Абитуриентски бал - 15

  • 15 699
  • 188
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 161
ах`не ,аз мислех да си правя ,но се отказах или по-точно ме отказаха

# 16
  • Мнения: 6 619
Може ли да ми препоръчате някакви сенки, трябват ми двойни или тройни със сиво и бяло ???
Мм трайни и да са до около 20 лева... май искам много  Embarassed
Предложения ?
Вземи си базата за сенки на Арт Деко и е без значение какви ще сенките /като изключим цвета разбира се/

# 17
  • Мнения: 199
И аз не знам какво да си правя ноктите. В момента не са ми много дълги, ама дано след 2 седмици да са с по-подходяща дължина. Не мисля да слагам ноктопластика, по простата причина, че няма да я опазя  Crazy . И трябва да я поддържам после, а на мене не ми трябва за след бала, така че само за една вечер няма смисъл. Пък и съм чувала, че се разваляли ноктите  Thinking . Така ли е?

# 18
  • Мнения: 161
и аз така съм чувала...за това моята маникюристка не прави такива неща

# 19
всичко изкуствено е вредно но в името на красотата ...  bombs  Joy pletka

# 20
  • Мнения: 5 173
и аз така съм чувала...за това моята маникюристка не прави такива неща
това е оправдание Whistling
А моите нокти се изпочупиха точно за бала, не че бяха мн дълги де. Но маникюристката ми така ме лакира, че не си личеше изобщо Peace

# 21
  • Мнения: 89
аХ`Не! ,аз мила,в петък съм на ноктопластика  Grinning

# 22
  • Мнения: 270
Пък и съм чувала, че се разваляли ноктите  Thinking . Така ли е? [/i]

Братовчедка ми е с ноктопластика от доста време.До колкото ме е информирала маникюристката ти изпилява твоя нокет(не до "мръвка"Simple Smile, но го изтънява], за да ти постави гела.В момента не може да си позволи да е без ноктопластика, защото вече ноктите и са като найлон.Дали не ги разваля?
Вярно, че от един път не може да стане така, но също друга моя приятелка и правиха и то само един път и после ноктите и докато се оправиха трябваше да мине доста време, защото трябваше да израстат на ново отначалото на нокета, защото стои едно грапаво и гадно.И ви уверявам, че маникюристките, които са им правили това са професионалистки, просто това си е вредно за нокета, и най-вече за емайла му.

# 23
  • Мнения: 475
Не бих си жертвала ноктите ,пък и после разходи за поддръжка, залагам на естественото Nerd

# 24
  • Мнения: 26
Аз възнамерявах да ходя на ноктопластика, но в Пазарджик има уж две много добри маникюристки и при едната си запазих час и в един момент срещам една позната която си е правила ноктопластика и знаете ли как беше? Не и е пилен нокатя които трябва да се постави а и е пилена пожата около неиния си нокат, ама като казвам пилено това означава че е направено на рана и това като си го докосела се едно и забивали хиляди иглички в кожичките й. За това реших да си wзема изкуствени и да ида да ме налакират от колкото след това да сажалям че сам си попиляла ноктите само и единствено за една вечер.  Laughing

# 25
  • Мнения: 199
Олеее много гадно  Confused . А после като си махнеш ноктопластиката, как ще правиш каквото и да било с тия ръце, след като ноктите ти са толкова тънки  Thinking . То сигурно боли. Ааа не благодаря  Naughty

# 26
  • Мнения: 4 435
Малееее,голямо писане сте ударили.
Забравих какво трябва да кажа...сигурно ще изпусна някой  Embarassed. Значи на Айската да кажа,че роклята е страхотна.Освен слабост към камъните,имам слабост и към всичко с гол гръб,и за мен нито деколте,нито къса пола могат да са секси така както едно голо,хубаво гръбче.Айс,не се притеснявай за корекцията,пак ще е супер ,сигурна съм. Hug

Нещо на Теди май трябваше да кажа,ама забравих. Embarassed Hug

kiksi  роклята е мн хубава,кога ще я покажеш на теб. Praynig

Ами това е,имаше още,ама тотално зациклих....ще пиша пак. ooooh!

# 27
  • Мнения: 4 435
Чета тука разни глупости за ноктопластиката.Била съм нон-стоп две години и като я махнах,ноктите им имаха просто нужда да поизрастнат около 2-3 седмици и никакви пробНлеми повече.Дори смятам,че сега ми станаха по-здрави.

# 28
  • Мнения: 165
Аз също бях на бала с ноктопластика -леле колко бях щастлива с тия нокти  Laughing обаче като и ги махнаха  ooooh! ужасТ  Crazy горния слой изобщо го нямаше.Някъде около месец трябваше за да ми се оправят ноктите и както каза Slav4e_Av4e и на мен ми се стори ,че след това  ми станаха по здрави!И въпреки тва аз съм за ноктопластиката  СЛАГАЙТЕ и не му мисляте(за тези който се чудят)  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 813
1. Аз съм за наложителна ноктопластика,просто нямам нокти.
2. Та по тази причина нямам какво да губя  Party Crazy

Общи условия

Активация на акаунт