Гледахте ли бТВ новините в 12? Джордж Майкъл е болен от СПИН...

  • 12 079
  • 144
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 383


[/quote]
Джордж Майкъл СЕ Е тествал след смъртта на Кени. Peace
[/quote]
Кени е сегашното му гадже.
Алфонсо е починалият му приятел.
Ей така тръгват клюките  Crazy

# 76
  • Мнения: 5 370

Кени е сегашното му гадже.
Алфонсо е починалият му приятел.
Ей така тръгват клюките  Crazy
Оффффф, да се....в разсеяната  глава.
Абсолютно си права.

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 14:44 от Не тази вечер, Жозефина!!!

# 77
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Е, надявам се да не е вярно.
П.П. Кажете на леля Гинче, че яхнията й пак загоря.  Joy

# 78
  • Мнения: 6 039

За тези, които се притесняват - имам достъп и работя с най-големите агрегатори на новини в света и нищо в тази връзка не е излизало.

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 3 423
Абе, вие за всеки случай недейте
да го плющите този, щото не се
знае знае ли се. Дори и да ви моли.

# 80
  • Мнения: 6 039
Абе, вие за всеки случай недейте
да го плющите този, щото не се
знае знае ли се. Дори и да ви моли.

аз ще се прежаля

# 81
  • Мнения: 2 716
Нали вече се лекува СПИН  Wink
А и гейовете от неговия ранг... (автоцензура)

И да, няма значение дали си звезда. Носиш отговорност за това, което ти скача в гащите.

# 82
  • Мнения: 4 371
Абе, вие за всеки случай недейте
да го плющите този, щото не се
знае знае ли се. Дори и да ви моли.
Искам само да ми пее на уше, нищо повече Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 3 268
Не знам дали това ще ви подейства успокояващо,но наскоро разбрах от човек,който има такива познати,че вече се живее с тази болест с години.Имало хапчето,които поддържат живота на болните от спин такъв,какъвто е бил преди заболяването им,т.е пълноценен.Това разбира се не се отнася за България.Тук  е друга планета.

# 84
  • Мнения: 2 759
Не знам дали това ще ви подейства успокояващо,но наскоро разбрах от човек,който има такива познати,че вече се живее с тази болест с години...
                    Мен специално не ме успокоява. Но е вярно, че се живее, и не от днес... Разбира се, докато не хванеш грип или нещо друго. То обикновено другото те скапва. Нали си без имунна система...

# 85
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 248
дано да не е вярно. или ако е, да живее по-дълго. беше страхотен на концерта в София.
изумява ме простоията на някои тук. всъщност, не съвсем...

# 86
  • Мнения: 1 107
Преди малко научих за този слух и честно казано не повярвах. Първо, защото не ми се иска да е вярно, второ, защото след като се опитах и аз да поgoogle-ствам не намерих нищо освен български непотвърдени слухове. За срамотиите сме ако национална телевизия си позволява да изнася в ефир непотвърдена информация от този ранг.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аз съм почти сигурна, че всичко е поредния недобпроверен "балон" и се надявам да мога да го слушам още няколко пъти на живо. След концерта му силно се съмнявам, че има някой, който да се доближи поне малко до неговата класа.

А, и моля Ви - ако имате малко поне възпитание- спестете си коментарите относно съдбата на г*** и п*******. Почитайте личния избор на всеки и бъдете толерантни. Хора сме все пак....

# 87
  • Мнения: 4
Много ,много се натъжих като разбрах

# 88
  • Мнения: 212
А, и моля Ви - ако имате малко поне възпитание- спестете си коментарите относно съдбата на г*** и п*******. Почитайте личния избор на всеки и бъдете толерантни. Хора сме все пак....

И аз съм за това. Моля за повече толерантност към гейовете. Никой не може да съди и обвинява Дж. Майкъл за това че обича да сяда върху мъжки пишки. Това си е лично негова работа. Проблемът е обаче че той дава лош пример на младите и неукрепнали все още душевно гейове. Те ще си кажат - Щом такъв известен човек си позволява да прави анален секс без презерватив, значи и аз мога защо не..." А това не е хубаво. Аз лично съм бил радетел винаги хомосексуалистите да правят анален секс с презерватив. Ще си спестят много проблеми по този начин...

# 89
  • Мнения: 6 039
А, и моля Ви - ако имате малко поне възпитание- спестете си коментарите относно съдбата на г*** и п*******. Почитайте личния избор на всеки и бъдете толерантни. Хора сме все пак....

И аз съм за това. Моля за повече толерантност към гейовете. Никой не може да съди и обвинява Дж. Майкъл за това че обича да сяда върху мъжки пишки. Това си е лично негова работа. Проблемът е обаче че той дава лош пример на младите и неукрепнали все още душевно гейове. Те ще си кажат - Щом такъв известен човек си позволява да прави анален секс без презерватив, значи и аз мога защо не..." А това не е хубаво. Аз лично съм бил радетел винаги хомосексуалистите да правят анален секс с презерватив. Ще си спестят много проблеми по този начин...

аз не мога да разбера, защо си мислиш, че си страшно интересен с тези си констатации. Не усещаш ли или просто искаш да дразниш до дупка..........

Общи условия

Активация на акаунт