че роклята е страхотна.Освен слабост към камъните,имам слабост и към всичко с гол гръб,и за мен нито деколте,нито къса пола могат да са секси така както едно голо,хубаво гръбче.Айс,не се притеснявай за корекцията,пак ще е супер ,сигурна съм. Hug

Нещо на Теди май трябваше да кажа,ама забравих. Embarassed Hug

kiksi  роклята е мн хубава,кога ще я покажеш на теб. Praynig

Ами това е,имаше още,ама тотално зациклих....ще пиша пак. ooooh!

# 27
  • Мнения: 4 435
Чета тука разни глупости за ноктопластиката.Била съм нон-стоп две години и като я махнах,ноктите им имаха просто нужда да поизрастнат около 2-3 седмици и никакви пробНлеми повече.Дори смятам,че сега ми станаха по-здрави.

# 28
  • Мнения: 165
Аз също бях на бала с ноктопластика -леле колко бях щастлива с тия нокти  Laughing обаче като и ги махнаха  ooooh! ужасТ  Crazy горния слой изобщо го нямаше.Някъде около месец трябваше за да ми се оправят ноктите и както каза Slav4e_Av4e и на мен ми се стори ,че след това  ми станаха по здрави!И въпреки тва аз съм за ноктопластиката  СЛАГАЙТЕ и не му мисляте(за тези който се чудят)  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 813
1. Аз съм за наложителна ноктопластика,просто нямам нокти.
2. Та по тази причина нямам какво да губя  Party Crazy

# 30
  • Мнения: 26
Slav4e_Av4e и аз съм за ноктопластиката, но не бих се дала на някви некадърници  Grinning в по големите градове ДА, но в Пазарджик НИКОГА  Peace

# 31
  • Мнения: 4 435
Slav4e_Av4e и аз съм за ноктопластиката, но не бих се дала на някви некадърници  Grinning в по големите градове ДА, но в Пазарджик НИКОГА  Peace

Е,моята я правиха също в малък град,тука в Кърджали,но мацката си разбира от работата.Не всяка маникюристка в София е добра примерно.Ако искаш ми вярвай,ама в мол-а не можа една да ми направи посочена от мен декорация,и просто накрая я помолих да ме лакира с един цвят само и станах и дори не платих,тръгнах си.Иначе попитах,колко дължа,но и на нея й беше неудобно и само се извиняваше.Така,че това е относително.Предполагам,че всеки би се доверил на своята маникюристка,все пак за да ходиш по принцип при някоя,трябва сам да си си я избрал,да си я и сравнил с други и така.

# 32
  • Мнения: 681
Видях че тук си имаме няколко момичета които разбират от преливащи се цветове в грима,т.е. когато са повече от два цвята. Та исках да помоля за съвет понеже ще се гримирам сама - роклята ми е между шампанско и златисто,с тъмна коса и очи съм - какъв 3-ти цвят мога да вмъкна в грима освен бледо шампанско и по-силно златисто? Нищо не ми идва на ум. newsm78
Може и някакъв друг цвят,но ми се струва че няма да подхожда /освен опушено с което се гримирам почти постоянно/

# 33
  • Мнения: 146
Хаха, в мол-а излагация  hahaha . Аз не съм и мислела да се пробвам там на маникюр, за който да платя ей такава сума  Shocked, а то се оказва, че не са много професионалисти  Joy. Така де, само да им завидиш на мутресите, дето си мислят, че са при добри професионалисти. Аз няма да слагам ноктопластика. Честно казано май съм от малкото, които харесват къси нокти, оприличавам ги на перлички и ми стоят много сладко, даже незнам кога,но съм виждала на аХ`Не! ноктите и много ми харесват, сега чета ,че и тя ще си слага ноктопластика. А сега се боря с един нокът на средния пръст, плочката се счупи до половината и сега го държа така, дано не падне,ама е много неприятно. А за бала, тъй като нямам друго бижу, освен колието на ноктите ще накарам да ми нарисуват нещо  Crazy и няма да съм със семплия френски маникюр,а реших, че искам един зелен преливащ лак, който би ми подхождал на роклята.

# 34
  • Мнения: 240
А има ли някой,на който ще му се наложи да си прави ноктопластика?

Само за този повод според мен наистина е малко излишно. Ако си слагате, моят съвет е да си поддържате дълго време след това, а не само да я сложите и после да я махнете...тогава по-добре си вземете изкуствени нокти!  Peace

Иначе аз моята я махнах и сега пред бала пак ще си сложа, няма нищо страшно, нищо грозно и нищо вредно Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 519
Това за ноктопластиката наистина са глупости-ставали като найлон,оставаш без нокът hahaha ако ти ги сложи някой професионалист няма никаква опастност от това Peace Аз също съм била с ноктопластика доста време и като ми я махнаха ми нямаше абсолютно нищо на ноктите,разбира се не правете опити да си ги махате сами,защото тогава със сигурност ще останете без нокти #Crazy
Slav4e_Av4e и аз съм за ноктопластиката, но не бих се дала на някви некадърници  Grinning в по големите градове ДА, но в Пазарджик НИКОГА  Peace
Бъди сигурна, че в по-големите градове не всички са толкова добри, колкото мислиш, в това съм се убедила многократно Peace Аз си правих моята ноктопластика във Видин и мога да ти кажа, че по-доър професионалист от тази маникюристка не съм срещала, дори тук в София, където е пълно с какви ли не псевдо маникюристки Peace

# 36
  • Мнения: 6 028
Хм.... Нещо темата замря. Изведнъж тишина. Всички се изнизаха нанякъде  Rolling Eyes
Ехооооо Тук ли сте?...
Славче ще ми отговориш ли къде си направи така къдрева косата....Чакам отговор от когаааа  Joy
Павче сменила си снимката....Готина е.  Peace

# 37
  • Мнения: 339
аз няма да правя ноктопластика поради причината че си харесвам такива никтите ( е малко по-дълги също но ...)
днес ще ходя на козметик да ми почисти лицето...
търсих супер много за тази основа на арт деко но не намерих в бс ( аХ`Не ти ли беше споменала за нея? доколкото знам си от Бс  Praynig)
взех си едни златисти прахообразни сенки като малка солничка ми изглеждат и мн ми ги хвалеха... дано са добри....  Rolling Eyes

libellen ICE89  страхотни рокли  Peace

# 38
  • Мнения: 1 813
Не. Не съм аз.

# 39
  • Мнения: 339
извинявай  Peace

# 40
  • Мнения: 1 280
_Rossy_ в Стил има  Peace Това е парфюмерията над Безистена, не тази вътре, а малко по-нагоре /уф дано ме разбра/

# 41
  • Мнения: 4 435
Хм.... Нещо темата замря. Изведнъж тишина. Всички се изнизаха нанякъде  Rolling Eyes
Ехооооо Тук ли сте?...
Славче ще ми отговориш ли къде си направи така къдрева косата....Чакам отговор от когаааа  Joy
Павче сменила си снимката....Готина е.  Peace


Опссс   Embarassed, ето какво съм забравила. Joy Значи това е правено с преса, подобна на вълнообразните.Само че при фризьорка е правено.Съмнявам се че това би ти помогнало обаче. Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 475
аз няма да правя ноктопластика поради причината че си харесвам такива никтите ( е малко по-дълги също но ...)
днес ще ходя на козметик да ми почисти лицето...
търсих супер много за тази основа на арт деко но не намерих в бс ( аХ`Не ти ли беше споменала за нея? доколкото знам си от Бс  Praynig)
взех си едни златисти прахообразни сенки като малка солничка ми изглеждат и мн ми ги
хвалеха... дано са добри....  Rolling Eyes
libellen ICE89  страхотни рокли  Peace

Мерси Simple Smile
И аз такива нокти харесвам 1-2-3 мм по-дълги от пръста(как го обясних само)
Аз редовно си ходя на почистване на лице,миналата седмица ходих последно, и на 19 пак ,че кожата ми да е хубава,аз почнах от днес на солариум ,нали бях изгоряла и нямаше как да ходя не знам дали ще стана черна,но е по добре отколкото без хич ,по принцип хващам бързо тен ,ще ходя  пък каквото стане.
Аз днеска ще си купувам такава основа за сенки и намерих един сайт където пише къде в Пловдив има продукти на артдеко ето ти да видиш за Бургас
http://www.nardis-bg.com/ виж на инфо партньори , пишеше някакъв магазин "Стил" на главната

СлеДи оТ СълЗи   обеците на Преслава от какъв метал са ?Simple Smile

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 15:15 от ICE_89

# 43
# 44
  • Мнения: 6 028
Славче мерси за отговора. Ще говоря с една фризьорка да видим дали ще може да ми направи такива кичури.

# 45
  • Мнения: 4 435
Славче мерси за отговора. Ще говоря с една фризьорка да видим дали ще може да ми направи такива кичури.

Направо пообиколи по салоните и питай за такава преса,все някъде ще я има. Hug

# 46
  • Мнения: 270
За ноктопластиката: някои нокти може да не се прецакат.Зависи от човека и организма му, но колкото мои приятели са си правили после ноктите им стават ужасни.
LOVE, мерси сладур Simple Smile

# 47
  • Мнения: 9
javascript: ClipBoard('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246184');
няколко предложения и от мен за маникюр и тоалет за изпращането ,а може и за някоя дама на бал Hug

# 48
  • Мнения: 2 229
javascript: ClipBoard('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246184');
няколко предложения и от мен за маникюр и тоалет за изпращането ,а може и за някоя дама на бал Hug

Моите нокти бяха нещо подобно:

Толкова им треперех с месеци да не се счупят, а слад бала реших, че са били маааалко прекалено дълги. Joy

# 49
  • Мнения: 9
днес няма толкова активни форумци колкото вчера Thinking къде се изгубихте????????

# 50
  • Мнения: 2 229
днес няма толкова активни форумци колкото вчера Thinking къде се изгубихте????????

Учат за изпитите може би, няма лошо.  Grinning
Освен по история, някой друг не наближава ли?

# 51
  • Мнения: 1 813
По история мина,както и повечето предварителни.
Народа релаксира хаххаха както мен от понеделник насам.  Laughing

# 52
  • Мнения: 893
ICE_89, не са от благороден метал..нито стомана...една сплав, ама й забравих името. Педи имаше едно изложение на ръчния труд, обикалящо България. Там правеха много нестандартни бижута от тази сплав.   bouquet
Даже се чудя как е прежалила толкова пари за обеци, които даже не са сребърни ooooh! Нищо, че са жестоки Blush

# 53
  • Мнения: 339
днес няма толкова активни форумци колкото вчера Thinking къде се изгубихте????????

Учат за изпитите може би, няма лошо.  Grinning
Освен по история, някой друг не наближава ли?
geo 08.06 SU

# 54
# 55
  • Мнения: 199
Ох момичета вие сте ми последната надежда. Confused Тъй като няма да мога да отида при професионален гримьор, трябва да се наклепам сама или да помоля приятелка, ама проблема е, че не знам в какви цветове. Видяхте рокличката, с тигрови шарки. Не искам силен грим, някакви идеи  Praynig . Не знам какво ще правя. И за прическата също, защото преди 2 месеца някъде се напрвих на каре, даже може и по-късо да е  Cry . Ако се сещате за няква прическа за къса коса, много моля  пишете  Praynig Praynig Praynig . И за грима също Tired

# 56
  • Мнения: 270
Аз не си спомням роклята..Ако може пак да я пуснеш Simple Smile А прическата е тази тип Риана?Или аз се бъркам?

# 57
  • Мнения: 681
Видях че тук си имаме няколко момичета които разбират от преливащи се цветове в грима,т.е. когато са повече от два цвята. Та исках да помоля за съвет понеже ще се гримирам сама - роклята ми е между шампанско и златисто,с тъмна коса и очи съм - какъв 3-ти цвят мога да вмъкна в грима освен бледо шампанско и по-силно златисто? Нищо не ми идва на ум. newsm78
Може и някакъв друг цвят,но ми се струва че няма да подхожда /освен опушено с което се гримирам почти постоянно/

Никой ли няма да помогне с идейка? Tired Praynig

# 58
  • Мнения: 475
СлеДи оТ СълЗи  те щяха да са тежки ако бяха от сребро или бяло злато,от тази сплав дето казваш предполагам ,че не са много тежки, обеците си заслужават много са хубави  bouquet Flutter

# 59
  • Мнения: 893
СлеДи оТ СълЗи  те щяха да са тежки ако бяха от сребро или бяло злато,от тази сплав дето казваш предполагам ,че не са много тежки, обеците си заслужават много са хубави  bouquet Flutter


Не са тежки ли...  Laughing Ела ги поноси малко  Joy
Тя самата ми беше казала, че ги е слагала само за клипа и после за участие във Вн и повече няма да направи тази грешка, щели да й се скъсат ушите  hahaha
Аз като колекционер на обеци(вече имам над 50 чифта  Embarassed) уж съм свикнала с по - леки, по -тежки...обаче това как тежи...
Първия път като ги сложих да се видя стоях с тях 20 мин и вече ме боляха ушите. Оттогава ги слагам от време на време и си ги разкарвам в къщи, та почнах да свиквам  Blush  bouquet  bouquet  bouquet

# 60
  • Мнения: 240
kikssi, и аз не се сещам за роклята ти....ако искаш пусни пак снимка, за да ти дадем съвети. Наистина тигровото е доста специфично и трябва да се внимава, когато се съчетава с грима! Peace

# 61
  • Мнения: 1 354
 newsm44 Вчера бях на ноктопластикааааа  newsm44 newsm53

# 62
  • Мнения: 1 354
Сега съм с френски маникюр като бялата лента не е обикновената изчистена бяла лента,а като дантела.Правено е с печат.
А декорацията ми за бала ще бъде почти като това-
Само,че с едно цвете другото ще е с бяло едни мрежи....уф неща,които не разбирам,никак не мога да обяснявам.А бе с две думи,много прилича на това,но след бала ще ви го покажа Peace

# 63
  • Мнения: 5 173
Тя самата ми беше казала, че ги е слагала само за клипа и после за участие във Вн и повече няма да направи тази грешка, щели да й се скъсат ушите  hahaha
Следи, откъде си намери обиците?
И коя е тя, че съм изпуснала Blush

# 64
  • Мнения: 893
Тя самата ми беше казала, че ги е слагала само за клипа и после за участие във Вн и повече няма да направи тази грешка, щели да й се скъсат ушите  hahaha
Следи, откъде си намери обиците?
И коя е тя, че съм изпуснала Blush

Подарък са ми от Преслава. Та тя е "тя"   bouquet  bouquet

# 65
  • Мнения: 5 173
бе, и аз така си помислих, но не бях сигурна. Връзкарка такава Simple Smile

# 66
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Абе някоя от вас ще си прави ли кола на ръцете и краката преди бала?Аз се чудя дали да си направя,защото ме  страх да не ми излезнат ситнички пъпчици и да съм пъпчива на бала.Досега съм си ги махала само с епилатор и нямам представа какво ще стане с кожата ми.Някой да има опит? Thinking

# 67
  • Мнения: 1 354
Абе някоя от вас ще си прави ли кола на ръцете и краката преди бала?Аз се чудя дали да си направя,защото ме  страх да не ми излезнат ситнички пъпчици и да съм пъпчива на бала.Досега съм си ги махала само с епилатор и нямам представа какво ще стане с кожата ми.Някой да има опит? Thinking
С твоята кожа ме съмнява някоя от нас да има опит.Аз със сигурност нямам.
Някой ще ти кажат,че излизат.Други не.
Според мен не можеш да ги пуснеш да пораснат за една седмица достатъчно за кола маска.
Карай си по традиционния начин,с който си свикнала.
За една вечер струва ли си да ходиш една-две седмици окосмена  Sick за кола  Sick
А найстина ме съмнява за толкова кратко да събереш достатъчно материал.
А иначе аз ще си ги махам и на ръцете,и на краката...както винаги до сега. Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 519
Не е нужно да чакаш да станеш като маймуна,за да идеш на кола маска,по тази логика тези които редовно си я правят през повечето време ходят космясали ли Laughing
Абе някоя от вас ще си прави ли кола на ръцете и краката преди бала?Аз се чудя дали да си направя,защото ме  страх да не ми излезнат ситнички пъпчици и да съм пъпчива на бала.Досега съм си ги махала само с епилатор и нямам представа какво ще стане с кожата ми.Някой да има опит? Thinking
Няма как да си сигурна какво ще стане,ако до сега не си си правила,но има разни успокояващи лосиони и кремове,аз винаги след обезкосмяване се мажа с един крем,който много добре ми действа,иначе ми се появяват едни ситни пъпчици и дори ме боли,така че опитай така Peace

# 69
  • Мнения: 1 354
За да стане както трябва колата,космите трябва да израстнали всички и достатъчно,за да ги хване от корен колата.
Ако не са равномерно-тези дето ще набождат ще гонят вече излезлите.А рядки черни точки е ужасна гледка. Sick
Така мисля аз,а и това знам от моята козметичка.На ръцете все пак ги махам само с кола.
Смятам,че имам някакви познания в областта,макари бегли. Rolling Eyes

# 70
# 71
  • Мнения: 681
Абе някоя от вас ще си прави ли кола на ръцете и краката преди бала?Аз се чудя дали да си направя,защото ме  страх да не ми излезнат ситнички пъпчици и да съм пъпчива на бала.Досега съм си ги махала само с епилатор и нямам представа какво ще стане с кожата ми.Някой да има опит? Thinking

Първо ако си с тен не ти препоръчвам кола маската в никакъв случай Naughty И второ,на мен също ми се появявят такива точици,но на следващият ден няма и помен. Плюс това никой не е казал че трябва точно преди бала да я правиш колата,остави си 3-4 дни за да няма проблеми - все пак космите няма как толкова бързо да се появят отново.  bouquet

# 72
  • Мнения: 3 782
kikssi , зависи и от това каква си, По-светла ли си? аз си те представям с някои от тези цветове http://www.healthandbeauty.net.au/images/bobbi-brown-metallic-collection.jpg. Тук може да видиш кои цветове съответстват на цвета на очите ти http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://bellasugar.com/file … 6hl%3Dbg%26sa%3DN, тук има и грим http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://img2.timeinc.net/in … 6hl%3Dbg%26sa%3DG. Защо не пробваш и в Тазз, програмата за грим? Ще видиш какво точно ти отива. Успех! Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 519
За да стане както трябва колата,космите трябва да израстнали всички и достатъчно,за да ги хване от корен колата.
Ако не са равномерно-тези дето ще набождат ще гонят вече излезлите.А рядки черни точки е ужасна гледка. Sick
Така мисля аз,а и това знам от моята козметичка.На ръцете все пак ги махам само с кола.
Смятам,че имам някакви познания в областта,макари бегли. Rolling Eyes

Ок,няма да споря,ясно е че разбираш повече от всички във всяка една област Whistling
Значи този път ще почакам да стана като маймуна преди да ида на кола ooooh!
kikssi имам една програма,където се гримираш,не е като обикновенните,които те правят изкуствена,никога няма да разбереш че е направено с програма,има много богато разнообразие от сенки(и не само) можеш да пробваш кое ще ти отива,а и дават и марките,така че можеш да се направиш както ти харесва и да си вземеш същите сенки и да се гримираш така,ако те интересува мога да ти я пратя  bouquet

# 74
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Не е нужно да чакаш да станеш като маймуна,за да идеш на кола маска,по тази логика тези които редовно си я правят през повечето време ходят космясали ли Laughing
Абе някоя от вас ще си прави ли кола на ръцете и краката преди бала?Аз се чудя дали да си направя,защото ме  страх да не ми излезнат ситнички пъпчици и да съм пъпчива на бала.Досега съм си ги махала само с епилатор и нямам представа какво ще стане с кожата ми.Някой да има опит? Thinking
Няма как да си сигурна какво ще стане,ако до сега не си си правила,но има разни успокояващи лосиони и кремове,аз винаги след обезкосмяване се мажа с един крем,който много добре ми действа,иначе ми се появяват едни ситни пъпчици и дори ме боли,така че опитай така Peace

Ами в интерес на истината последня път отидох козметичка да ми ахен мустачките и...нестига че ме изгори,ами и сега съм със сиииитнички пъпчици около устата SickАма незнам сега за краката и особено за ръцете как ще е,определено няма как да ме изгори,но за пъпки се притеснявам.Хем предния път и с кремове ме маза,и с антибактериални пудри и с кво ли още не и пак ooooh! Whistling

# 75
  • DE
  • Мнения: 967
missy_13, прати ми я на мен моля, те!

# 76
  • Мнения: 475
Зависи много от колата търсете да е перлена и с лентички да махат, защото аз ходих на две места за ръцете на едното място ставах на пъпки при никнене на космите говоря ,а с тази перлената  не станах ама се мазах след това няколко дена с акне аут активен лосион за да предотврати подкожните косми (вярно изсушава кожата,но слагаш боди лосион и си 6),
Който си маха космите независимо къде с епилатор става на тия ситни пъпчици или петънца червени, те не стават много ако след баня се епилираш и естествено сложиш пудра или се намажеш  лавандулово масло  и то принципно тия работи се пробват как ще реагира кожата,аз пробвах преди месец ,защото не бях си обезкосмявала ръцете и ефекта беше добър, и мисля 3 дни преди бала пак да се отърва от тях Peace

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 20:37 от ICE_89

# 77
  • Мнения: 1 379
missy_13. ако не е мноо нахално може ли и на мен  Grinning  bouquet

# 78
  • Мнения: 6 028
 Joy
missy_13. ако не е мноо нахално може ли и на мен  Grinning  bouquet
и на мен  Joy

# 79
Лорън пускам ти линк и към прическата само с разликата че ще имам фрукети отгоре
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=245605&photo=6
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=245605&photo=7
тая русата кака дето ми предлагаш си е готина ама мен ми трябва нещо което да си личи повече..нз и аз не че съм много ориентирана ама не ме кефи особено  Laughing

# 80
  • Мнения: 42
missy_13 , може ли и на мен  Embarassed  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 6 028
missy_13 , може ли и на мен  Embarassed  Simple Smile
хехе Laughing

# 82
  • Мнения: 146
Хора, стига сте се надпреварвали. Мисля, че тази програма, за която се говори е, един сайт в интернет. Нещо от рода на www.taaz.com , но не съм много сигурна. Така че, вижте-там се правят много реалистични промени със собствени снимки.

# 83
каде да взема кола за бала

# 84
  • Мнения: 89
*Maybelline*  , аз вчера си направих кола на ръцете за 1 път,много се притеснявах и козметичката ме беше предупредила да ида по-рано,за да не ми излезнат пъпки,но НЕ нищо ми няма,много съм доволна newsm44 (но по принцим съм слабо окосмена аз) Петък съм на ноктопластика,събота ще си слагам мигли и неделя ми е бала с родните  newsm68 newsm44 newsm53

# 85
  • Мнения: 2 414
NaNicHka,цели мигли или на снопчетата ще си слагаш?

# 86
  • Мнения: 89
Мелиса , на снопчета. newsm03

# 87
  • Мнения: 2 414
Аз съм чувала,че цели мигли било по-добре,защото после със снопчетата падала и част от твоите мигли. newsm78
И аз съм много навита да си сложа мигли,но май ще пробвам сама първо. Laughing

# 88
  • Мнения: 89
падат непадат - искам ги..вчера на една жена й сложиха СТРАХОТНА БЕШЕ! Тя ми каза ,че от година си ходи така и няма оплаквания,само задължително е като решиш да ги махаш,да идеш да си ти ги махне козметичката!

# 89
  • Мнения: 2 414
 Hug
В Асеновград ли ще си ги слагаш?А на снопчетата слага ли се спирала? Rolling Eyes

# 90
  • Мнения: 89
Да в Асеновград,мисля да не слагам спирала те и без нея излгеждат божествено.

# 91
  • Мнения: 893
Hug
В Асеновград ли ще си ги слагаш?А на снопчетата слага ли се спирала? Rolling Eyes

Ако сложиш спирала, след това ще трябва да я махнеш...предполагам до 14 часа максимум Rolling Eyes. Като я махаш с ремувър или с мляко или с нещо подобно, то то ще е мазно. А именно от мазни препарати падат миглите. Ако си слагаш миглите за еднатАа вечер може би не е фатално, но аз моите мисля да си ги нося на изпращнето(23 - и), на бала (25 - и) и след това, докато издържат! Peace

# 92
  • Мнения: 89
СлеДи оТ СълЗи  , не само за 1 вечер,някъде около 7-8 дена ще ги нося (минимум) даже като се привържа към тях няма да искам да ги свалям.   love001 И после като ги махна ще се чуствам сякаш без мигли . smile3518

# 93
  • Мнения: 1 813
А аз продължавам да се боря с разширяването на моите обувки за бала.  Tired  Най-новият и изпитан метод е : обувките в камерата за 1 час, след това се обуват веднага и се носят 20 мин.
При мен обаче се наложи майка ми да ги обуе ледени,понеже аз съм с хроничен цистит и скоро дори пак се беше появил само от 2 влажни лепенки на глезена ми.  #Shocked
Сега ги сложих, но май са се разширили навсякъде другаде , само не и отпред на пръстите, където си ми стягаха най-много.  Tired

# 94
  • Мнения: 893
СлеДи оТ СълЗи  , не само за 1 вечер,някъде около 7-8 дена ще ги нося (минимум) даже като се привържа към тях няма да искам да ги свалям.   love001 И после като ги махна ще се чуствам сякаш без мигли . smile3518

Отговарях на Мелиса на въпроса дали се слага спирала.
А ти като се притесняваш, че е си като без мигли после...защо просто не си слагаш редовно? И това е решение   bouquet

# 95
  • Мнения: 199
Благодаря момичета   bouquet Hug . Сега ще пробвам с тази програма ani 4ka, миси. Само че, не съм светла и с кафяви очи  Crazy . Благодаря ти  Hug

# 96
  • Мнения: 2 414
Мерси за отговора. Hug
Моля Ви,слагайте снимки с миглите. bowuu

# 97
# 98
  • Мнения: 136
А аз продължавам да се боря с разширяването на моите обувки за бала.  Tired  Най-новият и изпитан метод е : обувките в камерата за 1 час, след това се обуват веднага и се носят 20 мин.
При мен обаче се наложи майка ми да ги обуе ледени,понеже аз съм с хроничен цистит и скоро дори пак се беше появил само от 2 влажни лепенки на глезена ми.  #Shocked
Сега ги сложих, но май са се разширили навсякъде другаде , само не и отпред на пръстите, където си ми стягаха най-много.  Tired
И аз имам същия проблем.  newsm12 По едно време мислех да ти сплескам на менгемето,обаче после нямаше да ги позная. smile3515

# 99
  • Мнения: 1 813
Ето,пак ми убиват на пръстите отпред.  ooooh!

# 100
  • Мнения: 4 435
Точно вчера ми донесоха едни обувки от обущар, че ги бях дала за разширяване. Слагат ги на калъп и стават за 2 дни все едно са други обувки.

# 101
  • Мнения: 1 813
Точно вчера ми донесоха едни обувки от обущар, че ги бях дала за разширяване. Слагат ги на калъп и стават за 2 дни все едно са други обувки.

 Crazy сега ще пробваме с едни спрейчета,ако и това не стане.....  Crazy

# 102
  • Мнения: 4 435
ми пробвай, ама да знаеш, че обущарите го правят и стават супер и евтино.

# 103
  • Мнения: 1 813
ми пробвай, ама да знаеш, че обущарите го правят и стават супер и евтино.

Е,то остава да ми се свиди и за обувки за 150лв и при условие,че ще се измъча на бала си в противен случай.
Ти що не си в скайп?   newsm78

# 104
  • Мнения: 4 435
ми пробвай, ама да знаеш, че обущарите го правят и стават супер и евтино.

Е,то остава да ми се свиди и за обувки за 150лв и при условие,че ще се измъча на бала си в противен случай.
Ти що не си в скайп?   newsm78

Щот съм в Бургас Mr. Green

# 105
  • Мнения: 1 813
ми пробвай, ама да знаеш, че обущарите го правят и стават супер и евтино.

Е,то остава да ми се свиди и за обувки за 150лв и при условие,че ще се измъча на бала си в противен случай.
Ти що не си в скайп?   newsm78

Щот съм в Бургас Mr. Green


 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 106
  • Мнения: 1 813
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289896.280;topicseen


 Joy Joy Joy Joy Joy линк към една стара тема да видите какъв е последният пост

# 107
# 108
  • Мнения: 6 028
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289896.280;topicseen


 Joy Joy Joy Joy Joy линк към една стара тема да видите какъв е последният пост
И, кво му има на последния пост? newsm78 Thinking

# 109
  • Мнения: 475
L 0 V E за Гаро виж

# 110
  • Мнения: 6 028
Да видях и???? Какво, нещо не можах да разбера защо е този смях?

Айс ти не спиш ли..

# 111
  • Мнения: 475
Аз сутрин ходя да тичам и преди малко се прибрах и закусвам пред компютъра ще  се капя и на даскало след малко  Party Grinning
Ти защо не спиш? Simple Smile

# 112
  • Мнения: 146
Crazy сега ще пробваме с едни спрейчета,ако и това не стане.....  Crazy
Ако обувките ти са от естествена кожа, има един много лесен и абсолютно сигурен начин да ги разшириш на точно желаното място. Обуваш едно късо чорапче, вземаш памук, мокриш го със спирт или ракия и го наместваш точно на мястото, което искаш да разшириш. После обуваш обувките и се разхождаш с тях.

Ако е тясна цялата обувка става като обуеш дебел чорап, например хавлиен, мокриш цялата горна част.

Ако материалът на обувката е изкуствена кожа, е рисковано, зависи от самия материал може ли да понесе подобна интервенция.

За плат - не става.

# 113
  • Мнения: 1 813
Благодаря, обувката е лак.  Crazy


С мокър чорап пробвах,както и с дебел чорап,  Crazy

Аз пък бях на фитнес,пих кафе,къпах се и след малко ще обикаля магазините с баба ми,че искала да ми купува пръстен.  Crazy  После съм на урок,отновооооооо  Flutter Crazy Crazy Crazy

# 114
  • Мнения: 146
Благодаря, обувката е лак.  Crazy
Това нищо не променя. Лакът също е естествен и изкуствен. Simple Smile
Някъде по обувката трябва да е отбелязано.

Иначе алкохолът и водата имат различно действие, не само при пиене. Wink Laughing

# 115
  • Мнения: 146
В момента по Канал 1 говорят за грима на абитуриентките.

# 116
  • Мнения: 270
O, мацки, как сте?Снощи бях на серенада на класния..попочерпахме се Simple Smile беше много забавно.Някои от вас ще ходят ли на серенади?

# 117
  • Мнения: 86
аз Peace при нас е традиция, само че нашата е на 21

# 118
  • Мнения: 1 354
Ок,няма да споря,ясно е че разбираш повече от всички във всяка една област Whistling
Какъв ти е проблема бе девойко,не мога да разбера.
Казвам ти каквото знам,защото питаш,а ти ми се правиш на интересна.
Ми много здраве.
Иди,нарави си кола маска,стани цялата в пъпки и петна и до последно се крий в деня на бала!
Така по-добре ли е?
Или да бъда по-мазна.
Аман вече.....все едно и също.....що не пробвате с нещо ново вече,а?
Ай останалите-дръжте.Излейте си комплексите с по няколко мнения.То в тая тема и без това все още няма скандал,чак се чудя как станаха 6стр. без комплексарски,злобни коментари,от госпожички,коя от коя,които повече разбират от мода и стил.
(извинявам се на малкото изключения в темата,ама вече ми писна едно и също.)
Ай.......

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 12:57 от Лорън

# 119
  • Мнения: 1 354
O, мацки, как сте?Снощи бях на серенада на класния..попочерпахме се Simple Smile беше много забавно.Някои от вас ще ходят ли на серенади?
Може ли да те помоля да кажеш нещо повече.
Аз досега не съм чувала за такова нещо.Поне в нашия град и училището ми няма такива неща и ми стана любопитно. Rolling Eyes

# 120
  • София
  • Мнения: 519
Ок,няма да споря,ясно е че разбираш повече от всички във всяка една област Whistling
Какъв ти е проблема бе девойко,не мога да разбера.
Казвам ти каквото знам,защото питаш,а ти ми се правиш на интересна.
Ми много здраве.
Иди,нарави си кола маска,стани цялата в пъпки и петна и до последно се крий в деня на бала!
Така по-добре ли е?
Или да бъда по-мазна.
Ай.......

Би ли казала къде съм питала,че аз нещо не виждам #Crazy
Момичето питаше и аз му отговорих,мисля че имам повече опит в тези неща Peace
И не ти ли омръзна да се заяждаш със всички,вземи и престани защото на всички им писна от злобните ти коментари,как е възможно да има толкова злобни и завистливи хора като теб Sick
Аз си правя кола и за твое сведение не чакам да космясам добре (като теб) за да ида и пъпки нямам следователно явно го правя както трябва Peace
Аз теб не коментирам нали,просто споделях мнението си с момичето-не с теб,така че без обиди,моля Joy вече ставаш смешна със скандалите си,вече се скара с половината в тази тема,не се ли сещаш в кого е вината Crazy

# 121
  • Мнения: 2 229
Абе някоя от вас ще си прави ли кола на ръцете и краката преди бала?Аз се чудя дали да си направя,защото ме  страх да не ми излезнат ситнички пъпчици и да съм пъпчива на бала.Досега съм си ги махала само с епилатор и нямам представа какво ще стане с кожата ми.Някой да има опит? Thinking

Като не си си правила досега, в никакъв случай не пробвай преди бала. Peace
Ако толкова си искала, трябваше няколко месеца по-рано да пробваш.

# 122
  • Мнения: 1 354
Ох грешката е моя,извинявам се.
Върнах се назада и видях кое момиче е питало и съм и отговорила.
А и не,че нещо,но от къде знаеш аз колко опит имам,за да казваш,че ти имаш повече?
И не се заяждам с никого.Обосновавам коментарите си и се дразня,когато някой без обосновка отхвърли мое мнение или твърдение.
Нито съм злобна,нито съм завистлива!Но ти няма как да знаеш,защото не ме познаваш,затова айде не ми казвай каква съм аз.
И не смятам,че нещо ти дава против да проявяваш ирония и сарказъм по мой адрес!

# 123
  • на пистата
  • Мнения: 5 850
 ooooh!

# 124
  • Мнения: 86
Може ли да те помоля да кажеш нещо повече.
Аз досега не съм чувала за такова нещо.Поне в нашия град и училището ми няма такива неща и ми стана любопитно. Rolling Eyes

Ходи се пред дома на класната и се пеят песни от рода на учителко любима, клетва и т.н. и после или се отива в класната и тя черпи с нещо символично ,колкото да не е без хич или някъде на кръчма, както в моя случай,защото класната няма къде да ни сложи 26 парчета Simple Smile

# 125
  • Мнения: 270
Аз и в 8ми клас като завършвах ходихме на серенади.Снощи бяхме в кръчма, защото класния няма къде да ни събере-пеем, забавляваме се.Подарихме му една химикалка, писалка и ключодържател, но за бала има и още един подарък за него.Той беше поръчал салати и мезета, пък ние си плащахме пиенето.Иначе в понеделник и в сряда пак ще ходим.Само, че този път ще е в дома на учителите ни.Общо взето е сбирка на класа само, че при някой даскал и той черпи пък ние пеем и си лафим.И по принцип, за да не се ходи с празни ръце се взима нещо.Само за класния взехме подарък, а за другите сигурно ще е букет цветя.Забавно е, на мен лично много ми харесва, става голям купон Simple Smile Дано сте разбрали от това, което се опитах да ви опиша Simple Smile

# 126
  • Мнения: 475
Много хубави традиции , аз не бях чувала за такова нещо,браво супер, емоции Hug Flutter

# 127
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
А вие на вашите класни какво ще подарявате?
Ние в нашия клас си имаме една ......"любимка",която е първа дружка с класната ни,абе като най-добра приятелка и е,та.......тя реши(даже и не предложи да го обсъдим)да и подарим екскурзия SickПредставяте ли си,ама че хубав спомен ще и остане,особено като екскурзията щяла да е за 2 дни в Стаозагорските минерални бани #Crazy

# 128
  • Мнения: 161
А вие на вашите класни какво ще подарявате?
Ние в нашия клас си имаме една ......"любимка",която е първа дружка с класната ни,абе като най-добра приятелка и е,та.......тя реши(даже и не предложи да го обсъдим)да и подарим екскурзия SickПредставяте ли си,ама че хубав спомен ще и остане,особено като екскурзията щяла да е за 2 дни в Стаозагорските минерални бани #Crazy

недейте на нашаете бани...има къде къде по-хубави месте...ние на нашата класна и подарихме цифров апарат

# 129
  • Мнения: 1 354
Момичета това звучи страхотно.
Ние в нашия град,нито в града,в който уча нямаме такава традиция,но ми звучи много готино.
Сигурно си прекарвате супер.
Трябва да пусна идеята на съучениците си,за да видим какво ще кажат.

А иначе и ние на класната ще подаряваме цифрово фото,защото тя е маниачка на тема екскурии,а няма с какво да заснема преживяванията си.
Мислехме за екскурзия,но тя е обиколила цяла Европа и някои страни от близкия изток.
А там,където не е ходила идва прекалено скъпо.
И така решихме да остане цифров.Все пак мисля,че ще остане доволна и ще бъде щастлива,а това е най-важното.
Мисля,че не е важно подаръка да бъде скъп или пък тузарски,а да бъде по сърце на човека. Peace

# 130
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Аз пък мисля,че трябва да е нещо,което ще и остане за спомен цял живот.А това в тия бани -   те доколкото аз знам са били доста порутени и освен това са ей тука,на две крачки,каква екскурзия е това #Cussing outИмаше предложения да се вземе нещо златно или пък да дадем на художник да направи портрет на нея и на мъжа и,което ще е доста по-добре,но...... Crossing Arms

# 131
  • Мнения: 270
На нашия класен подаръка му е пари.Мислихме за нещо златно, но той не носи такива неща.Аз в предишна тема бях споменала, че ще му дадем пари и той ще си вземе или GSM или туристически обувки.Той си го поиска това.Така е най-лесно, тъкмо няма да се чудим какво да купим и дали ще му хареса.А вие подарък за училището ще купувате ли?

# 132
  • Мнения: 2 229
Това със серенадата е много хубава традиция, но зависи от класната/класния.
Ние и да имахме такава традиция, ме избива на искрен смях, като си представя да правим такова нещо с нашата класна. Crazy

# 133
  • София
  • Мнения: 519
И при нас е традиция да се правят серенади,ние не правихме на класната,защото тя не искаше,а на директорката,която също ни беше много близка Heart Eyes но ние не пеем песни,а отиваме с духова музика-в нашия град това бяха едни цигани,които направиха страхотен купон тръгваме от някъде,където се събираме всички и така пеша до директорката,а пред тях играем хора,а след това се почерпихме в тях и беше много весело,по принцип в нашия град (Видин) серенадата е задължителна и всички я правят по този начин Laughing

# 134
  • Мнения: 1 379
Абе, хора, пак ме затресе една стара дилема - със или без чорапи(чорапогащник) на бала  newsm78 ще съм със сандали и си мисля, че няма да стои добре дори и да са без ограничител, ама нали пък е официална рокля и не вървяло без, пък и верно самия крак ще стои доста добре...ама нз не мога да реша кво да прая (нищо ново де  Joy ). Вие кво решихте в крайна сметка по тоя въпрос?  Thinking Joy

# 135
  • Мнения: 2 229

Този въпрос се обсъжда в отделни теми даже - ако е отворен сандал само с няколко каишки - без, ако е обувка, само с отворени пръсти, може и със (въпреки че на мен пак не ми харесва особено).

# 136
  • Мнения: 270
aDaMaNt^, и аз съм в чуденка, защото роклята е официална и уж за това с чорап.За сега съм решила да съм без.То не че толкова се вижда де.Ама пък моята рокля е с много голяма цепка и трябва да търся чорапи без дантела отгоре, защото чорапогащник няма да обуя.И не знам и аз още как ще съм.До другата седмица може да си променя решението 300 пъти Simple Smile

# 137
  • Мнения: 1 813
Мисля да направя топ 3 на най-честите дискусии покрай бала :


1. Изкуствени мигли - снопчета или ...?
2. С чорапи или без?
3. С гаджето или без?


 hahaha hahaha hahaha

# 138
  • на пистата
  • Мнения: 5 850
Мисля да направя топ 3 на най-честите дискусии покрай бала :


1. Изкуствени мигли - снопчета или ...?
2. С чорапи или без?
3. С гаджето или без?


 hahaha hahaha hahaha
ааа и с гащи или не hahaha

# 139
  • Мнения: 270
Мисля да направя топ 3 на най-честите дискусии покрай бала :


1. Изкуствени мигли - снопчета или ...?
2. С чорапи или без?
3. С гаджето или без?


 hahaha hahaha hahaha

Eee скоро не се е коментирало 3-тото място  Whistling

# 140
  • Мнения: 6 028
O, мацки, как сте?Снощи бях на серенада на класния..попочерпахме се Simple Smile беше много забавно.Някои от вас ще ходят ли на серенади?
Аз да! На 20 май...

# 141
  • Мнения: 1 379
абе по принцип сандалата е такава, че май само пръстите ще се виждат,ама...абе с един хубав педикюр може и да мина без чорапи...официално не официално важното е да е удобно  Mr. Green поне да ми проличи че не разбирам от официални тоалети подобни работи  Grinning само нз дали крака няма да ми се хлъзга, щото неска и по тоя въпрос ме просветлиха  Joy Joy

# 142
  • Мнения: 280
Момичета това звучи страхотно.
Ние в нашия град,нито в града,в който уча нямаме такава традиция,но ми звучи много готино.

аа лорън и в града дето учиш я има тази традиция.аз като завършвах 2004 правихме серенада на класната.даже се бяхме разбрали с другия клас да не ходим в един ден(на тях класен им беше мъжа на класната ни) hahahaи ние и пяхме под терасата-по скоро викахме де. Mr. Green
доколкото знам в пмг-то още я има тази традиция.

# 143
  • Мнения: 475
Да ви се оплача, две съученички от класа ни организират екскурзията до слънчев бряг чрез една агенция и ние имаме доверие на момичетата,защото и друг път са ни организирали екскурзии,казаха ни 125 лв 4+ звезди хотел и ние дадохме ,в последствие нещо станал проблем с тоя хотел и те не ни казват на нас,дали сам им друга оферта за хотел 2 или 3 звезди с 16 лв по евтина е офертата на човек , ние нищо не знаем ,те са се съгласили и ако едни момчета от класа не били проверили щяха да ни изментят  с по 16 лв от 35 човека това са 560 лв и като отидем щяхме да разберем ,че сме в друг хотел,и тия момчета после ни уредиха друг хотел добре ,че бяха те Peace и тия двете момичета не изпитват грам срам даже ужас,затова не се доверявайте  на съучениците си дори да сте учили 5 години заедно Crossing Arms

# 144
  • Мнения: 1 280
ICE_89  #Crazy УжасТ  ooooh!

# 145
  • Варна
  • Мнения: 793
Уау... аз като отговорник на класа тази година редовно се разкарвах с по 1000лв в мен, че и повече... не знам, и през ум не ми е минавало да злоупотребя по някакъв начин. Ужас!

# 146
"adamant" ima edni takiva lepki kato silikonovi koito se slagat na obuvkata otdolu  i taka ne se hluzga prodavat gi i v "avon"daje. Peace

# 147
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Ам да,аз съм си поръчала от повече от месец и още ми ги няма Crossing Arms
Аз пък имам една много голяма дилема-понеже роклята ми е принцеса,а после на диско ще ходим,та се чудя дали да не се преоблека преди диско или така да си ходя,щото сички там ще са с роклите Thinking

# 148
  • Мнения: 1 813
Моля ти се, преоблечи се.  Crazy  Доста смешно,селско и непрактично е да си с балната рокля в дискотеката.  hahaha

# 149
  • Мнения: 270
Моля ти се, преоблечи се.  Crazy  Доста смешно,селско и непрактично е да си с балната рокля в дискотеката.  hahaha

Кое му е селското?Логично е, че щом идваш от бала си да си с роклята.Или какво да мъкнеш чанти с дрехи в диското или ако се преоблечеш да си мъкнеш роклята.Едва ли някой от родителите ти ще дойде посред нощ да ти вземе нещата.Аз, ако случайно ходим на диско, мисля да съм с роклята.Не мисля да се занимавам с преобличанки.

# 150
  • Мнения: 1 813
Моля ти се, преоблечи се.  Crazy  Доста смешно,селско и непрактично е да си с балната рокля в дискотеката.  hahaha

Кое му е селското?


"Вижте ме аз имам рокля,вижте я , вижте я, повече през живота си сигурно няма никога да сложа толкова красива рокля"  hahaha hahaha мега смешно е,излишно е просто да ме питаш кое му е селското. Най-големите пръчки от вътрешността на страната са винаги с роклите си на Мания. ахахха

# 151
  • Мнения: 270
От разяснението ти отново не разбрах кое е селското.Хубаво да се изфукаш с роклята си, това го разбрах, а какво селско има в това да се фукаш?Нима гражданите не се фукат?Всеки си има мнение, но аз не мисля, че е селско да си с роклята си в дискотеката.Много ще са с роклите си, много ще се преобличат.Аз нямам нищо против да се преоблекат, но нямам нищо против и да са с роклите си.

# 152
  • Мнения: 1 813
Аз също нямам против да се смея .  Joy Joy Joy Joy То е ясно,че всяка година има доста селски пости с роклите по дискотеките.  Joy Joy Joy   
Тази вечер съм решила да съм директна.   bouquet

# 153
  • Мнения: 270
Не мисля повече да коментирам.Различни хора, различни мнения.

# 154
  • Мнения: 86
Изглежда ние от Търново сме едни големи селянки понеже аз сега от вас чух че някой се преоблича преди дискотека(обувките не влизат Peace).Аз нямам такова намерение.Нито има къде да я дяна тая рокля като се преоблека , нито пък ще се прибера чак до вкъщи за да се преоблека.... изглежда ще бъда селянка на дискотека Twisted Evil

# 155
  • Мнения: 738
Моля ти се, преоблечи се.  Crazy  Доста смешно,селско и непрактично е да си с балната рокля в дискотеката.  hahaha

Кое му е селското?


"Вижте ме аз имам рокля,вижте я , вижте я, повече през живота си сигурно няма никога да сложа толкова красива рокля"  hahaha hahaha мега смешно е,излишно е просто да ме питаш кое му е селското. Най-големите пръчки от вътрешността на страната са винаги с роклите си на Мания. ахахха

Не, не, не, най-готино беше като ми дойдат на бара, хвърлят демонстративно кутия Карелия и с пренебрежителен поглед поръчат тежко- Дай две големи Поморийски hahaha hahaha

# 156
  • Мнения: 136
Изглежда ние от Търново сме едни големи селянки понеже аз сега от вас чух че някой се преоблича преди дискотека(обувките не влизат Peace).Аз нямам такова намерение.Нито има къде да я дяна тая рокля като се преоблека , нито пък ще се прибера чак до вкъщи за да се преоблека.... изглежда ще бъда селянка на дискотека Twisted Evil
Всеки сам си решава как ще му е по-удобно.В началото и аз си мислех,че в дискотекака не мога да играя с рокля, обаче като се замислих,къде ще я сложа тази рокля...Аз и момичетата от моя клас смятаме цяла нощ да сме с роклите,даже има някои които смятат да се разкарват на главната с рокли,за да ги видят повече хора.

# 157
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Изглежда ние от Търново сме едни големи селянки понеже аз сега от вас чух че някой се преоблича преди дискотека(обувките не влизат Peace).Аз нямам такова намерение.Нито има къде да я дяна тая рокля като се преоблека , нито пък ще се прибера чак до вкъщи за да се преоблека.... изглежда ще бъда селянка на дискотека Twisted Evil
Явно не си единствена newsm78
И аз за първи път чух,че някой се преоблича на бала си  newsm78 .
Незнам в другите градове как е,но тук съм забелязала,
че повечето са си с балните рокли  Grinning
Аз също не смятам да се преобличам,роклята ми е удобна за танци.
Но всеки си преценява как ще се чувства и дали да се преоблича или не-примерно една приятелка роклята и е дооста тежка и за какво да се мъчи цяла нощ.  Flushed

А също и за серенада не съм чувала въобще,че се правят такива неща  newsm78 -много съм изостанала smile3555
иначе звучи интересно  Grinning

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 22:05 от BeRrY_GiRl

# 158
  • Мнения: 161
Абе, хора, пак ме затресе една стара дилема - със или без чорапи(чорапогащник) на бала  newsm78 ще съм със сандали и си мисля, че няма да стои добре дори и да са без ограничител, ама нали пък е официална рокля и не вървяло без, пък и верно самия крак ще стои доста добре...ама нз не мога да реша кво да прая (нищо ново де  Joy ). Вие кво решихте в крайна сметка по тоя въпрос?  Thinking Joy

има такива които дори да си със сандал седи добре  Grinning

# 159
  • Мнения: 738
Ако си в твоя град, тоест не си в хотел, естествено, че няма да се прибереш да се преобличаш. Но ако си в Слънчев бряг примерно, вечерята ти е ресторанта на хотела, нищо не ти пречи да се качиш в стаята и да сложиш едни дънки и топ примерно. С голямата рокля е трудно да се танцува, не е практично някак...а все пак главната цел е да се забавляваш, да потропаш за последно със старите съученици, или греша? Ако роклята е по-нормална и удобна, разбира се, че не е нужно да се преобличате, но ако е някоя с кринолини... Mr. Green

# 160
  • Мнения: 1 813
Naomi, като ми запристигат с тези кринолини и тип "принцеса" по дискотеките и улиците... Те поприцип са смешни тези рокли,а смятай,че в бар или диско е направо трагикомедия.  Joy

# 161
  • Мнения: 161
всеки си решава как да си е ...  различни хора сте и е нормално да имате различни мнения...всички от моя клас ще са с роклите и аз смятам да съм...дала съм сумати пари за рокля,обувки и т.н. ,който смятам да ги покажа

# 162
  • Мнения: 1 813
Ей това ми е селското мислене,точно това,което написа. "Дала съм толкова пари,да ги покажа"  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Що вие повече през живота си няма ли да дадете толкова пари за обувки? Макар ,че не мие е направило впечатление някой да е дал баснословна сума за обувки. Тоест май ничий не надхвърлят 100лв поне от това,което съм прочела. Не искам да си правя грешни впечатления с какви обувки ходите в ежедневието тогава.  Crazy

# 163
  • Мнения: 161
Ей това ми е селското мислене,точно това,което написа. "Дала съм толкова пари,да ги покажа"  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Що вие повече през живота си няма ли да дадете толкова пари за обувки? Макар ,че не мие е направило впечатление някой да е дал баснословна сума за обувки. Тоест май ничий не надхвърлят 100лв поне от това,което съм прочела. Не искам да си правя грешни впечатления с какви обувки ходите в ежедневието тогава.  Crazy


тииии като си купиш нова рокличка ,обувчици или чантичка не си ли ги слагаш и носиш ,и да ги показваш на всички ????правиш го !!!!!   така че това е бал и енщо подобно,само където си по официална

# 164
  • Мнения: 1 379
абе хора квото и да е не може да не се съгласите, че е смешно да се изтропате като принцеси в дискотеката  Joy помня миналата година бях в диското една или две такива и голям смях падна, и плюс тва това не им беше балната вечер  Joy Съгласна съм ако роклята е по-семпла, но пък с тортите на диско, то на първо място не е удобно. Айде ако съм си в моя град бих го направила (не с торта разбира се, щото аз такова нещо не бих си и купила), но да ида някъде другаде да се излагам, моля, моля  Joy Верно всеки си има мнение,ама все пак...помислете как ще изглеждате в Мания примерно в тоя вид  #Crazy #Crazy

# 165
  • на пистата
  • Мнения: 5 850

Що вие повече през живота си няма ли да дадете толкова пари за обувки? Макар ,че не мие е направило впечатление някой да е дал баснословна сума за обувки. Тоест май ничий не надхвърлят 100лв поне от това,което съм прочела.
моля моля  Naughtyмоята абитуриентка даде 350лв за обувките си Mr. Green

# 166
  • Мнения: 161
колко струва роклята й ?

# 167
  • на пистата
  • Мнения: 5 850
колко струва роклята й ?
1460,що Rolling Eyes

# 168
  • Мнения: 1 813

Що вие повече през живота си няма ли да дадете толкова пари за обувки? Макар ,че не мие е направило впечатление някой да е дал баснословна сума за обувки. Тоест май ничий не надхвърлят 100лв поне от това,което съм прочела.
моля моля  Naughtyмоята абитуриентка даде 350лв за обувките си Mr. Green

За вас знам. Мислех дори да те спомена,но имах предвид от девойките,които пишат за бала си и т.н. и как щели да са с роклите си,за да ги видят .  Tired
 Hug
Те и моите са над 100лв,но не мисля да обръмча сънито с тях, за да ме видят всички.  Crazy

# 169
  • Мнения: 161
забелязала съм ,че тук всеки се заяжда с някой...не е хубаво

# 170
  • Мнения: 558
#Crazy
както казах преди 5-6-7 теми някои от вас никога няма да са по-натруфени, но важното е да изкарате весело....  след бала животът продължава  Simple Smile
на тези,които още не са си избрали грим, им предлагам този.. на мен страшно ми харесва...мисля,че е идеален за черни рокли....миглите, ако са на снопчета или от естествен косъм, още по-добре ще бъде..
що за диско е мания newsm78



Последна редакция: чт, 15 май 2008, 23:31 от pepelja6ka

# 171
  • Мнения: 681
Айде стига със заяждания и категоризации,ще съсипете темата! Нито този който е решил да остане с роклята ще си промени мнението,нито този който ще се преоблича няма да не го направи защото накой друг е казал че така не трябва.Аз казах за себе си че ще остана с роклята и това е.Много се връзвате на коментарите на другите.Ако човек сам се харесва,другото не е важно.Разбира се всеки може да изкаже мнение /но и всеки друг може да се направи че не го е видял Wink/Пиша в тази тема за да си обменяме опит,да обсъждаме и да се забавляваме,не за да променям вкуса на останалите хора нито те моят.

Дайте да обсъждаме последните приготовления...толкова малко остана!!!

# 172
  • Мнения: 161
Айде стига със заяждания и категоризации,ще съсипете темата! Нито този който е решил да остане с роклята ще си промени мнението,нито този който ще се преоблича няма да не го направи защото накой друг е казал че така не трябва.Аз казах за себе си че ще остана с роклята и това е.Много се връзвате на коментарите на другите.Ако човек сам се харесва,другото не е важно.Разбира се всеки може да изкаже мнение /но и всеки друг може да се направи че не го е видял Wink/Пиша в тази тема за да си обменяме опит,да обсъждаме и да се забавляваме,не за да променям вкуса на останалите хора нито те моят.

Дайте да обсъждаме последните приготовления...толкова малко остана!!!


 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

на теб останали ти нещо да дооправяш??

# 173
  • Мнения: 681
Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

на теб останали ти нещо да дооправяш??

Ами чудя се между две прически и в събота ще правя пробни и ще реша и другото е за третият цвят грим,нещо което попитах 3 пъти но нито някой ме забеляза,нито някой ми даде съвет Crossing Arms

Ами ти?

# 174
  • Мнения: 161
Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

на теб останали ти нещо да дооправяш??

Ами чудя се между две прически и в събота ще правя пробни и ще реша и другото е за третият цвят грим,нещо което попитах 3 пъти но нито някой ме забеляза,нито някой ми даде съвет Crossing Arms

Ами ти?

какви прически си избрала???

ами аз съм с всичко готова ...само чакам бала да дойде  Mr. Green Mr. Green

# 175
  • Мнения: 270
Стига сте се карали и спорили.Просто приемайте мнението на другите независимо дали е като вашето или не.Всеки си има собствено мнение, не е нужно от злобни нападки и коментари.Темата е за Балът, а не "Промени мнението на другият".Спрете се вече.

# 176
  • Мнения: 4 435
pav4eto аз пак да добавя- бягай без чорапи,сандалките са ти доста отворени....един педикюр и ще си супер. Wink

# 177
  • Мнения: 681
какви прически си избрала???

ами аз съм с всичко готова ...само чакам бала да дойде  Mr. Green Mr. Green

Ами едната е изправена коса,но по-силно тупирана с две пликти от двете страни,а другата големи букли от средата на коса /имам доста дълга коса/а в горната част права,прибрана леко назад за да се вижда обиците.  ooooh! едва ли успя да си я представиш втората прическа,сори за смотаното обяснение.

# 178
  • Мнения: 270
pav4eto аз пак да добавя- бягай без чорапи,сандалките са ти доста отворени....един педикюр и ще си супер. Wink

Да бе аз вече реших да е без чорапи..Даже имам час за педикюр за другата седмица.Едвам си намерих Simple Smile Айде лека от мен Simple Smile

# 179
  • Мнения: 161
какви прически си избрала???

ами аз съм с всичко готова ...само чакам бала да дойде  Mr. Green Mr. Green

Ами едната е изправена коса,но по-силно тупирана с две пликти от двете страни,а другата големи букли от средата на коса /имам доста дълга коса/а в горната част права,прибрана леко назад за да се вижда обиците.  ooooh! едва ли успя да си я представиш втората прическа,сори за смотаното обяснение.

аз съм худовничка и  не ми липсва въображение

завиждам ти благородно  за дългата коса

и май 2 прическа ще е по-добра Simple Smile

# 180
  • Мнения: 681
Много се колебая - от една страна съм влюбена в косата си когато е изправена,само че в случея ми трябва обем в долната част,а не в корените,което май трудно ще се получи. От друга страна косата ми е чуплива и ако я направя на букли ще постигна ефекта който търся,но косата ще стои все едно нищо не съм и правила /почти/ newsm78

# 181
  • Мнения: 475
Оф не се заяждайте помежду си, помислете си какво хубаво събитие идва,всеки ще е хубав по негов си начин Grinning
 и аз не одобрявам тортите ,само някоя булка я виждам с такава рокля Peace

Slav4e_Av4e  чудя се сега да се преоблека ли на диското, ето пак моята рокля http://www.snimka.bg/album.php?album_id=237797&photo=13   смешно ли ще е според теб newsm78

# 182
  • Мнения: 1 884
Оф не се заяждайте помежду си, помислете си какво хубаво събитие идва,всеки ще е хубав по негов си начин Grinning
 и аз не одобрявам тортите ,само някоя булка я виждам с такава рокля Peace

Slav4e_Av4e  чудя се сега да се преоблека ли на диското, ето пак моята рокля http://www.snimka.bg/album.php?album_id=237797&photo=13   смешно ли ще е според теб newsm78
Момичета, от известно време следя темата с интерес, не защото ми предстои бал - вече съм имала такъв, а защото ми предстои друго събитие на което сме канени. Ще бада кума на сватба на приятели и затова се интересувам от рокли, гримове и т.н....  Grinning

По въпроса на ICE_89 - не мислля че ще е смешно да си с рокля в  дискотеката, веднъж си на бал, така че карай смело... Ако те заболят краката от танците, мятаи обувките в някои ъгъл и се весели. Laughing

# 183
  • Мнения: 278
И аз съм ЗА ICE_89 да е с роклята в дискотеката Simple Smile Преди като имах и аз бал и там всички бяха с балните си рокли на дискотека. Не е смешно. Ще ми е интересно да видя как ти стои роклята облечена на теб. Поздрави! И незабравим бал на всички!

# 184
  • Мнения: 4 435
Айска ти ще си си в Пловдив,роклята е хубава,така че няма от какво да се притесняваш да бъдеш с нея в дискотека,никой няма да ти се смее.Още повече ако имате такива традиции,след рестпоранта да ходите в дискотеките с роклите.Обикновено по градовете е така.Ние за Съни говорихме,не върви там просто... Hug

# 185
  • Мнения: 1 379
Именно ако си в твоя си град става, все пак къде ще я дянеш тая рокля да няма се прибираш посред нощите да се преобличаш, ама при положение, че си в хотел и стаята ти ти е до гъза нищо не ти пречи, аи все пак определено много зависи от роклята. Тортите на първо място не са удобни, аз се чудя тея които са с такива в ресторанта как ще издържат пък какво да говорим за диско  Joy

# 186
  • Мнения: 332
Поразгледах ви темата, много е сладка и взеха да ме върхлитат спомени от моя бал  4470
За съжаление успях да мерна само няколко рокли, а ми се искаше на всички. Видях снимката на едно момиче с бъдещата и прическа на бала (с едни едри букли, падащи на масури) и изглеждаше с 10-тина год. по възрастна. Та мисълта ми е внимавайте в желанието си да изглеждате различни и прекрасни да не се състарите ненужно, защото вие и така сте си хубави, просто подчертайте хубостта си (в смисъл не да сте прекалено семпли, но и не прекалявайте, за да не се получи обратния ефект).
Весело и неповторимо изкарване на бала ви пожелавам и после, ако може авторката на темата да обедини снимките ще е супер.   bouquet

# 187
  • Мнения: 1 379
аз викам пеша  Joy hahaha
шегувам се разбира се Joy ами при нас са замислили нещо преди самия бал в ресторанта да обикаляме с коли, ама аз може и да го пропусна тоя момент, тъй като ще трябва аз да съм шофьорът...и от вятъра в колата и прическа и грим всичко ще отиде...обикалянето си остава за 24 след даскало  Laughing а иначе на бала сигурно татко ще ме  кара и да с кола ще е  Joy само още нз каква  Whistling

# 188

Общи условия

Активация на акаунт