Мюзик Айдъл 2 /16/ - звездите на Бродуей!

  • 20 423
  • 595
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 4 294
Правилно ли чух как Пламена каза, че според нея номинираните ще са Тома и Нора  Rolling Eyes


Кога го е казала, изпуснала съм го  Thinking

# 526
  • Мнения: 1 318
Правилно ли чух как Пламена каза, че според нея номинираните ще са Тома и Нора  Rolling Eyes


Кога го е казала, изпуснала съм го  Thinking

Да и аз!

# 527
  • Мнения: 1 666
А защо в темата се твърди, че задачата е да се пее на непопулярни езици  newsm78, заради репликата на Дони - "7 езика, сред тях и български" ли....  newsm78 newsm78 newsm78
Всъщност темата за понеделник е балканска музика - http://www.musicidol.btv.bg/news/view/84

# 528
  • София
  • Мнения: 4 294
Балканска музика на балкански езици, кво ли общо има английския език с балканските народи  Wink

# 529
  • Мнения: 1 666
Ами просто песента има и такава версия!
Не, чe защитавам Нора, де, защото определено мисля, че няма да успее да я направи тази песен....

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 19:11 от els

# 530
  • Мнения: 4 555
Правилно ли чух как Пламена каза, че според нея номинираните ще са Тома и Нора  Rolling Eyes


Кога го е казала, изпуснала съм го  Thinking

Да и аз!
Ето го. Питат я май според нея кой ще си замине и тя казва Нора, Ани и може би Тома.
http://vbox7.com/play:b8277503

# 531
  • София
  • Мнения: 8 348
Нора ми е ужасно груба
изобщо не я харесвам като излъчване
а оттам предполагам още по-малко и като пеене

# 532
  • Мнения: 1 318
Ето го. Питат я май според нея кой ще си замине и тя казва Нора, Ани и може би Тома.
http://vbox7.com/play:b8277503

Ама това беше за тази сряда, не е за следващия концерт.

# 533
  • Мнения: 12
Ана я  обиждаха в ефир и Тома и Ясен и Шанел и Деница и кой още беше...
От каква позиция?Нали се състезават наравно с нея?За какво се мислят?Голямо самочувствие ,голямо чудо ooooh!
И аз не харесвам Ана,но прекалиха,това,че не подала била ръка -най-малкото.Поне не си позволи да обижда и критикува никого!
Стана ми жал за нея!

Аз като ви разправям, че тия шинели и разни тути кванти не струват

# 534
  • Мнения: 4 076
Не знам дали е връзкарка Нора,обаче с този диапазон,тембър и сила на гласа се надявам да направи страхотно турската песен  Peace
На Деница песента не я знам,но дано да е за шоколадов,мазен,негърски глас като нейния  Peace
Пламена не ми е любимка,но направи уникално изпълнение на  Summer time ,да видим сега как ще е със сръбското.
Ана май няма много почитатели,обаче на мене ми допада с това изразително лице и грациозна фигура,а гласът й много ми напомня на  Доли Партън,мисля,че кънтрито ще й лежи с този пронизителен неин сопран.Не ми харесаха забележките на Казасян и др.,че нямала глас,то няма глас,който да пее всичко.Но си мисля,че може и да е сценарий,интрига да има.Както в предното издание Данчето Христова се заяде с учителката от Дряново...не знам,много беше фалшиво и не в стила на една естрадна легенда.
Момчетата са големи сладури,слушам ги с кеф,но смятам,че момичетата имат повече потенциал.Къде да пее професионално един Ясен например-в група,соло,в заведение?Някак си не го виждам.И рокаджията също.

# 535
  • Мнения: 9
На мене най-много ми харесват Деница и Шанел.   bouquet Sunglasses

# 536
  • Мнения: 4 555

Ама това беше за тази сряда, не е за следващия концерт.
Да, за миналия беше. Но много се изненадах от мнението и, че вижда Тома и Нора като аутсайдери.

# 537
Защо да има побутване, когато задачата не е да се пее на различни езици, а да се пеят балкански ритми !

# 538
  • Мнения: 9 913
що не пишете бре Simple Smile
явно съм сбъркала, Яне бибияне, за Тома и блъфа.
Обаче, падна ми в очите, какво значи "мъж съм". Не че нещо е направил, ама извинението "мъж съм" е много тъпо. Иначе явно девойката наистина е досадна, струва си да я зареже човек...... обаче що я представи като пиленцето си, пък после с лека ръка, айде.....


а това с Ясен е още по-тъпо, прекалено положителрно го представят. чак досадно лигаво. въпреки че много го харесвам.

# 539
  • Мнения: 7 263
Гледахте ли тази вечер предаването за айдълите?!
Вече определено имам фаворит!

Общи условия

Активация на акаунт