Слънце топличко напича, БУРГАЗлийче из парковете вече тича! - 56

  • 11 003
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • България
  • Мнения: 3 620
Вери, много сте хубави всички  Peace
Аз Монката в другата тема го поздравих вчера , но и тук да е жив и здрав и да радва мама и тати   bouquet
Днес детето направи първа баня в живота си и цопа в морето ...

 
Уиш, не го ли е страх ??? И ние Мая я водихме , но много я е страх от морето  Grinning

# 286
  • Мнения: 1 701
Изобщо!
Даже се очудих как се "нахвърли" на морето без да му е гадно от студа или да се уплаши...
Радва се, цопа, пръска...

# 287
  • България
  • Мнения: 3 620
Изобщо!
Даже се очудих как се "нахвърли" на морето без да му е гадно от студа или да се уплаши...
Радва се, цопа, пръска...
Много яко  Mr. Green

# 288
  • Мнения: 1 111
 Галка, другата седмица Н ще ходи до София по този въпрос.Не съм те забравила, как можа.. Crossing Arms само трябва баба да свърши у-ще за да гледа децата, че ще го няма два-три дена.
 Айде, кога ще е срещата?

От сега нантатък, намеря ли обувка, шапка, дрешка, вместо както до сега да ги оставям настрана, ще ги тъпча в най-дълбокия казан!
Е**и му м*****а ... какви са тия хора бе!
Ще мине след теб и ще вземе чуждото.
В момента съм толкова бясна, че ...

И какво са ти виновни другите?В края на краищата това е една шапка.Та като стана дума за шапки Ивето беше купила страхотна бяла шапка на нейния сладур от новия м-н до подлеза, хареса ми, пък аз съм претенциозна. Laughing

# 289
  • Бургас
  • Мнения: 6 289
Галка, другата седмица Н ще ходи до София по този въпрос.Не съм те забравила, как можа.. Crossing Arms само трябва баба да свърши у-ще за да гледа децата, че ще го няма два-три дена.


Викам може да си мислиш,че съм купила,но не съм още  Wink

Тоя магазин до подлеза още не съм го преслушала ,дали ще има сандали  newsm78

...,................................................................
Аз пък купих на малкия още едни сандали, резервни, от Фокса,обаче явно са умалени ,защото са му малки.По принцип носи 25 номер ,но тези явно отговарят на 24 .Ако някой ги иска - продавам ги,по -евтино от магазина ,разбира се  Wink  макар,че не са носени,подробности на ЛС. Това са  сандалите

# 290
  • Мнения: 1 701

 И какво са ти виновни другите?В края на краищата това е една шапка.Та като стана дума за шапки Ивето беше купила страхотна бяла шапка на нейния сладур от новия м-н до подлеза, хареса ми, пък аз съм претенциозна. Laughing

В края на краищата ми писна аз да вдигам от земята изгубени детски дрехи и да ги слагам на видно място, за да си ги намерят, а моите неща да се вдигат от земята и да се прибират по чантите. И не се сещам теб какво те бърка всичко това?

# 291
  • UK
  • Мнения: 1 351

 И какво са ти виновни другите?В края на краищата това е една шапка.Та като стана дума за шапки Ивето беше купила страхотна бяла шапка на нейния сладур от новия м-н до подлеза, хареса ми, пък аз съм претенциозна. Laughing

В края на краищата ми писна аз да вдигам от земята изгубени детски дрехи и да ги слагам на видно място, за да си ги намерят, а моите неща да се вдигат от земята и да се прибират по чантите. И не се сещам теб какво те бърка всичко това?

  Shocked

# 292
# 293
  • UK
  • Мнения: 1 351

  Hug

 Ах'Не   зяпнах когато те видях  Sunglasses и още нещо... не видях друга с твоята красота  Peace за приятелката ти русата и аз съм на мнението на другите момичета  Hug

# 294
  • Мнения: 1 701
Меги, нещо искаш да кажеш ли? Simple Smile

# 295
  • UK
  • Мнения: 1 351
Меги, нещо искаш да кажеш ли? Simple Smile

  Joy с бавни рефлекси съм и без да искам натиснах Публикувай без да съм написала нищо  hahaha

# 296
  • Мнения: 2 577
АХ'НЕ   Heart Eyes
СТРАШНА СИ  Hug

... пък за русата освен всичко писано, което подкрепям, ми изглежда и като моя наборка  Mr. Green


НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт