Абитуриентски бал - 15

  • 15 763
  • 188
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 240
kikssi, и аз не се сещам за роклята ти....ако искаш пусни пак снимка, за да ти дадем съвети. Наистина тигровото е доста специфично и трябва да се внимава, когато се съчетава с грима! Peace

# 61
  • Мнения: 1 354
 newsm44 Вчера бях на ноктопластикааааа  newsm44 newsm53

# 62
  • Мнения: 1 354
Сега съм с френски маникюр като бялата лента не е обикновената изчистена бяла лента,а като дантела.Правено е с печат.
А декорацията ми за бала ще бъде почти като това-
Само,че с едно цвете другото ще е с бяло едни мрежи....уф неща,които не разбирам,никак не мога да обяснявам.А бе с две думи,много прилича на това,но след бала ще ви го покажа Peace

# 63
  • Мнения: 5 173
Тя самата ми беше казала, че ги е слагала само за клипа и после за участие във Вн и повече няма да направи тази грешка, щели да й се скъсат ушите  hahaha
Следи, откъде си намери обиците?
И коя е тя, че съм изпуснала Blush

# 64
  • Мнения: 893
Тя самата ми беше казала, че ги е слагала само за клипа и после за участие във Вн и повече няма да направи тази грешка, щели да й се скъсат ушите  hahaha
Следи, откъде си намери обиците?
И коя е тя, че съм изпуснала Blush

Подарък са ми от Преслава. Та тя е "тя"   bouquet  bouquet

# 65
  • Мнения: 5 173
бе, и аз така си помислих, но не бях сигурна. Връзкарка такава Simple Smile

# 66
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Абе някоя от вас ще си прави ли кола на ръцете и краката преди бала?Аз се чудя дали да си направя,защото ме  страх да не ми излезнат ситнички пъпчици и да съм пъпчива на бала.Досега съм си ги махала само с епилатор и нямам представа какво ще стане с кожата ми.Някой да има опит? Thinking

# 67
  • Мнения: 1 354
Абе някоя от вас ще си прави ли кола на ръцете и краката преди бала?Аз се чудя дали да си направя,защото ме  страх да не ми излезнат ситнички пъпчици и да съм пъпчива на бала.Досега съм си ги махала само с епилатор и нямам представа какво ще стане с кожата ми.Някой да има опит? Thinking
С твоята кожа ме съмнява някоя от нас да има опит.Аз със сигурност нямам.
Някой ще ти кажат,че излизат.Други не.
Според мен не можеш да ги пуснеш да пораснат за една седмица достатъчно за кола маска.
Карай си по традиционния начин,с който си свикнала.
За една вечер струва ли си да ходиш една-две седмици окосмена  Sick за кола  Sick
А найстина ме съмнява за толкова кратко да събереш достатъчно материал.
А иначе аз ще си ги махам и на ръцете,и на краката...както винаги до сега. Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 520
Не е нужно да чакаш да станеш като маймуна,за да идеш на кола маска,по тази логика тези които редовно си я правят през повечето време ходят космясали ли Laughing
Абе някоя от вас ще си прави ли кола на ръцете и краката преди бала?Аз се чудя дали да си направя,защото ме  страх да не ми излезнат ситнички пъпчици и да съм пъпчива на бала.Досега съм си ги махала само с епилатор и нямам представа какво ще стане с кожата ми.Някой да има опит? Thinking
Няма как да си сигурна какво ще стане,ако до сега не си си правила,но има разни успокояващи лосиони и кремове,аз винаги след обезкосмяване се мажа с един крем,който много добре ми действа,иначе ми се появяват едни ситни пъпчици и дори ме боли,така че опитай така Peace

# 69
  • Мнения: 1 354
За да стане както трябва колата,космите трябва да израстнали всички и достатъчно,за да ги хване от корен колата.
Ако не са равномерно-тези дето ще набождат ще гонят вече излезлите.А рядки черни точки е ужасна гледка. Sick
Така мисля аз,а и това знам от моята козметичка.На ръцете все пак ги махам само с кола.
Смятам,че имам някакви познания в областта,макари бегли. Rolling Eyes

# 70
# 71
  • Мнения: 682
Абе някоя от вас ще си прави ли кола на ръцете и краката преди бала?Аз се чудя дали да си направя,защото ме  страх да не ми излезнат ситнички пъпчици и да съм пъпчива на бала.Досега съм си ги махала само с епилатор и нямам представа какво ще стане с кожата ми.Някой да има опит? Thinking

Първо ако си с тен не ти препоръчвам кола маската в никакъв случай Naughty И второ,на мен също ми се появявят такива точици,но на следващият ден няма и помен. Плюс това никой не е казал че трябва точно преди бала да я правиш колата,остави си 3-4 дни за да няма проблеми - все пак космите няма как толкова бързо да се появят отново.  bouquet

# 72
  • Мнения: 3 782
kikssi , зависи и от това каква си, По-светла ли си? аз си те представям с някои от тези цветове http://www.healthandbeauty.net.au/images/bobbi-brown-metallic-collection.jpg. Тук може да видиш кои цветове съответстват на цвета на очите ти http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://bellasugar.com/file … 6hl%3Dbg%26sa%3DN, тук има и грим http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://img2.timeinc.net/in … 6hl%3Dbg%26sa%3DG. Защо не пробваш и в Тазз, програмата за грим? Ще видиш какво точно ти отива. Успех! Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 520
За да стане както трябва колата,космите трябва да израстнали всички и достатъчно,за да ги хване от корен колата.
Ако не са равномерно-тези дето ще набождат ще гонят вече излезлите.А рядки черни точки е ужасна гледка. Sick
Така мисля аз,а и това знам от моята козметичка.На ръцете все пак ги махам само с кола.
Смятам,че имам някакви познания в областта,макари бегли. Rolling Eyes

Ок,няма да споря,ясно е че разбираш повече от всички във всяка една област Whistling
Значи този път ще почакам да стана като маймуна преди да ида на кола ooooh!
kikssi имам една програма,където се гримираш,не е като обикновенните,които те правят изкуствена,никога няма да разбереш че е направено с програма,има много богато разнообразие от сенки(и не само) можеш да пробваш кое ще ти отива,а и дават и марките,така че можеш да се направиш както ти харесва и да си вземеш същите сенки и да се гримираш така,ако те интересува мога да ти я пратя  bouquet

# 74
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Не е нужно да чакаш да станеш като маймуна,за да идеш на кола маска,по тази логика тези които редовно си я правят през повечето време ходят космясали ли Laughing
Абе някоя от вас ще си прави ли кола на ръцете и краката преди бала?Аз се чудя дали да си направя,защото ме  страх да не ми излезнат ситнички пъпчици и да съм пъпчива на бала.Досега съм си ги махала само с епилатор и нямам представа какво ще стане с кожата ми.Някой да има опит? Thinking
Няма как да си сигурна какво ще стане,ако до сега не си си правила,но има разни успокояващи лосиони и кремове,аз винаги след обезкосмяване се мажа с един крем,който много добре ми действа,иначе ми се появяват едни ситни пъпчици и дори ме боли,така че опитай така Peace

Ами в интерес на истината последня път отидох козметичка да ми ахен мустачките и...нестига че ме изгори,ами и сега съм със сиииитнички пъпчици около устата SickАма незнам сега за краката и особено за ръцете как ще е,определено няма как да ме изгори,но за пъпки се притеснявам.Хем предния път и с кремове ме маза,и с антибактериални пудри и с кво ли още не и пак ooooh! Whistling

Общи условия

Активация на акаунт