Айде САМОКОВски мами ......

  • 17 295
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 228
Добро утро:))
страхотна закуска Силвенце,аз чакам майстори за дограмата,че вратите към терасите не се отварят частично,та да ги оправят.Получихме и секцията ,ама и снея има проблеми,та ще се наложи и в четвъртък с майстори да се срещам.
Mamok,имаш ли сестра Анита:)

# 16
  • Мнения: 70
благодаря на всички мами
бременна съм в 7 седмица , а бебето ще доиде  на 1. 1 2009
мислех си че съм хванала поредния грип, та затова повръщам , ама не ..
още щом отидох при личния с моите Mr. Green симптоми му стана ясна моята болест Laughing
сега съм в еуфория и си търся всякаква инфирмация за бременноста , осигуровките. стажа  и какво ми се полага от здравната каса
че нали аз съм още по майтинство. още 1 месец Grinning
 

# 17
  • Мнения: 22
BRAVY нямам сестра имам брат Laughing Дани чудесен термин имаш Peace

# 18
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕЙТЕ ОТНОВО,Дани пожелавам ти твоето бебе да се роди точно в 12ч. 01мин.и да бъде бебето на 2009г. Много здраве и много късмет.

# 19
  • Мнения: 0
Ани твойта приятелка нещо не се появява сигурно 3-мата мъже не и дават глътка въздух да си поеме особено най -малкия.

# 20
  • Мнения: 228
Права си Кате,най-вероятно това е причината:)
Майче,честит ти половин годишен бебешор:) Hug Hug

# 21
  • Мнения: 3
Благодаря ти Ани!
Хей новите мами кога ще ви видим newsm12-искаме снимки

# 22
  • София
  • Мнения: 1 228
Благодаря на всички ви за пожеланията за РД на Мартин! Много сте мили  Hug
Купонът в детската е минал много добре, госпожата даже снимала с телефона си Smile (как не се сетих да й оставя фотоапарата   Embarassed) Героят на деня е бил вчера - голямо вълнение, голямо чудо... Сега вече чака подаръците в неделя, когато е партито в детски клуб Crazy

Дани, прекрасна новина, честито  Heart Eyes Желая ти лека и безпроблемна бременност и най - прекрасното бебенце по Нова година  Simple Smile

Честита половин годинка на Марти на Мая!   bouquet

П.П.: Моите снимки са в подписа ми, ако още ме броите за нова де  Blush

# 23
  • Мнения: 79
Ей,че страхотна новина, newsm44Дани,честито newsm51.Желая ти лека и безпроблемна бременост.
Ама хайде всички да качат по някоя снимчица да видим колко са пораснали малчовците.(аз ще кача като се завърнем,че тук нямам юсб)
Ани,успех с майсторите.Знаеш ли най голямата клетва коя била?" Майстор да ти влезе в къщата"(това в кръга на шегата)
 Усмихнат ден на всички.
Ех,че съм забравана.Честита месечинка на Марти!!!  bigdance2

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Уф ние от скитня, нямаме време да пишем Tired
Днес Ники падна от леглото - по дупе, а аз 1-2секунди преди това си разбех главата в TV-а Crazy
Ще гледам да добавя новите мами довечера. Нека ми изпратят инфо на ЛС (да не се ровя) - дата на раждане, имената на дечицата и тяхните дати на раждане) мерси предварително, че ме улеснявате Hug

# 25
  • Мнения: 24
Йееееееее, Дани честито!!! Страхотна новина. Желая ти всичко да е наред и да имаш прекрасна бременност! Дано една малка госпожица се усмихне в ръцете ти!!!

# 26
  • Мнения: 674
Честита месечинка на Марти!  bouquet

Момичета, трябва ми за малко учебник по биология за 6-ти клас (по точно Човек и природа - май така беше newsm78) да си преснимам един урок. Някой да може да ми помогне? Thinking

Аз днес пак бях на София и как ме валя на връщане........... ooooh! Пътувах си с абсолютно мокри обувки! Confused Утре съм пак, и вдругиден.....А в понеделник пак ще преподавам урок. Ама още от утре почвам да го уча! Laughing Ако намеря учебник де.

# 27
  • Мнения: 228
Eli,обади се като идваш де:)

# 28
  • Мнения: 674
Ани, не съм в това училище, дето е близо до вас. Sad Иначе няма да пропусна да пробвам дивана! Wink

А помежду другото да те питам - знаеш ли къде е 11-то училище? newsm78

# 29
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983

Добро утро, закуската от нас, понеже днес майка ми е рожденничка.
Хубав, усмихнат и слънчев ден на всички Laughing

Общи условия

Активация на акаунт