Абитуриентски бал - 15

  • 15 733
  • 188
  •   1
Отговори
# 75
  • DE
  • Мнения: 967
missy_13, прати ми я на мен моля, те!

# 76
  • Мнения: 475
Зависи много от колата търсете да е перлена и с лентички да махат, защото аз ходих на две места за ръцете на едното място ставах на пъпки при никнене на космите говоря ,а с тази перлената  не станах ама се мазах след това няколко дена с акне аут активен лосион за да предотврати подкожните косми (вярно изсушава кожата,но слагаш боди лосион и си 6),
Който си маха космите независимо къде с епилатор става на тия ситни пъпчици или петънца червени, те не стават много ако след баня се епилираш и естествено сложиш пудра или се намажеш  лавандулово масло  и то принципно тия работи се пробват как ще реагира кожата,аз пробвах преди месец ,защото не бях си обезкосмявала ръцете и ефекта беше добър, и мисля 3 дни преди бала пак да се отърва от тях Peace

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 20:37 от ICE_89

# 77
  • Мнения: 1 379
missy_13. ако не е мноо нахално може ли и на мен  Grinning  bouquet

# 78
  • Мнения: 6 049
 Joy
missy_13. ако не е мноо нахално може ли и на мен  Grinning  bouquet
и на мен  Joy

# 79
Лорън пускам ти линк и към прическата само с разликата че ще имам фрукети отгоре
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=245605&photo=6
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=245605&photo=7
тая русата кака дето ми предлагаш си е готина ама мен ми трябва нещо което да си личи повече..нз и аз не че съм много ориентирана ама не ме кефи особено  Laughing

# 80
  • Мнения: 42
missy_13 , може ли и на мен  Embarassed  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 6 049
missy_13 , може ли и на мен  Embarassed  Simple Smile
хехе Laughing

# 82
  • Мнения: 146
Хора, стига сте се надпреварвали. Мисля, че тази програма, за която се говори е, един сайт в интернет. Нещо от рода на www.taaz.com , но не съм много сигурна. Така че, вижте-там се правят много реалистични промени със собствени снимки.

# 83
каде да взема кола за бала

# 84
  • Мнения: 89
*Maybelline*  , аз вчера си направих кола на ръцете за 1 път,много се притеснявах и козметичката ме беше предупредила да ида по-рано,за да не ми излезнат пъпки,но НЕ нищо ми няма,много съм доволна newsm44 (но по принцим съм слабо окосмена аз) Петък съм на ноктопластика,събота ще си слагам мигли и неделя ми е бала с родните  newsm68 newsm44 newsm53

# 85
  • Мнения: 2 414
NaNicHka,цели мигли или на снопчетата ще си слагаш?

# 86
  • Мнения: 89
Мелиса , на снопчета. newsm03

# 87
  • Мнения: 2 414
Аз съм чувала,че цели мигли било по-добре,защото после със снопчетата падала и част от твоите мигли. newsm78
И аз съм много навита да си сложа мигли,но май ще пробвам сама първо. Laughing

# 88
  • Мнения: 89
падат непадат - искам ги..вчера на една жена й сложиха СТРАХОТНА БЕШЕ! Тя ми каза ,че от година си ходи така и няма оплаквания,само задължително е като решиш да ги махаш,да идеш да си ти ги махне козметичката!

# 89
  • Мнения: 2 414
 Hug
В Асеновград ли ще си ги слагаш?А на снопчетата слага ли се спирала? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт