Абитуриентски бал - 15

  • 15 727
  • 188
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 89
Да в Асеновград,мисля да не слагам спирала те и без нея излгеждат божествено.

# 91
  • Мнения: 893
Hug
В Асеновград ли ще си ги слагаш?А на снопчетата слага ли се спирала? Rolling Eyes

Ако сложиш спирала, след това ще трябва да я махнеш...предполагам до 14 часа максимум Rolling Eyes. Като я махаш с ремувър или с мляко или с нещо подобно, то то ще е мазно. А именно от мазни препарати падат миглите. Ако си слагаш миглите за еднатАа вечер може би не е фатално, но аз моите мисля да си ги нося на изпращнето(23 - и), на бала (25 - и) и след това, докато издържат! Peace

# 92
  • Мнения: 89
СлеДи оТ СълЗи  , не само за 1 вечер,някъде около 7-8 дена ще ги нося (минимум) даже като се привържа към тях няма да искам да ги свалям.   love001 И после като ги махна ще се чуствам сякаш без мигли . smile3518

# 93
  • Мнения: 1 813
А аз продължавам да се боря с разширяването на моите обувки за бала.  Tired  Най-новият и изпитан метод е : обувките в камерата за 1 час, след това се обуват веднага и се носят 20 мин.
При мен обаче се наложи майка ми да ги обуе ледени,понеже аз съм с хроничен цистит и скоро дори пак се беше появил само от 2 влажни лепенки на глезена ми.  #Shocked
Сега ги сложих, но май са се разширили навсякъде другаде , само не и отпред на пръстите, където си ми стягаха най-много.  Tired

# 94
  • Мнения: 893
СлеДи оТ СълЗи  , не само за 1 вечер,някъде около 7-8 дена ще ги нося (минимум) даже като се привържа към тях няма да искам да ги свалям.   love001 И после като ги махна ще се чуствам сякаш без мигли . smile3518

Отговарях на Мелиса на въпроса дали се слага спирала.
А ти като се притесняваш, че е си като без мигли после...защо просто не си слагаш редовно? И това е решение   bouquet

# 95
  • Мнения: 199
Благодаря момичета   bouquet Hug . Сега ще пробвам с тази програма ani 4ka, миси. Само че, не съм светла и с кафяви очи  Crazy . Благодаря ти  Hug

# 96
  • Мнения: 2 414
Мерси за отговора. Hug
Моля Ви,слагайте снимки с миглите. bowuu

# 97
# 98
  • Мнения: 136
А аз продължавам да се боря с разширяването на моите обувки за бала.  Tired  Най-новият и изпитан метод е : обувките в камерата за 1 час, след това се обуват веднага и се носят 20 мин.
При мен обаче се наложи майка ми да ги обуе ледени,понеже аз съм с хроничен цистит и скоро дори пак се беше появил само от 2 влажни лепенки на глезена ми.  #Shocked
Сега ги сложих, но май са се разширили навсякъде другаде , само не и отпред на пръстите, където си ми стягаха най-много.  Tired
И аз имам същия проблем.  newsm12 По едно време мислех да ти сплескам на менгемето,обаче после нямаше да ги позная. smile3515

# 99
  • Мнения: 1 813
Ето,пак ми убиват на пръстите отпред.  ooooh!

# 100
  • Мнения: 4 435
Точно вчера ми донесоха едни обувки от обущар, че ги бях дала за разширяване. Слагат ги на калъп и стават за 2 дни все едно са други обувки.

# 101
  • Мнения: 1 813
Точно вчера ми донесоха едни обувки от обущар, че ги бях дала за разширяване. Слагат ги на калъп и стават за 2 дни все едно са други обувки.

 Crazy сега ще пробваме с едни спрейчета,ако и това не стане.....  Crazy

# 102
  • Мнения: 4 435
ми пробвай, ама да знаеш, че обущарите го правят и стават супер и евтино.

# 103
  • Мнения: 1 813
ми пробвай, ама да знаеш, че обущарите го правят и стават супер и евтино.

Е,то остава да ми се свиди и за обувки за 150лв и при условие,че ще се измъча на бала си в противен случай.
Ти що не си в скайп?   newsm78

# 104
  • Мнения: 4 435
ми пробвай, ама да знаеш, че обущарите го правят и стават супер и евтино.

Е,то остава да ми се свиди и за обувки за 150лв и при условие,че ще се измъча на бала си в противен случай.
Ти що не си в скайп?   newsm78

Щот съм в Бургас Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт