Дали съм бременна

  • 4 498
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Стейси мила,
много се надявам да имаме хубава новина в понеделник. Да пишеш!!!
 Heart Eyes

 благодаря ти Мъничка Hug, и аз се надявам в понеделник да има хубави новини, като говорих с доктора ми каза да не взимам много присърце този отрицателен тест Praynig, днес ми е 42 ден, а лелката я няма и дано да остане така до понеделник, не съм се отчаяла, защото бременноста познава доста отрицателни тестове Praynig
ще стискам палци за всички ви Praynig
 


Здравей и ит мен.Много се радвам за теб и се  newsm17 да ни кажеш в понеделник добрата новина. preggo
Незнам дали и аз да вярвам на тези тестове или да отида на лекар защото въпреки че тестовете които направих и показаха отрицателно още не ми е дошло newsm12 и се чудя дали нешто тестовете не грешат или на мен така ми се иска  newsm03
Не забравяи да напишеш какво са ти казали в понеделник newsm17дано си успяла.УСПЕХ ТИ ЖЕЛАЯ newsm10

# 31
  • Мнения: 721
Петя, вземи отиди на лекар! Поне няма да се измъчваш с въпроси дали си бременна или е поредното закъснение.
Пиши smile3523

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
милички,
вчера бях на лекар и още нищо не може да види Cry, и ако не ми дойде до другия вторник, пак съм на лекар. Иначе каза, че е още рано да се види. не ми даде нито надежди Rolling Eyes, нито ми каза че има вероятност да ми дойде Rolling Eyes, и сега пак съм в очакване на неизвестното Rolling Eyes ooooh!!!! но ще да видим кво ще става Praynig Praynig Praynig

# 33
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
милички,
вчера бях на лекар и още нищо не може да види Cry, и ако не ми дойде до другия вторник, пак съм на лекар. Иначе каза, че е още рано да се види. не ми даде нито надежди Rolling Eyes, нито ми каза че има вероятност да ми дойде Rolling Eyes, и сега пак съм в очакване на неизвестното Rolling Eyes ooooh!!!! но ще да видим кво ще става Praynig Praynig Praynig


Пожелавам ти да ни зарадваш с хубава новина Grinning Praynig

# 34
  • Мнения: 721
Петя, а с теб какво стана?

# 35
  • Мнения: 4 328
милички,
вчера бях на лекар и още нищо не може да види Cry, и ако не ми дойде до другия вторник, пак съм на лекар. Иначе каза, че е още рано да се види. не ми даде нито надежди Rolling Eyes, нито ми каза че има вероятност да ми дойде Rolling Eyes, и сега пак съм в очакване на неизвестното Rolling Eyes ooooh!!!! но ще да видим кво ще става Praynig Praynig Praynig

За да не се чудиш какво точно става, си направи кръвен тест за бременност.

Успех и стискам палци !!!

# 36
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Петя, а с теб какво стана?


Тия дни бях доста заета и не съм ходила на лекар,но все още не ми е дошло. newsm78
като се освободя от работа ще ида

# 37
  • Мнения: 3 010
Моми4ета, оказа се, 4е съм в същата ситуация като Вас!  Crazy закъснява ми-теста е отрицателен. Имам няк'во такова чувство, че този път е станало. Даже постоянно се въртя при мамите януарки и февруарки. Проучвам какви са симптомите  Embarassed Имам разбира се симптоми,но....... Моят цикъл е нередовен по принцип. След 30 тия ден идва. Имала съм месеци с над 43 дневен цикъл  newsm78. Ужас нали! Не смея пак да правя тестове, защото и на мен ми десйстват психозно  Rolling Eyes
Забравих да кажа, 4е днес е 33 ден-оф надявам се овулацията ми да е била късна. Пожелавам на вси4ки Ви да пропусне тоя месец- от там 9 месеца.....

Ааааа, помня миналата година отидох на лекар на 42 ден, тъй като не ми беше дошло още/това става в на4алото като бебеправихме/. Имах 4-5 отрицателни теста още не бях много в 4ас с доста неща и така се надявах, но уви. Изписаха ми Дуфастон, след няколко дена ми дойде. Пиша това в слу4ай, 4е на някой му послужи!
Хайде дано Господ ни благослови вси4ките!

Последна редакция: ср, 08 юни 2005, 21:53 от dendy

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Моми4ета, оказа се, 4е съм в същата ситуация като Вас!  Crazy закъснява ми-теста е отрицателен. Имам няк'во такова чувство, че този път е станало. Даже постоянно се въртя при мамите януарки и февруарки. Проучвам какви са симптомите  Embarassed Имам разбира се симптоми,но....... Моят цикъл е нередовен по принцип. След 30 тия ден идва. Имала съм месеци с над 43 дневен цикъл  newsm78. Ужас нали! Не смея пак да правя тестове, защото и на мен ми десйстват психозно  Rolling Eyes

мила Денди, моя цикал е точно като твоя, ще стискам палци и аз!!!

# 39
  • Мнения: 3 010
Ми Стаси то така като гледам нашетоо време вече е дошло!  newsm78 Погледнах ти профила ми ние горе-долу от по-едно и също време сме във форума и сме започнали да бебеправим! Дано да е станало! И тези чертички- пфу, ама не излизат..........

# 40
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Моми4ета, оказа се, 4е съм в същата ситуация като Вас!  Crazy закъснява ми-теста е отрицателен. Имам няк'во такова чувство, че този път е станало. Даже постоянно се въртя при мамите януарки и февруарки. Проучвам какви са симптомите  Embarassed Имам разбира се симптоми,но....... Моят цикъл е нередовен по принцип. След 30 тия ден идва. Имала съм месеци с над 43 дневен цикъл  newsm78. Ужас нали! Не смея пак да правя тестове, защото и на мен ми десйстват психозно  Rolling Eyes
Забравих да кажа, 4е днес е 33 ден-оф надявам се овулацията ми да е била късна. Пожелавам на вси4ки Ви да пропусне тоя месец- от там 9 месеца.....

Ааааа, помня миналата година отидох на лекар на 42 ден, тъй като не ми беше дошло още/това става в на4алото като бебеправихме/. Имах 4-5 отрицателни теста още не бях много в 4ас с доста неща и така се надявах, но уви. Изписаха ми Дуфастон, след няколко дена ми дойде. Пиша това в слу4ай, 4е на някой му послужи!
Хайде дано Господ ни благослови вси4ките!

Здравей!И моят цикал е като твоя.Аз го чакам от 20.05 но още го няма ,а и четрите теста които правих бяха отрицателни.Сега мисля да ходя на лекар,но пак не можах да се освободя. newsm12
Надявам се да си бременна този път  preggo
Желая ти успех и се  newsm17 за теб.
Пиши като разбереш. newsm10






# 41
  • Мнения: 3 010
Петя то твоето закъснение е доста голямо! Кога последно прави тест?

# 42
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Петя то твоето закъснение е доста голямо! Кога последно прави тест?

Ами последния тест го направих преди 5-6 дни newsm12,ама пак беше отрицателен smile3518

# 43
  • Мнения: 3 010
Знаеш ли бях чела за една мама- дето чак на 20 ден имала положителен тест. Така, 4е не се очайвай, прибързано. А бе момичета Вие какви симптоми имате? Аз освен гърдите, придърпванията в яйчниците, разтройство /току що разбрах, 4е и то май е симптом при някои/, трудното заспиване ве4ер, пробуждането по сред нощ и трудното ставане сутрин, друго няма! Сякаш съм имала месеци с много по-ве4е от тези! Е може и да са ПМС! А бе каквото Господ е рекъл! Ако не съм бременна ще направя неща, които ина4е не бих могла. Хехе това е мойта теория. Смятам да си направя фотоепилация, да продължа със солариума, ще тръгна на фитнес и така!  Laughing Wink

# 44
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Знаеш ли бях чела за една мама- дето чак на 20 ден имала положителен тест. Така, 4е не се очайвай, прибързано. А бе момичета Вие какви симптоми имате? Аз освен гърдите, придърпванията в яйчниците, разтройство /току що разбрах, 4е и то май е симптом при някои/, трудното заспиване ве4ер, пробуждането по сред нощ и трудното ставане сутрин, друго няма! Сякаш съм имала месеци с много по-ве4е от тези! Е може и да са ПМС! А бе каквото Господ е рекъл! Ако не съм бременна ще направя неща, които ина4е не бих могла. Хехе това е мойта теория. Смятам да си направя фотоепилация, да продължа със солариума, ще тръгна на фитнес и така!  Laughing Wink


Аз не мисля 4е този път съм успяла,тези отрицателни тестове ме обезкоражиха,а и симптоми нямам освен,чеот време на време ме боли корема ниско долу

Общи условия

Активация на акаунт