Абитуриентски бал - 15

  • 15 753
  • 188
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 229

Този въпрос се обсъжда в отделни теми даже - ако е отворен сандал само с няколко каишки - без, ако е обувка, само с отворени пръсти, може и със (въпреки че на мен пак не ми харесва особено).

# 136
  • Мнения: 270
aDaMaNt^, и аз съм в чуденка, защото роклята е официална и уж за това с чорап.За сега съм решила да съм без.То не че толкова се вижда де.Ама пък моята рокля е с много голяма цепка и трябва да търся чорапи без дантела отгоре, защото чорапогащник няма да обуя.И не знам и аз още как ще съм.До другата седмица може да си променя решението 300 пъти Simple Smile

# 137
  • Мнения: 1 813
Мисля да направя топ 3 на най-честите дискусии покрай бала :


1. Изкуствени мигли - снопчета или ...?
2. С чорапи или без?
3. С гаджето или без?


 hahaha hahaha hahaha

# 138
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
Мисля да направя топ 3 на най-честите дискусии покрай бала :


1. Изкуствени мигли - снопчета или ...?
2. С чорапи или без?
3. С гаджето или без?


 hahaha hahaha hahaha
ааа и с гащи или не hahaha

# 139
  • Мнения: 270
Мисля да направя топ 3 на най-честите дискусии покрай бала :


1. Изкуствени мигли - снопчета или ...?
2. С чорапи или без?
3. С гаджето или без?


 hahaha hahaha hahaha

Eee скоро не се е коментирало 3-тото място  Whistling

# 140
  • Мнения: 6 051
O, мацки, как сте?Снощи бях на серенада на класния..попочерпахме се Simple Smile беше много забавно.Някои от вас ще ходят ли на серенади?
Аз да! На 20 май...

# 141
  • Мнения: 1 380
абе по принцип сандалата е такава, че май само пръстите ще се виждат,ама...абе с един хубав педикюр може и да мина без чорапи...официално не официално важното е да е удобно  Mr. Green поне да ми проличи че не разбирам от официални тоалети подобни работи  Grinning само нз дали крака няма да ми се хлъзга, щото неска и по тоя въпрос ме просветлиха  Joy Joy

# 142
  • Мнения: 280
Момичета това звучи страхотно.
Ние в нашия град,нито в града,в който уча нямаме такава традиция,но ми звучи много готино.

аа лорън и в града дето учиш я има тази традиция.аз като завършвах 2004 правихме серенада на класната.даже се бяхме разбрали с другия клас да не ходим в един ден(на тях класен им беше мъжа на класната ни) hahahaи ние и пяхме под терасата-по скоро викахме де. Mr. Green
доколкото знам в пмг-то още я има тази традиция.

# 143
  • Мнения: 475
Да ви се оплача, две съученички от класа ни организират екскурзията до слънчев бряг чрез една агенция и ние имаме доверие на момичетата,защото и друг път са ни организирали екскурзии,казаха ни 125 лв 4+ звезди хотел и ние дадохме ,в последствие нещо станал проблем с тоя хотел и те не ни казват на нас,дали сам им друга оферта за хотел 2 или 3 звезди с 16 лв по евтина е офертата на човек , ние нищо не знаем ,те са се съгласили и ако едни момчета от класа не били проверили щяха да ни изментят  с по 16 лв от 35 човека това са 560 лв и като отидем щяхме да разберем ,че сме в друг хотел,и тия момчета после ни уредиха друг хотел добре ,че бяха те Peace и тия двете момичета не изпитват грам срам даже ужас,затова не се доверявайте  на съучениците си дори да сте учили 5 години заедно Crossing Arms

# 144
  • Мнения: 1 280
ICE_89  #Crazy УжасТ  ooooh!

# 145
  • Варна
  • Мнения: 793
Уау... аз като отговорник на класа тази година редовно се разкарвах с по 1000лв в мен, че и повече... не знам, и през ум не ми е минавало да злоупотребя по някакъв начин. Ужас!

# 146
"adamant" ima edni takiva lepki kato silikonovi koito se slagat na obuvkata otdolu  i taka ne se hluzga prodavat gi i v "avon"daje. Peace

# 147
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Ам да,аз съм си поръчала от повече от месец и още ми ги няма Crossing Arms
Аз пък имам една много голяма дилема-понеже роклята ми е принцеса,а после на диско ще ходим,та се чудя дали да не се преоблека преди диско или така да си ходя,щото сички там ще са с роклите Thinking

# 148
  • Мнения: 1 813
Моля ти се, преоблечи се.  Crazy  Доста смешно,селско и непрактично е да си с балната рокля в дискотеката.  hahaha

# 149
  • Мнения: 270
Моля ти се, преоблечи се.  Crazy  Доста смешно,селско и непрактично е да си с балната рокля в дискотеката.  hahaha

Кое му е селското?Логично е, че щом идваш от бала си да си с роклята.Или какво да мъкнеш чанти с дрехи в диското или ако се преоблечеш да си мъкнеш роклята.Едва ли някой от родителите ти ще дойде посред нощ да ти вземе нещата.Аз, ако случайно ходим на диско, мисля да съм с роклята.Не мисля да се занимавам с преобличанки.

Общи условия

Активация на акаунт