Ледената пързалка във Варна

  • 1 814
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Що трудна работа? Пише, че е предвидена да е целогодишна и техниката позволява до +40 градуса външна температура да се поддържа пързалката и да работи.

Да така ми казаха и на мен  Peace
Едан позната каза че е ходила да я види вътре /някакви връзки/ и е направила няколко кръгчета - било супер готино, но за съжаление все още не е отворено.

# 16
  • Мнения: 6 039
подтвърждавам за МОЛА - тефлонова ще е .

# 17
А някой знае ли, кога ще бъде открит МОЛА на Узунов?

# 18
  • Мнения: 6 039
А някой знае ли, кога ще бъде открит МОЛА на Узунов?

хаххаха - интересен въпрос - никой не знае, и да знае, няма дае окончателно
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 17 409
Скоро, скоро Laughing АМа  забавянето не е зарад подземния паркинг само. Дерзайте! Grinning

# 20
  • Мнения: 4 187
Координатора на ОП , което ще стопанисва пързалката ме уведоми, че евентуалното пускане в експлоатация ще е на 01.06.2008г.

# 21
  • Мнения: 1 362
Координатора на ОП , което ще стопанисва пързалката ме уведоми, че евентуалното пускане в експлоатация ще е на 01.06.2008г.

Супер! Ще си носим кънките към Варна значи Simple Smile)))))))))

# 22
  • Мнения: 3 405

значи ще си се пързаляме у форОма  Laughing не мога да се сдържа

# 23
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
Координатора на ОП , което ще стопанисва пързалката ме уведоми, че евентуалното пускане в експлоатация ще е на 01.06.2008г.

Супер! Ще си носим кънките към Варна значи Simple Smile)))))))))

о, моля ви се, недейте Wink
имате си в софия! нашата няма да ни я пипате Peace

# 24
 smile3514
 Леле-мале.Не стига че софиянци превзеха хубавия ни град и околностите му; не стига, че толкова много от тях са тук, не стигат колите им, дето задръстват и без това безумното ни движение, ами сега и кънки щяли да си носят! doh
 НЕ НЕ НЕ НЕ ......................................!

# 25
  • Мнения: 17 409
иса, ама ти сериозно ли?  Laughing

# 26
  • Мнения: 3 405
иса, успокой се, бъди гражданин на света  Laughing
Като отидеш в Рим дали римляните ще се нервират от твоето присъствие там?!

# 27
  • Мнения: 1 362
Дишайте спокойно момичета! От Варна съм Simple Smile Не, че това би трябвало да има значение. "Софиянци" няма да се вдигнат специално заради пързалката, да пътуват 450 км до Варна, да я "превземат" и да не можете да се пързаляте  Laughing

Аз съм във възторг, че Варна най-сетне си има пързалка. Искрено се надявам в града постепенно да се развият и ледените спортове. Знам какво е да израстнеш в град без почти никакъв сняг през зимата и какво е да се радваш на хлъзгането по някоя замръзнала локва Simple Smile))
Освен да е забавно, пързалянето на лед е и страшно полезно за всички кашлящи и смъркащи дребосъци. Водете ги смело щом навършат 4 - ще се учудите колко по-бързо от вас ще овладеят кънките. А може и следващия световен шампион във фигурното пързаляне да е от Варна Simple Smile Кой знае....дано има повече пързалки!

# 28
иса, успокой се, бъди гражданин на света  Laughing
Като отидеш в Рим дали римляните ще се нервират от твоето присъствие там?!
Stop
Е, разбира се че не съвсем сериозно, но не и съвсем на шега. А всъщност кога е събитието? newsm53

# 29
  • Мнения: 5 622
Леко безумен уклон е придобила темата  Laughing

Добре, че Софиянци не са решили още на входа на София да ме гонят като съм решила да посетя техния град  Crazy Или като ме видят да съм си натоварила ските върху колата директно да ме връщат обратно с думите"Ааа, нашите писти няма да ни ги пипате  Naughtyhahaha

Относно отварянето на пързалката и аз знам 1-ви юни. А за барчето/сладкарницата в детския кът в съседство- 24 май  Peace

Общи условия

Активация на акаунт