Бързо ли ви минаха 9-те месеца?

  • 7 083
  • 180
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 447
Сега като се върна мислено назад - по-скоро да.
Въпреки, че от 6-ти до 8-ми и половина лежах
за задържане.

# 136
  • Мнения: 118
сравнително бързо минаха, но към началото на 9 месец ми казаха че ще родя много преди термина.и това чакане направо ме съсипваше.
Родих 3 дена след термина (предизвикано раждане)

# 137
  • При драконите
  • Мнения: 34
аз още не съм усетила бременността, но се скъсвам са спя Sad- все така ли ще бъде ? ще си проспя 9тте месеца и нищо не мога да свърша като хората, за тонус да не говорим...добре, че поне не ми се гади Simple Smile

Спокойно - това е само в началото. След 3-4 м ще ти мине сънливостта, но ще се появят други "екстри"  Wink

# 138
  • София
  • Мнения: 928
Когато бях бременна ми се струваше, че времето не минава, особено 8-мия и 9-тия месец. Сега като се замисля, имам чувството, че много бързо е минало времето  Rolling Eyes
Леко бременеене и раждане. Наслаждавай се на този прекрасен момент от живота  Hug

# 139
  • Мнения: 4 555
Колкото си по-млада, толкова по-бавно минава времето.
За мен мина светкавично. Но не чак толкова бързо, колкото времето след раждането. Изобщо не ми е достатъчно да се насладя максимално на всеки миг. Вечер като си лягаме и си мисля как не искам да свършва този ден, а сутрин... за първи път в живота си, ставам с нетърпение денят да започне Simple Smile

# 140
  • Мнения: 571
Забременяла съм точно на Колдеа!На 10 януари установих че съм бременна9тестовете го показаха)Иска ми се времето да минава по-бавно но то тече ли тече и чак лети  PeaceНе ги усетих тези месеци!!МНого мами искат да мине по бързо всичко и да си гушат бебоците,аз обаче не искам!!!Стах ме е от раждането и за мен бременноста лети и няма и да се усетя и ще трябва да раждам  Sick

# 141
  • Мнения: 799
Аз имах чувството, че никога няма да родя и ще си остана вечно бременна - толкова досадно ми беше. А преносването беше кошмарно - идваше ми да извадя бебето с голи ръце  hahaha
Сега отново съм бременна и историята се повтаря.  ooooh!

# 142
  • Мнения: 1 477
Много бързо ми мина бременността.Не съм работила тези 9 месеца.Имах време за много разходки и почивка...Като изключим някои неразположения си е много приятно да се бременее  Laughing

# 143
  • Мнения: 568
аз съм от тези с бавните 9 месеца - досадно, бавно и мъчително - и сега като видя бременски дрехи ми е противно. Дори намразих и приказката за Бременските музиканти Simple Smile
Но си струва, после е хубаво.

# 144
  • Мнения: 8 769
Първата бременност-да, бързо мина, същевременно лежерно и спокойно. Освен това не бяха 9 месеца, а само осем-родих в началото на 9-я месец, 25 дни преди термина.
Обаче вторият път вече бях започнала да чакам с нетърпение да видя малкото човече, толкова любопитна бях. Как ще изглежда? Ще си приличат ли с момиченцето ми? И разни такива въпроси ме занимаваха. Същевременно не исках да се случва това, което се случи с първия път-исках да се роди колкото може по-близо до термина си. Е, и той избърза, но само с 2 седмици. Grinning

# 145
  • Мнения: 686
Първите 4 мноооооого бавно(с едно безкрайно повръщане)

# 146
  • Мнения: 1 029
На мен ми минаха бързо  Simple Smile Направо неусетно.
и при мен така.Беше най- безгрижния и приятен момент от живота ми Heart EyesСлед появата на малката щастието е огромно, но ги няма  спокойствието и лентяйството като през 9- те месеца Simple Smile

# 147
  • Мнения: 327
Всеки следващ път все по- бързо,защото ми се искаше да запазя всеки миг от времето,което никога няма да се върне назад.Но по време на първата ми бременност и аз си мислех,че цял живот ще съм бременна, а ей го на лапето,догодина на училище.Затова и ми е свиден сега всеки миг.Когато ме приеха в болницата да раждам третото си дете,в главата ми беше мисълта,че е рано,че не съм готова още да се разделя телом с детенцето си.Да е едно цяло с бебето си и да го усеща -какво по-хубаво за една майка.Ех,че се разчуФствах Simple Smile

# 148
  • Мнения: 681
Бързо да.

# 149
  • Мнения: 728
Когато бях в тоите месеци и аз мислех че минава бавно, но после след като родих ми се стори, че просто съм мигнала и бременноста ми е минала. По някой път ме обхваща носталгия за бременността ми, но.. ще изчакам още малко за второто Hug

Общи условия

Активация на акаунт