Боди лосион с блестящи частици

  • 41 476
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 378
Аз съм ползвала един такъв крем на Орифлейм, мноо са дискретни частиците и на слънце стои просто страхотно  Wink

# 16
  • Мнения: 420
и аз имам този на орифлейм и съм доволна,но май искам да го сменя та този
Venus- страхотен е  Peace Телесен цвят е и частиците са много фини, кожата става много красива.
И на Буржоа олио за тяло с блестящи частици, но то не е толкова хубаво като Венуса.


venus на каква цена е и къде мога да го намеря .. newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 7 798
Venus- страхотен е  Peace Телесен цвят е и частиците са много фини, кожата става много красива.
И на Буржоа олио за тяло с блестящи частици, но то не е толкова хубаво като Венуса.


И аз ползвам боди лосиона на Venus, страхотен е.  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 4 752

Venus- страхотен е  Peace Телесен цвят е и частиците са много фини, кожата става много красива.
И на Буржоа олио за тяло с блестящи частици, но то не е толкова хубаво като Венуса.


venus на каква цена е и къде мога да го намеря .. newsm78
[/quote]

Моят съм го купувала отдавна, но скоро го гледах в Ремедиум, че има такива лосиони. Предполагам, че и в други аптеки и магазинчета ще го продават. Цената е под 10 лв, не помня. Може би 7-8.

# 19
  • Мнения: 1 111
 Ако искате да блестите много ви препоръчвам лосионите на Севънтийн.Седем аромата са и наистина много блестят. Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз съм ползвала на Дов, но честно казано не съм никак доволна - почти няма блясък, а аз си обичам като е гарга да е рошава. Навремето имаше един на Нивеа, но отдавна не съм го виждала никъде. Наскоро четох за някаква марка, която се продава по аптеките. Става въпрос за олио за тяло и коса, което придавало просто уникален блясък. Ако някой знае за какво говоря, моля да се включи с името на конкретната марка. Иначе аз лятото без блестящ лосион просто не излизам  Naughty

Скоро ми казаха за такъв продукт на Nuxe. Може би за него говориш и ти. Thinking
Да.За Nuxe сигурно.

# 21
  • Мнения: 2 229
Ако искате да блестите много ви препоръчвам лосионите на Севънтийн.Седем аромата са и наистина много блестят. Wink

А къде ги има и на каква цена са?

# 22
  • Мнения: 1 941
Аха, точно за NUxe говорех, мерси че ми припомнихте. Та отдавна му се точа, надявам се да не  е прехвален. А, може ли да кажете за тоя Венус какво означава има телесен цвят? Нещо като ФДТ за тяло? Не цапа ли?

# 23
  • Мнения: 1 111
Ако искате да блестите много ви препоръчвам лосионите на Севънтийн.Седем аромата са и наистина много блестят. Wink

А къде ги има и на каква цена са?
Има ги в парфюмериите.При нас са 9,70-200 мл.

# 24
  • Мнения: 2 149
И аз подкрепям за лосионите на Севънтиин.И са страшно трайни ароматите Laughing

# 25
  • Мнения: 630
И аз подкрепям за лосионите на Севънтиин.И са страшно трайни ароматите Laughing
Аз честно казано за първи път чувам за лосиони на Севънтийн. Мери, от къде си го взе,, от Варна ли. Една съфорумка писа в друга тема за такъв на Буржоа.
А някой ползвал ли е маслото на Нюкс с частиците? Дали е трайно? В момента имат промоции, а и рекламират нов продукт, антицелулитен

# 26
  • Мнения: 14
Ако искате да блестите много ви препоръчвам лосионите на Севънтийн.Седем аромата са и наистина много блестят. Wink

А къде могат да се намерят? newsm78

# 27
  • Мнения: 3 830
На Dove съм ползвала и съм доволна. Peace

# 28
  • Мнения: 98
Аз съм ползвала на Дов, но честно казано не съм никак доволна - почти няма блясък, а аз си обичам като е гарга да е рошава. Навремето имаше един на Нивеа, но отдавна не съм го виждала никъде. Наскоро четох за някаква марка, която се продава по аптеките. Става въпрос за олио за тяло и коса, което придавало просто уникален блясък. Ако някой знае за какво говоря, моля да се включи с името на конкретната марка. Иначе аз лятото без блестящ лосион просто не излизам  Naughty

Става въпрос за маслото с блестящи частици на NUXE.

# 29
  • Мнения: 779
 
На Dove съм ползвала и съм доволна. Peace
и аз имам на Dove,но о4аквах нещо пове4е Wink..но не е лош

Общи условия

Активация на акаунт