Абитуриентски бал - 15

  • 15 737
  • 188
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 435
Славче мерси за отговора. Ще говоря с една фризьорка да видим дали ще може да ми направи такива кичури.

Направо пообиколи по салоните и питай за такава преса,все някъде ще я има. Hug

# 46
  • Мнения: 270
За ноктопластиката: някои нокти може да не се прецакат.Зависи от човека и организма му, но колкото мои приятели са си правили после ноктите им стават ужасни.
LOVE, мерси сладур Simple Smile

# 47
  • Мнения: 9
javascript: ClipBoard('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246184');
няколко предложения и от мен за маникюр и тоалет за изпращането ,а може и за някоя дама на бал Hug

# 48
  • Мнения: 2 229
javascript: ClipBoard('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246184');
няколко предложения и от мен за маникюр и тоалет за изпращането ,а може и за някоя дама на бал Hug

Моите нокти бяха нещо подобно:

Толкова им треперех с месеци да не се счупят, а слад бала реших, че са били маааалко прекалено дълги. Joy

# 49
  • Мнения: 9
днес няма толкова активни форумци колкото вчера Thinking къде се изгубихте????????

# 50
  • Мнения: 2 229
днес няма толкова активни форумци колкото вчера Thinking къде се изгубихте????????

Учат за изпитите може би, няма лошо.  Grinning
Освен по история, някой друг не наближава ли?

# 51
  • Мнения: 1 813
По история мина,както и повечето предварителни.
Народа релаксира хаххаха както мен от понеделник насам.  Laughing

# 52
  • Мнения: 893
ICE_89, не са от благороден метал..нито стомана...една сплав, ама й забравих името. Педи имаше едно изложение на ръчния труд, обикалящо България. Там правеха много нестандартни бижута от тази сплав.   bouquet
Даже се чудя как е прежалила толкова пари за обеци, които даже не са сребърни ooooh! Нищо, че са жестоки Blush

# 53
  • Мнения: 339
днес няма толкова активни форумци колкото вчера Thinking къде се изгубихте????????

Учат за изпитите може би, няма лошо.  Grinning
Освен по история, някой друг не наближава ли?
geo 08.06 SU

# 54
# 55
  • Мнения: 199
Ох момичета вие сте ми последната надежда. Confused Тъй като няма да мога да отида при професионален гримьор, трябва да се наклепам сама или да помоля приятелка, ама проблема е, че не знам в какви цветове. Видяхте рокличката, с тигрови шарки. Не искам силен грим, някакви идеи  Praynig . Не знам какво ще правя. И за прическата също, защото преди 2 месеца някъде се напрвих на каре, даже може и по-късо да е  Cry . Ако се сещате за няква прическа за къса коса, много моля  пишете  Praynig Praynig Praynig . И за грима също Tired

# 56
  • Мнения: 270
Аз не си спомням роклята..Ако може пак да я пуснеш Simple Smile А прическата е тази тип Риана?Или аз се бъркам?

# 57
  • Мнения: 682
Видях че тук си имаме няколко момичета които разбират от преливащи се цветове в грима,т.е. когато са повече от два цвята. Та исках да помоля за съвет понеже ще се гримирам сама - роклята ми е между шампанско и златисто,с тъмна коса и очи съм - какъв 3-ти цвят мога да вмъкна в грима освен бледо шампанско и по-силно златисто? Нищо не ми идва на ум. newsm78
Може и някакъв друг цвят,но ми се струва че няма да подхожда /освен опушено с което се гримирам почти постоянно/

Никой ли няма да помогне с идейка? Tired Praynig

# 58
  • Мнения: 475
СлеДи оТ СълЗи  те щяха да са тежки ако бяха от сребро или бяло злато,от тази сплав дето казваш предполагам ,че не са много тежки, обеците си заслужават много са хубави  bouquet Flutter

# 59
  • Мнения: 893
СлеДи оТ СълЗи  те щяха да са тежки ако бяха от сребро или бяло злато,от тази сплав дето казваш предполагам ,че не са много тежки, обеците си заслужават много са хубави  bouquet Flutter


Не са тежки ли...  Laughing Ела ги поноси малко  Joy
Тя самата ми беше казала, че ги е слагала само за клипа и после за участие във Вн и повече няма да направи тази грешка, щели да й се скъсат ушите  hahaha
Аз като колекционер на обеци(вече имам над 50 чифта  Embarassed) уж съм свикнала с по - леки, по -тежки...обаче това как тежи...
Първия път като ги сложих да се видя стоях с тях 20 мин и вече ме боляха ушите. Оттогава ги слагам от време на време и си ги разкарвам в къщи, та почнах да свиквам  Blush  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт